news

Gosionowości (2008-03-17)
         Kochani Fani chciałam zaprosić Was na stronę mojego oficjalnego fanclubu, który będzie znajdował się pod adresem: www.ofcgosiandrzejewicz.pl

Fanclub ten poprowadzą 3 super fanki (Mazia, Asia i Maritka), bardzo im ufam i wiem, że będzie się Wam z nimi miło korespondować. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prośby lub ciekawe materiały z koncertów, spotkań itp., którymi chcielibyście się podzielić z innymi to piszcie do dziewczyn na adres OFCGOSI@ANDRZEJEWICZ.COM.PL.

Kochane webmasterki OFC, życzę Wam wspaniałej współpracy, pamiętajcie o wzajemnym szacunku i prawdzie!

Przesyłam Wam wiosenne uśmiechy

Gosia Andrzejewicz


"You Can Dance" na szczycie listy przebojów portalu Onet.pl! (2008-03-12)         Wspólne dzieło Dj Remo i Gosi Andrzejewicz, piosenka "You Can Dance" dotarła na szczyt listy przebojów portalu Onet.pl. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za głosy i prosimy o dalsze głosowanie!


Dj Remo feat Gosia 'Pearline' Andrzejewicz -You Can Dance.
Premiera teledysku w portalu Interia.pl! (2008-03-06)


Zobacz


         Możecie już zobaczyć teledysk do piosenki You Can Dance. Jest to drugi singiel z najnowszej płyty Dj Remo, na której Gosia zaśpiewała gościnnie w trzech utworach. Zapraszamy Was do oglądania.

         Chcieliśmy Was również zachęcić do odwiedzenia prowadzonego przez Monikę bloga anty-pudel.blog.onet.pl oraz udziału w zorganizowanym przez nią konkursie w którym wygrać będzie można płytę Dj Remo z autografem Gosi oraz autoryzację bloga! Zapraszamy!


Trochę Ciepła w plebiscycie na największe przeboje ostatnich 45 lat! (2008-03-02)         Program 1 Polskiego Radia zorganizował plebiscyt, którego celem jest wyłonienie 45 piosenek uznanych za najważniejsze przeboje ostatnich 45 lat. Piosenka Trochę Ciepła znalazła się na liście nominowanych utworów!!
Plebiscyt rusza 2 marca i trwać będzie przez dwa tygodnie. Fani do dzieła!!!! Prosimy o Wasze głosy!! Głosować na piosenkę Trochę Ciepła możecie wysyłając sms o treści P126 na numer 71201
Dziękujemy!!!!

"Kochani Fani wiem, że macie w sobie wielką siłę. Pokażcie na co Was stać. Posyłam Wam mnóstwo ciepła. Gosia"


Nowa płyta Dj Remo (2008-02-27)         Już w najbliższy piątek tj. 29 lutego ukaże się płyta Dj Remo, tydzień później trafi na półki sklepów muzycznych w całej Europie. Na albumie tym znajdzie się 16 utworów. Do nagrania trzech z nich Dj Remo zaprosił Gosię.

Track lista:

1. My Music Song
2. All Time My Music
3. My Music, All My Life
4. Everybody
5. You Can Dance (feat. Gosia 'Pearline' Andrzejewicz)
6. Eo Ea
7. Feel'in (feat. Gosia 'Pearline' Andrzejewicz)
8. My Music Makes Me High
9. I Know You
10. DjRemo.Pl
11. Never Ever
12. Without The Trace
13. Drop It
14. Lollipop (feat. Gosia 'Pearline' Andrzejewicz)
15. My Music Song (Club Mix)
16. You Can Dance (Extended Version)
17. My Music Song (Video)
18. My Music Song (The Making Of)


Gosionowości (2008-02-25)Kochani Fani

         Mam dla Was dużo nowości. Kilka dni temu nagrywałam teledysk do piosenki You Can Dance mam nadzieję, że w ciągu dwóch tygodni będziecie mogli go już zobaczyć.
W sobotę razem z moim zespołem zagraliśmy niesamowity koncert w Grudziądzu. Nie spodziewałam się, że mam aż tylu fanów w tym mieście!! Dziękuję Wam za cudowną zabawę i gorącą atmosferę!! Chciałbym w tym miejscu podziękować również organizatorom tego koncertu za świetną organizację, ciepłe słowa oraz rodzinną atmosferę ;-) Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAŚPIEWAM JESZCZE W GRUDZIĄDZU.
         Wszystkich fanów zapraszam do odwiedzenia portalu www.muzzo.pl, na którym to będziecie mogli posłuchać moich piosenek. Natomiast już w najbliższych dniach na antenie RMF FM w programie Małgorzaty Kościelniak o godz. 9:00, odbędzie się wywiad z moim udziałem. Poza tym zapraszam wszystkich fanów na prowadzony przez Asię, mój oficjalny blog http://wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl oraz zachęcam do odwiedzenia prowadzonego przez Kasię bloga http://anty-plotki.blog.onet.pl i udziału w stworzonej przez nią akcji "Schowaj pudla w mikrofalówce"!


KOCHANI NAJCUDOWNIEJSI FANI DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE !!
ZLOT GOSIOMANIAKÓW BYŁ REWELACYJNY !!
DZIĘKUJĘ !! (2008-02-19)         Jestem bardzo szczęśliwa i naładowana niesamowitą energią, którą dostałam od Was podczas Zlotu Gosiomaniaków. To było dla mnie ogromne przeżycie ... spotkać się z Wami, moi wyjątkowi fani! Byłam wzruszona i pełna podziwu dla tych z Was, którzy pomimo tego, że mieszkają kilkaset kilometrów od Poznania, przyjechali na zlot, aby wspólnie ze mną świętować. Kiedy Was wszystkich zobaczyłam miałam ochotę krzyczeć z radości! W końcu mogłam z Wami porozmawiać na żywo, zobaczyć Wasze uśmiechy, poznać Wasze marzenia i opinie na temat moich piosenek. Wzruszyłam się, gdy mogłam razem z Wami zaśpiewać moje piosenki podczas koncertu. Nigdy w życiu nie odczuwałam takiej niezwykłej, magicznej atmosfery jak na tym właśnie koncercie. Widziałam wtedy Wasze szczęśliwe twarze, słyszałam jak pięknie śpiewacie i razem świetnie się bawicie. Poczułam, że tworzymy jedną wielką rodzinę. Czas płynął tak szybko, że zanim się zorientowałam była już godzina 23:00 i zbliżał się czas pożegnań.
Dziękuję za prezenty, które od Was dostałam. Wszystkie one są dla mnie tak samo ważne! Wiem, że daliście mi je z głębi Waszego serca. Było ich tak dużo, że dopiero dzisiaj udało mi się je wszystkie otworzyć ;-).
Dziękuję Wam wszystkim, że byliście ze mną, że przyjechaliście z odległych zakątków Polski - od Bałtyku aż do Tatr. Dzięki Wam przeżyłam najcudowniejszy dzień w moim życiu! Kocham Was wszystkich. Dziękuję, że dajecie mi niesamowitą siłę i szczęście. To uczucie jest nie do opisania. Do teraz jestem wzruszona.

Gosia


Gosionowości (2008-02-16)

Gosia Andrzejewicz - Wstawaj, szkoda dnia. Wyprodukowany przez St0ne'a i zaśpiewany przez Gosię cover piosenki zespołu 2 plus 1 znajduje się już obecnie na dwóch składankach: RMF FM Najlepsza muzyka po polsku Vol.2 oraz Top Kids Vol.12. Posłuchaj fragmentu tej piosenki klikając tutaj.

         Ostatni tydzień był dla mnie bardzo udany! Przed zlotem razem z moim zespołem zagraliśmy bardzo romantyczny koncert walentynkowy w Rypinie. W tym miejscu chciałam podziękować rozśpiewanej publiczności, która doskonale bawiła się ze mną tego dnia. Było nie tylko romantycznie, ale i energicznie. Usłyszałam od Was dużo ciepłych słów, za które dziękuję! Niezapomniany był dla mnie również koncert w Białymstoku, gdzie spotkałam się z Waszym bardzo żywiołowym przyjęciem. Po raz pierwszy rozdałam wtedy dyplomy moim super fankom, które od dłuższego czasu prowadzą blogi na temat mojej muzyki. W Białymstoku udało mi się rozdać ponad 600 autografów w ciągu 3 godzin. Dziękuję ochroniarzom za cierpliwość :) Nie potrafiła bym nikomu odmówić mojego podpisu, po tak cudownej atmosferze jaka panowała podczas koncertu. Dziękuję wszystkim fanom z Białegostoku za maile :))


Walentynki (2008-02-13)

Z okazji jutrzejszych Walentynek życzę Wam dużo ciepła, serdeczności i miłości od bliskich Waszym sercom osób.

         Już w najbliższą niedzielę spotkam się z Wami Kochani Fani na zlocie Gosiomaniaków w poznańskim klubie TUBA! Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00, będzie pełna atrakcji ;-), a na zakończenie zaśpiewam dla Was moje ulubione piosenki.

         Chciałam Was również zaprosić na moje oficjalne forum, które znajdziecie pod adresem: www.gosiaandrzejewicz.fora.pl

         Już na dniach ukaże się najnowsza składanka RMF'u zatytułowana RMF FM Najlepsza muzyka po polsku Vol.2. Wspólnie ze St0ne'm stworzyliśmy cover utworu Wstawaj szkoda dnia zespołu 2 plus 1, który trafił na tę właśnie składankę. Zapraszam do posłuchania. Natomiast już teraz możecie posłuchać fragmentu tej piosenki klikając tutaj.


Gosia "Pearline" Andrzejewicz w klubowych projektach! (2008-02-07)         "Pearline" - pod takim pseudonimem artystka rozpoczyna nowy, klubowy rozdział w swojej karierze muzycznej. Odtąd biorąc udział w klubowych projektach Gosia będzie posługiwała się właśnie takim pseudonimem. Inspiracje do jego stworzenia zaczerpnęła z dalekiej przeszłości swojego imienia, a dokładniej jego greckiego znaczenia. Imię Małgorzata po grecku oznacza perłę, w języku angielskim Pearl.

Chciałam, aby mój klubowy pseudonim był przede wszystkim autentyczny, wynikał ze mnie, był mi na prawdę bliski. Bardzo się ucieszyłam, gdy odkryłam znaczenie mojego imienia. Perły to piękne wytwory muszli, mam nadzieję, że to samo powiedzą fani o moich klubowych wokalach. - mówi Gosia.

Debiut Pearline połączony jest z premierą albumu DJ Remo "You Can Dance", który na rynek muzyczny w Polsce trafi już 29 lutego!!!

Singiel "You Can Dance" z wokalem Pearline zaczyna być grany przez stacje radiowe i pnie się w górę na listach przebojów. W jakich jeszcze utworach DJ Remo ją usłyszymy ??? Przekonamy się w dniu premiery płyty jednego z najpopularniejszych DJów w Polsce.


Lustro w drugim etapie konkursu na Teledysk 2007 Roku! (2008-02-04)         Portal Interia.Pl zorganizował plebiscyt na Teledysk 2007 roku. Spośród 50 klipów nominowanych w poszczególnych kategoriach (polska i świat), do drugiego etapu zakwaliwikowało się 10. Wśród polskiej dziesiątki klipów ubiegających się o miano teledysku roku, znalazł się również klip Gosi do piosenki Lustro. Fani do dzieła!!!! Swoje głosy możecie oddawać do 11 lutego klikając tutaj. Bardzo Wam dziękujemy!!


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA