news

Zagłosujcie na piosenkę I'm not afraid (2013-11-04)

Gosia Andrzejewicz z utworem I'm Not Afraid na Eurowizji 2014? To możliwe pod warunkiem, że zbierze wystarczającą ilość Twoich głosów do 18 listopada 2013! Jak można zagłosować na piosenkę Gosi? Oto instrukcje:

Wejdź na stronę http://www.eurovisionplattform.sf.tv/videos
1. Po lewej stronie kliknij na "LOGIN"
2. Naciśnij na "Connect with Facebook", a następnie Kliknij OK (aby aplikacja się uruchomiła)
3. Znajdź utwór GOSIA- I'm not afraid" i zaznacz 4 Stimmen (4 głosy)
4. Zjedź na sam dół strony i kliknij "Absenden" (głosuj)
5. Dziękuję,Twój głos został oddany, jeśli pojawił Ci się komunikat "Vielen Dank, Ihre Stimmen wurden gezählt."

Jeśli mimo tej instrukcji masz trudności z oddaniem głosu zobacz poniższy filmik:Bardzo dziękujemy za Twoje wielkie wsparcie i poświęcony czas!


         Gosia Andrzejewicz has the opportunity to represent Switzerland in May 2014 in Copenhagen, but she NEEDS YOUR HELP !!! Until November 18th YOU AND ALL YOUR FRIENDS (no matter what country you live in) can vote for Gosia's song I'm Not Afraid ! How to vote for her? Here are the instructions:

Go to the voting page: http://www.eurovisionplattform.sf.tv/videos
1. Press Login [Anmelden]
2. Press "Connect with Facebook" [Verbindung via Facebook]
Enter your account on Facebook, press OK to start the application
3. Find GOSIA- I'm not afraid" and put 4 Stimmen (4 Votes)
4. Scroll down and press "absenden" (Submit)
5. Thanks, your vote counted if you see the information "Vielen Dank, Ihre Stimmen wurden gezählt."

If you still don't know how to vote please watch the video below:Thank you very much! I do appreciate your time and support!


Godzina z Gosią Andrzejewicz w radiu Pulsstacja.FM (2013-10-17)         Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00, zapraszamy na premierowy odcinek programu "Godzina Z" w radiu Pulsstacja.FM. Gościem audycji będzie Gosia Andrzejewicz. Oprócz premiery najnowszego singla I'm not afraid usłyszycie nigdzie dotąd nieemitowane utwory, które wprawią Was w osłupienie, to będzie Gosia jakiej jeszcze nie znacie!
         Zapraszamy serdecznie, 20 października, niedziela godz. 18:00 Pulsstacja.FM


Andres Fresko/Andrei K/St0ne & Gosia ft. NatStar - I'm not afraid (2013-09-30)         Obiecałam Wam w tym miesiącu muzyczną niespodziankę ;-) Jak zapewne się domyślacie jest nią piosenka "I'm Not Afraid", która jest najnowszym singlem znanego amerykańskiego producenta Dj Andres'a Fresko. Utwór ten, będzie przewodnim tematem jego jesiennej trasy. W projekcie tym wziął również gościnnie udział raper NatStar. Zapraszam do słuchania, komentowania i udostępniania.


Douzi ft. Gosia Andrzejewicz - 2Gether (2013-07-25)         Zapraszam Was do posłuchania mojej najnowszej piosenki nagranej w duecie z bardzo popularnym arabskim artystą. Utwór ten znajdzie się również na mojej najnowszej płycie. Myślę, że wyszedł nam fajny wakacyjny numer. A Wy jak sądzicie?


Koncertowo (2013-07-09)


Gosia Andrzejewicz ft. Riky Bryan - Don't Be Scared (2013-06-19)         Już jest! Na ten moment czekałam bardzo długooo i mam nadzieję, że Wy też :-). Oto gorąca premiera piosenki, którą nagrałam wspólnie z Riky Bryanem. Jestem bardzo ciekawa, co sądzicie na temat naszej piosenki. Zapraszam do słuchania.


GOSIA W MTV RUSSIA (2013-05-09)         Eurowizja jeszcze się nie zaczęła, a biorąca udział w konkursie piosenka Diny Garipowej - "What if I" wywołała już spore emocje. Wielu internautów zauważyło m.in. duże podobieństwo pomiędzy zwrotką z piosenki Diny, a zwrotką z piosenki "Pozwól Żyć" - Gosi Andrzejewicz. Sytuacja ta wywołała sporo zamieszania. Dziennikarze z rosyjskiego MTV zwrócili się do Loreen, Gosi Andrzejewicz oraz Sary Connor z prośbą o komentarz. Filmik prezentujący podobieństwa znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=VYxlkYp1rSM


Wesołych Świąt! (2013-03-29)         Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości, wiosennego nastroju, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa :))


Oświadczenie Pani prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection (2013-03-07)

Miałam przyjemność wielokrotnie pracować z Gosią Andrzejewicz, mogę zatem powiedzieć, że jest "moją" studentką. Wiem też, że pani Elżbieta Zapendowska również z Gosią kiedyś pracowała. Przeczytałam artykuł i oniemiałam, bo dla mnie jest rzeczą super nieetyczną i nieprofesjonalną określanie swoich dawnych lub obecnych uczniów w mediach słowami:
         "Nie lubię Gosi Andrzejewicz, całego jej wizerunku, jej wyglądu, jej piosenek, niczego. Bo to jest dla mnie takie typowe bezguście. Takie wypindrzone, mizdrzące się do publiczności, no po prostu nie cierpię czegoś takiego. Wokal taki przyzwoity, tylko jak ja widzę głupotę w oczach i to mizdrzenie się, to wokal jaki by nie był, nie obroni tej osoby".
         Przecież to nie są uwagi merytoryczne, tylko personalny punkt widzenia owej pani. Profesjonalista nigdy nie ocenia w ten sposób, poprzez pryzmat "lubię - nie lubię", tylko opiera się na ocenie merytorycznej. Owszem może nie lubić takiego repertuaru, czy wyglądu wokalisty, ale to jest kwestia gustów, o których się nie dyskutuje. A specjalista nawet jak swe gusty wyraża, to nigdy ich nie prezentuje jako prawd ostatecznych, obiektywnych i jedynie słusznych. Natomiast używanie słów "głupota w oczach, mizdrzenie", etc, jest po prostu obraźliwe.
         Zdaję sobie sprawę, że media żądne krwi natychmiast będą tę opinię rozpowszechniać, tylko co z tego wynika? Czytelnik nadal nie bardzo wie, o co chodzi... A chodzi o to, że często w naszym kraju (zbyt często) specjalistami od wokalu zostają ludzie, którzy nigdy nimi nie powinni zostać, bo nie mają wystarczającej wiedzy, ani praktyki wokalnej, czego brak usiłują nadrobić pseudo-mądrym i surowym spojrzeniem oraz krytycznymi, zbyt często znowu nietrafionymi opiniami lub też, jak powyżej, opiniami obraźliwymi. Jeżeli do tego dodamy brak możliwości wokalnych, a nauczyciel emisji głosu musi umieć śpiewać, w tym bardzo dobrze technicznie, to pytam się: na jakiej podstawie ta pani uchodzi za krajowego eksperta od wokalu?

Pozdrawiam

Sonia Lachowolska, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection

P.S. Personalnie jestem oburzona. Takie zachowanie nauczyciela, tego typu obraźliwa, nie-etyczna i nie-merytoryczna krytyka obraża nie tylko wokalistów, ale innych nauczycieli śpiewu.


Moje refleksje (2013-03-06)

Nie leży w moim zwyczaju komentowanie wypowiedzi osób publicznych, jednakże pewne osoby, cechuje jak sądzę, szczere przywiązanie do obiektów swojej krytyki którym to, kiedy tylko nadarzy się okazja, poświęcają szczególną uwagę w swoich wywiadach.
         W związku z wywiadem udzielonym ostatnio przez Panią Zapendowską, w którym to pojawiły się słowa m.in na mój temat, postanowiłam zrobić mały wyjątek. Myślę, że moja wypowiedź może zainteresować młode osoby, które chcą w przyszłości śpiewać, a nie potrafią na początku swojej drogi obiektywnie odróżnić nauczyciela śpiewu od osoby, która została wykreowana przez media na stanowisko super nauczyciela - specjalisty od głosu, który grzmi złowrogo, skazuje i uniewinnia niczym Neron w czasie igrzysk.
         Zadaliście sobie kiedyś pytanie kim jest dobry nauczyciel? Myślę, że ktoś taki przede wszystkim potrafi dostrzec indywidualność w uczniu i rozwijać ją, nie stara się go natomiast łamać i wbijać w ukuty przez siebie jedynie słuszny szablon. To nie jest nauczanie tylko indoktrynacja... Zapendowska nazywana jest nie wiadomo dlaczego specjalistką od emisji głosu, lecz jak sama twierdzi śpiewać nie potrafi ... to ciekawe, wyobrazicie sobie sytuację w której nauczyciel gry na fortepianie nie potrafi zagrać uczniowi utworu nad którym, będą pracować ... Odnoszę wrażenie, że Pani Ela ma obsesję na moim punkcie i chyba plącze się w zeznaniach. Kiedyś twierdziła, że nie potrafię śpiewać, pomimo tego, że nie była na ani jednym moim koncercie, nie słuchała też moich płyt. Teraz twierdzi, że śpiewam przyzwoicie, jednakże nie ma to dla niej żadnego znaczenia ponieważ "widzi w moich oczach głupotę".... To zabawnie brzmi w ustach osoby, która kiedyś stwierdziła, że "zdarza jej się nie rozpoznawać twarzy, które są dla niej jak zamglone obrazki".
         Zastanawiam się, czy gdyby w przeszłości drogi życiowe, młodej jeszcze nikomu nie znanej Edyty Górniak i Pani Zapendowskiej nie zbiegły się, ktokolwiek znałby dzisiaj Panią Elę?


Gosia Andrzejewicz w 20m2 Łukasza (2013-02-02)         Kochani! Już teraz możecie zobaczyć moją rozmowę w kawalerce z Łukaszem. Było troszkę o życiu, o tym co jest ważne, o plotkach i wielu innych ciekawych tematach. Miłego oglądania ;-)


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA