news

Dziękuję!! Dziękuję!! Dziękuję!!! (2008-10-11)

         Kochani Fani nawet nie wiecie jak wielką radość sprawiliście mi w piątek! Za sprawą Waszych głosów moja przygoda z tańcem na lodzie będzie trwała nadal! Bardzo się ucieszyłam, że "Kalinka" w wykonaniu moim i Nicka przypadła Wam do gustu. Czuję się bardzo szczęśliwa!!! Jesteście Kochani!! Mimo tych siniaków, bólu ... treningi i występy sprawiają mi niesamowitą przyjemność. Sama nie moge uwierzyć, że aż tak polubiłam taniec na lodzie. Od jutra zaczynam pracę nad nową choreografią, więc 3 majcie kciuki, aby element obowiązkowy mnie nie przeraził :-))) Kocham Was wszystkich!!!

Gosia


Fani i telewidzowie - dziękuję! (2008-10-04)

         Na początku chciałam podziękować moim wiernym Fanom, którzy wspierali mnie swoją obecnością i wspaniałym dopingiem w czasie mojego występu. Jesteście kochani!!!! Dzięki Waszej pozytywnej energii cała moja trema zniknęła ;-)
Bardzo dziękuję wszystkim Fanom oraz telewidzom za esemesy, które na mnie wysłaliście. Dzięki Wam będę mogła wystąpić w kolejnym programie. Ten fakt dopinguje mnie do jeszcze bardziej intensywnej pracy. Cieszę się, że od jutra będę mogła rozpocząć treningi nad nową choreografią. Myślę, że w następnym tygodniu spróbuję Was czymś zaskoczyć!

Posyłamy Wam milion całusów!

Gosia


"Gwiazdy tańczą na lodzie" (2008-10-03)

Kochani Fani

         Praktycznie cały ubiegły miesiąc upłynął mi na treningach do programu Gwiazdy Tańczą na Lodzie. To był wyczerpujący, ale bardzo ciekawy okres w moim życiu. Mam siniaki na całym ciele, stłuczone żebro i ogólnie jestem wykończona ... ale wierzcie mi, że jazda na łyżwach mimo tych wszystkich kontuzji jest bardzo przyjemna. Poznałam wiele ciekawych osób, z którymi świetnie mi się współpracuje. Tańczę z łyżwiarzem o imieniu Nick, któremu ufam w 100%. Mam nadzieję, że nasz taniec przypadnie Wam do gustu. Sama nie mogę się nadziwić, że ten czas tak szybko minął i już dzisiaj odbędzie się pierwszy program. Bardzo Was proszę o trzymanie kciuków! Tak ... mam wielką tremę, dlatego proszę Was - trzymajcie kciuki i wysyłajcie SMSY!!! Zrobię co w mojej mocy aby dobrze zatańczyć. Jeśli chcecie zobaczyć mój łyżwiarski debiut to włączcie TVP 2 o godz. 20:00.

Kocham Was

Gosia

Dwie fotki z Viva Comet 2008

Ps. serdeczne podziękowania dla Wioli Wypijewskiej za prześliczny make up.


Sukces piosenki You Can Dance! (2008-09-18)


Zobacz


         Z wielką radością informujemy Was, że piosenka "You Can Dance" - efekt współpracy Gosi Andrzejewicz i Dj Remo, została zakwalifikowana przez portal www.eurodanceweb.net do konkursu, mającego na celu wyłonienie najlepszej europejskiej piosenki sceny dance tego roku. Każda z zakwalifikowanych piosenek jest jednocześnie piosenką, która w tym roku była największym hitem dance w kraju wykonawcy. W tym roku do konkursu zakwalifikowało się 40 europejskich piosenek, na które będą głosowali ludzie z branży muzycznej. Poza nimi głosować możecie również Wy. W tym celu musicie udać się na stronę http://www.eurodanceweb.net/poll.htm
Bardzo prosimy Was o głosy na "You Can Dance"!


Co za weekend!!! (2008-09-03)

         Z całego serca pozdrawiam wszystkich fanów z Mrągowa, którzy byli na moim sobotnim koncercie. Jesteście kochani i nadzwyczajni!! Nie spodziewałam się, że nie będziecie chcieli mnie wypuścić z Waszego miasta :)) Po raz pierwszy w życiu zagrałam 4 bisy :)) Dziękuję Wam za tą niesamowitą atmosferę na koncercie. Bardzo bym chciała do Was wrócić!! Nigdynie zapomnę tak wspaniałej publiczności!! Po koncercie w Mrągowie udałam się z całym moim zespołem do Poznania, gdzie spotkała mnie przemiła niespodzianka. Moi Kochani Fani rzucali mi na scenę róże, słodycze :)) i po każdej piosence skandowali moję imię. Bardzo Wam dziękuję za miłość i ciepło, które od Was otrzymuję. Dziękuję wszystkim, którzy tak cudownie się na tym koncercie bawili, a w szczególności Gosiomaniakom (Marysi Maciejewskiej, Monice Kurek, Karinie Janos, Maritce Kocoń, Sylwii Tutaj, Ani Przybylak, Natalii Zagelańskiej, Tomkowi Pomorskiemu, Oli Dakowskiej, Gracjanowi Jaworskiemu, Mai Kozak i Karolinie Żak). Dziękuję za wszystkie prezenty, które od Was otrzymałam. Kochani dla mnie ważne jest to, że zawsze mogę na Was liczyć. Juz sam fakt, że byliście w Poznaniu ze mną na tym koncercie, sprawia, że jestem bardzo szczęśliwa!!!! Jestem wzruszona, bo mam najlepszych i najbardziej oddanych fanów na świecie. KOCHAM WAS WSZYSTKICH!!!!!! Wiecie o tym prawda??

Całuje Was wszystkich

Wasza Gosia

P.s. Już 4 września będziecie mnie mogli zobaczyć w programie "Dzień Dobry Tvn", a 7 września co godzinę w TV VIVA Polska.


Występ Gosi w słonecznym Cancun (2008-08-28)

         Założyciel koncernu Farouk System - Farouk Shami, zaprosił Gosię na organizowaną przez jego firmę prestiżową imprezę "Cancun conference 2008" - "Peace & Love", która miała miejsce w dniach 22 do 25 sierpnia 2008. Występ Gosi tak bardzo przypadł do gustu organizatorom, że poprosili ją o jego powtórzenie w kolejnym dniu trwania imprezy. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele 93 państw. Poniżej przedstawiamy Wam fotki odzwierciedlające klimat i atmosferę samego występu jak i nastój gorącego Cancun.

"Występ w tym niezwykłym, prawie baśniowym otoczeniu to spełnienie moich marzeń. Kolorowe wschody i zachody słońca, piękna roślinność i architektura kompleksu Moon Palace, zapach wiatru ... na długo pozostaną w mojej pamięci ... aach" - uśmiecha się Gosia


Gosionowości (2008-08-04)

         Jak ten czas szybko leci .. nie mogę uwierzyć, że już mamy sierpień .. właśnie wspominam sobie koncerty w Nowym Mieście Lubawskim i Lidzbarku ... to były cudowne chwile! Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zaśpiewać dla tak cudownej publiczności, która żywiołowo się ze mną bawiła. Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie pojawili się na tych koncertach. To jest cudowne uczucie, gdy wychodzę na scenę i widzę morze rąk przed sobą. Niesamowite, że znaliście wszystkie teksty moich piosenek :) Dopełnieniem koncertu była Wasza reakcja na koniec ... Nie zapomnę jak nie chcieliście mnie wypuścić :)) ... dopiero po trzecim bisie mogłam zejść ze sceny, aby rozdawać Wam autografy. Mam po prostu super fanów!! Dziękuję również publiczności z Tomaszowa Lubelskiego za wspólną zabawę :))

Przesyłam Wam całusy

Gosia


Gosionowości (2008-07-25)         Właśnie do sklepów muzycznych trafił album stanowiący 5 część, wydawanej pod patronatem tygodnik Gala kolekcji: "Opole - 45 przebojów na 45-lecie festiwalu". Zawiera on 9 piosenek uznanych przez słuchaczy za najbardziej popularne przeboje obecnej dekady. Wśród nich znalazł się również utwór "Trochę Ciepła", z czego jestem niezwykle dumna i szczęśliwa. To wszystko dzięki Waszym głosom!! Dziękuję!!!!

Już w najbliższą niedzielę wystąpię na niezwykłym koncercie z serii Hity na Czasie, który odbędzie się w Łodzi. Transmisja z tego koncertu startuje o godz. 21:00 w TVP2. Zapraszam wszystkich serdecznie przed telewizory!! Poza tym zachęcam Was również do zakupu najnowszego numeru Fun Clubu!!


Koncerty (2008-07-24)

         Dziękuję wszystkim, którzy byli na koncertach w Krynicy Morskiej, Biskupcu i Piotrkowie Kujawskim za nieziemską zabawę, energię i wspólne śpiewanie. Koncerty te na długo pozostaną w mojej pamięci! Tak ... kilka tysięcy osób, które przybyło na koncert w Piotrkowie Kujawskim - ze sceny widziałam morze ludzi śpiewających ze mną piosenki, fani skandujący "Gosia" w Biskupcu, gorąca atmosfera w Krynicy Morskiej. Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam! To niezwykłe, że mam takich oddanych fanów!! Jesteście najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tym miejscu chciałam również podziękować organizatorom tych koncertów za profesjonalizm i miłą atmosferę.

P.S. Dziękuję Gosiomaniakom (Kasi, Gracjanowi, Karolinie, Asi), za przyjazd do Krynicy!! Spotkanie było super!!


Deszczowy, ale wspaniały weekend z fanami (2008-07-15)

         Właśnie wspominam sobie koncert w Sierakowie, a właściwie niesamowitą publiczność, która przyszła na mój koncert mimo zimna, okropnej pogody i intensywnie padającego deszczu. To właśnie takie chwile są dla mnie wyjątkowe. Jestem pod Waszym wielkim wrażeniem!! Nie wiem czy inni artyści moga poszczycić się takimi oddanymi fanami. Dziękuję wszystkim fanom z Sierakowa, którzy bawili się ze mną na tym niezwykłym koncercie, w szczególności dziękuję Gosiomaniakom (Marysi, Maritce, Dorocie, Agacie, Gracjanowi i Tomkowi). Jesteście KOCHANI!! Atmosfera na koncercie była niezwykle gorąca tylko dzięki Wam - sierakowskiej publiczności! Bardzo się ucieszyłam jak skandowaliście "Gosia" po każdej piosence. To było naprawdę wzruszające jak robiliście fale z parasoli i śpiewaliście ze mną wszystkie piosenki. Z całego serca dziękuję za ciepło, które od Was otrzymałam. Czuję się naprawdę szczęśliwa, że mam takich wyjątkowych fanów.

Przesyłam Wam wszystkim całusy i życzę słonecznej pogody na wakacjach.

Gosia

P.S. Dziękuję Gosiomaniakom za wspólne spotkanie po koncercie i prezenty:)) Najważniejsze dla mnie jest to, że się byliście tam ze mną i że zawsze mogę na Was liczyć!!! Kocham Was!!!


Koncerty, koncerty! (2008-07-10)

         Koncerty, egzaminy, praca nad płytą ... ufff, korzystając z chwili wytchnienia wspominam sobie miniony weekend. Bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że mam aż tylu wspaniałych i niesamowitych fanów w Orzyszu. Mieliście w sobie masę pozytywnej energii i wspaniale bawiliście się podczas koncertu, który na bardzo długo pozostanie w mojej pamięci! Za sprawą niezwykłej atmosfery, która na nim panowała oraz miłej niespodzianki, którą to zaskoczyliście mnie - mam tu na myśli fanów, którzy śpiewali dla mnie, dla mojego producenta i perkusisty swoją piosenkę - coś takiego jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło ;-).
Serdecznie pozdrawiam Was no i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzę Wasze miasto.

Gosia

ps. fotki z koncertów w Orzyszu i Chełmnie ;-)


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA