news

Głosowanie! (2013-02-01)         Kochani potrzebuję Waszej pomocy w plebiscycie TV VIVA. Piosenki "Wojowniczka", "Pozwól żyć" i "Siła Marzeń" biorą udział w głosowaniu "Polska stówa". Pomożecie? W celu oddania głosu klikacie tutaj: http://www.viva-tv.pl/polska_stowa_glosowanie. Możecie oddać aż 3 głosy! Bardzo Wam dziękuję za wsparcie ♥


Pół miliona odsłuchań piosenki Film! (2013-01-31)         Kochani! Do dnia dzisiejszego piosenkę "Film" posłuchało ponad pół miliona osób!!!
SUPER!!!!!!:)) Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, za polecanie piosenki znajomym, za udostępnianie jej na Waszych profilach fb ♥


Dziękuję! (2013-01-15)         29 lat minęło i jeden dzień ;))) Kochani wczoraj spędziłam moje najlepsze urodziny w życiu!! W dużej mierze dzięki WAM!!! Cały dzień odbierałam od Was niezliczone ilości życzeń przez telefon :))))) Po raz pierwszy nie byłam w stanie przeczytać wszystkich maili, nie mówiąc już o odpisaniu :)) Zostałam wręcz zasypana ogromem Waszej miłości fanowskiej :))))))))))) Niektórzy śpiewali mi nawet "Happy Birthday" przez telefon hahaha :) Pod koniec dnia w radio usłyszałam piosenkę "SUPERSTAR" :)) oraz otrzymałam życzenia od cenionego muzyka i popularnego polskiego Artysty. To jest dla mnie ogromny zaszczyt i szok, bo niestety nie jest to częste zachowanie w tej branży.
         Reasumując: Jestem przeszczęśliwa i naładowana taką energią, że mogłabym zasilić całą kule ziemską przez rok :)) Miło było porozmawiać z fanami nie tylko z Polski , ale i z dalekich zakątków świata. Nie mam pojęcia skąd się bierze popularność mojej muzyki w tych krajach, ale jest to naprawdę miłe :))
Dziękuję za Wasze wsparcie!!! Mam ochotę Was wszystkich wyściskać :))

KOCHAM WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wesołych Świąt! (2012-12-23)         Kochani Fani chciałam Wam wszystkim podziękować za Wasze życzenia i kartki świąteczne, które do mnie od kilku dni docierają. Dziękuję także za prezenty, którymi zostałam wprost zasypana. Obiecałam sobie, że otworzę je dopiero jutro :)) Jesteście naprawdę cudowni!!!!!!!! W czasie kolacji Wigilijnej podzielę się jak co roku z Wami opłatkiem (ok. 21.00) a później zaśpiewam dla Was "Magię Świąt". Czy zaśpiewacie ze mną? Mam nadzieję, że tak :)

         Zanim zabiorę się za ozdabianie domu chciałam Wam życzyć pięknych Świąt Bożego Narodzenia pełnych cudownych aromatów, wspaniałych wypieków i pysznych potraw. Radości oraz pięknej muzyki wypełniającej Wasz dom.

całuję Was świątecznie

Gosia


PREMIERA! Krist Van D ft. Gosia Andrzejewicz - Superstar (2012-12-12)         Jeszcze przed końcem świata mamy dla Was gorącą premierę! Zapraszamy do obejrzenia klipu i posłuchania najnowszego wspólnego dzieła Gosi oraz Krista Van D, piosenki Superstar.


Głosowanie (2012-12-10)         Serdecznie prosimy o głosy na piosenkę "Otwórz Oczy" w notowaniu "1500 STO 900" - dorocznej liście hitów wszech czasów stacji VIVA! W celu oddania głosu klikacie tutaj: http://www.viva-tv.pl/1500sto900 a następnie szukacie piosenki "Otwórz Oczy" zaznaczacie i głosujecie! Dziękujemy !!!

Zwycięska setka zaprezentowana zostanie na antenie VIVA Polska 31 grudnia.


Bernd Hall & Marco Zanfardino feat. Gosia - Summer Music (The Remixes) (2012-11-29)

         Zapraszamy do posłuchania utworu Summer Music w remiksach.


"Choose to believe" na składance Zima 2013 (2012-11-27)
Piosenka "Choose to believe" na szczycie zestawienia TOP10 portalu Interia! (2012-10-25)         Piosenka "Choose to believe" uplasowała się na 1 miejscu zestawienia TOP10 portalu Interia! Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie!


Choose to believe - Gosia Andrzejewicz Feat NatStar & St0ne (OFFICIAL VIDEO) (2012-10-01)Witajcie Kochani!!

         Już teraz możecie obejrzeć teledysk do piosenki "Choose to believe". Jest on dostępny do obejrzenia na moim oficjalnym kanale youtube GosiaAndrzejewiczTV (http://www.youtube.com/watch?v=i5F88fqflfs).
Jak Wam się podoba? Mi baaardzooooo! Jak niektórzy pamiętają powstanie piosenki wiąże się z ogłoszonym przeze mnie konkursem dla raperów. Zwycięzcą został NatStar, który zachwycił mnie swoim wykonaniem oraz tekstem ułożonym pod bit St0na. Uwielbiam piosenki z przekazem, które wnoszą coś dobrego, a moim zdaniem "Choose to believe" motywuje do walki o marzenia! Wspólnie z St0nem i NatStarem piosenkę dedykujemy wszystkim tym, którzy powątpiewają w spełnienie swoich marzeń. Każdy z nas w swoim życiu spotyka ludzi, którzy podcinają mu skrzydła i sprawiają, że nie jest łatwo walczyć o swoje szczęście. Właśnie w takich momentach trzeba wierzyć w siebie oraz słuchać motywującej muzyki, która sprawi, że poczujecie się silniejsi! Pamiętajcie nigdy nie wolno się poddawać i walczcie do końca o swoje marzenia.


Choose to believe - Gosia Andrzejewicz Feat NatStar & St0ne (making off) (2012-09-24)


Zobacz


         Pamiętacie mój facebook'owy konkurs, polegający na stworzeniu i nagraniu rapu do bitu St0ne'a? Zwycięzcą tego konkursu został raper NatStar, który pobił pozostałych uczestników :-) Do jego zwrotek dograłam refreny, a St0ne zakończył produkcję całości. Sama z niecierpliwością czekam na teledysk, który jak mam nadzieję będzie gotowy już niebawem. Póki co zapraszam Was do oglądania "making off".


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA