news

Wesołych Świąt! (2013-03-29)         Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości, wiosennego nastroju, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa :))


Oświadczenie Pani prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection (2013-03-07)

Miałam przyjemność wielokrotnie pracować z Gosią Andrzejewicz, mogę zatem powiedzieć, że jest "moją" studentką. Wiem też, że pani Elżbieta Zapendowska również z Gosią kiedyś pracowała. Przeczytałam artykuł i oniemiałam, bo dla mnie jest rzeczą super nieetyczną i nieprofesjonalną określanie swoich dawnych lub obecnych uczniów w mediach słowami:
         "Nie lubię Gosi Andrzejewicz, całego jej wizerunku, jej wyglądu, jej piosenek, niczego. Bo to jest dla mnie takie typowe bezguście. Takie wypindrzone, mizdrzące się do publiczności, no po prostu nie cierpię czegoś takiego. Wokal taki przyzwoity, tylko jak ja widzę głupotę w oczach i to mizdrzenie się, to wokal jaki by nie był, nie obroni tej osoby".
         Przecież to nie są uwagi merytoryczne, tylko personalny punkt widzenia owej pani. Profesjonalista nigdy nie ocenia w ten sposób, poprzez pryzmat "lubię - nie lubię", tylko opiera się na ocenie merytorycznej. Owszem może nie lubić takiego repertuaru, czy wyglądu wokalisty, ale to jest kwestia gustów, o których się nie dyskutuje. A specjalista nawet jak swe gusty wyraża, to nigdy ich nie prezentuje jako prawd ostatecznych, obiektywnych i jedynie słusznych. Natomiast używanie słów "głupota w oczach, mizdrzenie", etc, jest po prostu obraźliwe.
         Zdaję sobie sprawę, że media żądne krwi natychmiast będą tę opinię rozpowszechniać, tylko co z tego wynika? Czytelnik nadal nie bardzo wie, o co chodzi... A chodzi o to, że często w naszym kraju (zbyt często) specjalistami od wokalu zostają ludzie, którzy nigdy nimi nie powinni zostać, bo nie mają wystarczającej wiedzy, ani praktyki wokalnej, czego brak usiłują nadrobić pseudo-mądrym i surowym spojrzeniem oraz krytycznymi, zbyt często znowu nietrafionymi opiniami lub też, jak powyżej, opiniami obraźliwymi. Jeżeli do tego dodamy brak możliwości wokalnych, a nauczyciel emisji głosu musi umieć śpiewać, w tym bardzo dobrze technicznie, to pytam się: na jakiej podstawie ta pani uchodzi za krajowego eksperta od wokalu?

Pozdrawiam

Sonia Lachowolska, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection

P.S. Personalnie jestem oburzona. Takie zachowanie nauczyciela, tego typu obraźliwa, nie-etyczna i nie-merytoryczna krytyka obraża nie tylko wokalistów, ale innych nauczycieli śpiewu.


Moje refleksje (2013-03-06)

Nie leży w moim zwyczaju komentowanie wypowiedzi osób publicznych, jednakże pewne osoby, cechuje jak sądzę, szczere przywiązanie do obiektów swojej krytyki którym to, kiedy tylko nadarzy się okazja, poświęcają szczególną uwagę w swoich wywiadach.
         W związku z wywiadem udzielonym ostatnio przez Panią Zapendowską, w którym to pojawiły się słowa m.in na mój temat, postanowiłam zrobić mały wyjątek. Myślę, że moja wypowiedź może zainteresować młode osoby, które chcą w przyszłości śpiewać, a nie potrafią na początku swojej drogi obiektywnie odróżnić nauczyciela śpiewu od osoby, która została wykreowana przez media na stanowisko super nauczyciela - specjalisty od głosu, który grzmi złowrogo, skazuje i uniewinnia niczym Neron w czasie igrzysk.
         Zadaliście sobie kiedyś pytanie kim jest dobry nauczyciel? Myślę, że ktoś taki przede wszystkim potrafi dostrzec indywidualność w uczniu i rozwijać ją, nie stara się go natomiast łamać i wbijać w ukuty przez siebie jedynie słuszny szablon. To nie jest nauczanie tylko indoktrynacja... Zapendowska nazywana jest nie wiadomo dlaczego specjalistką od emisji głosu, lecz jak sama twierdzi śpiewać nie potrafi ... to ciekawe, wyobrazicie sobie sytuację w której nauczyciel gry na fortepianie nie potrafi zagrać uczniowi utworu nad którym, będą pracować ... Odnoszę wrażenie, że Pani Ela ma obsesję na moim punkcie i chyba plącze się w zeznaniach. Kiedyś twierdziła, że nie potrafię śpiewać, pomimo tego, że nie była na ani jednym moim koncercie, nie słuchała też moich płyt. Teraz twierdzi, że śpiewam przyzwoicie, jednakże nie ma to dla niej żadnego znaczenia ponieważ "widzi w moich oczach głupotę".... To zabawnie brzmi w ustach osoby, która kiedyś stwierdziła, że "zdarza jej się nie rozpoznawać twarzy, które są dla niej jak zamglone obrazki".
         Zastanawiam się, czy gdyby w przeszłości drogi życiowe, młodej jeszcze nikomu nie znanej Edyty Górniak i Pani Zapendowskiej nie zbiegły się, ktokolwiek znałby dzisiaj Panią Elę?


Gosia Andrzejewicz w 20m2 Łukasza (2013-02-02)         Kochani! Już teraz możecie zobaczyć moją rozmowę w kawalerce z Łukaszem. Było troszkę o życiu, o tym co jest ważne, o plotkach i wielu innych ciekawych tematach. Miłego oglądania ;-)


Głosowanie! (2013-02-01)         Kochani potrzebuję Waszej pomocy w plebiscycie TV VIVA. Piosenki "Wojowniczka", "Pozwól żyć" i "Siła Marzeń" biorą udział w głosowaniu "Polska stówa". Pomożecie? W celu oddania głosu klikacie tutaj: http://www.viva-tv.pl/polska_stowa_glosowanie. Możecie oddać aż 3 głosy! Bardzo Wam dziękuję za wsparcie ♥


Pół miliona odsłuchań piosenki Film! (2013-01-31)         Kochani! Do dnia dzisiejszego piosenkę "Film" posłuchało ponad pół miliona osób!!!
SUPER!!!!!!:)) Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, za polecanie piosenki znajomym, za udostępnianie jej na Waszych profilach fb ♥


Dziękuję! (2013-01-15)         29 lat minęło i jeden dzień ;))) Kochani wczoraj spędziłam moje najlepsze urodziny w życiu!! W dużej mierze dzięki WAM!!! Cały dzień odbierałam od Was niezliczone ilości życzeń przez telefon :))))) Po raz pierwszy nie byłam w stanie przeczytać wszystkich maili, nie mówiąc już o odpisaniu :)) Zostałam wręcz zasypana ogromem Waszej miłości fanowskiej :))))))))))) Niektórzy śpiewali mi nawet "Happy Birthday" przez telefon hahaha :) Pod koniec dnia w radio usłyszałam piosenkę "SUPERSTAR" :)) oraz otrzymałam życzenia od cenionego muzyka i popularnego polskiego Artysty. To jest dla mnie ogromny zaszczyt i szok, bo niestety nie jest to częste zachowanie w tej branży.
         Reasumując: Jestem przeszczęśliwa i naładowana taką energią, że mogłabym zasilić całą kule ziemską przez rok :)) Miło było porozmawiać z fanami nie tylko z Polski , ale i z dalekich zakątków świata. Nie mam pojęcia skąd się bierze popularność mojej muzyki w tych krajach, ale jest to naprawdę miłe :))
Dziękuję za Wasze wsparcie!!! Mam ochotę Was wszystkich wyściskać :))

KOCHAM WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wesołych Świąt! (2012-12-23)         Kochani Fani chciałam Wam wszystkim podziękować za Wasze życzenia i kartki świąteczne, które do mnie od kilku dni docierają. Dziękuję także za prezenty, którymi zostałam wprost zasypana. Obiecałam sobie, że otworzę je dopiero jutro :)) Jesteście naprawdę cudowni!!!!!!!! W czasie kolacji Wigilijnej podzielę się jak co roku z Wami opłatkiem (ok. 21.00) a później zaśpiewam dla Was "Magię Świąt". Czy zaśpiewacie ze mną? Mam nadzieję, że tak :)

         Zanim zabiorę się za ozdabianie domu chciałam Wam życzyć pięknych Świąt Bożego Narodzenia pełnych cudownych aromatów, wspaniałych wypieków i pysznych potraw. Radości oraz pięknej muzyki wypełniającej Wasz dom.

całuję Was świątecznie

Gosia


PREMIERA! Krist Van D ft. Gosia Andrzejewicz - Superstar (2012-12-12)         Jeszcze przed końcem świata mamy dla Was gorącą premierę! Zapraszamy do obejrzenia klipu i posłuchania najnowszego wspólnego dzieła Gosi oraz Krista Van D, piosenki Superstar.


Głosowanie (2012-12-10)         Serdecznie prosimy o głosy na piosenkę "Otwórz Oczy" w notowaniu "1500 STO 900" - dorocznej liście hitów wszech czasów stacji VIVA! W celu oddania głosu klikacie tutaj: http://www.viva-tv.pl/1500sto900 a następnie szukacie piosenki "Otwórz Oczy" zaznaczacie i głosujecie! Dziękujemy !!!

Zwycięska setka zaprezentowana zostanie na antenie VIVA Polska 31 grudnia.


Bernd Hall & Marco Zanfardino feat. Gosia - Summer Music (The Remixes) (2012-11-29)

         Zapraszamy do posłuchania utworu Summer Music w remiksach.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA