news

Kochani zbliża się WIELKANOC! (2012-04-05)         Życzę Wam słonecznych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju, smacznego jajka oraz najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Gosia


Wyniki Plebiscytu! (2012-04-04)

         Chciałam podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie swoimi głosami w ankiecie miasta Kartuzy.
Mimo, że dowiedzieliście się o tym plebiscycie później niż fani innych wykonawców to zdołaliście uplasować mnie na 3 miejscu! Oddaliście na mnie prawie 20 tysięcy głosów!! To jest ogromny sukces, który zawdzięczam tylko i wyłącznie Waszej niesamowitej wytrwałości i wierze we mnie, za co naprawdę bardzo dziękuję!!
Pokazaliście, że macie ogromną siłę!! Mam najlepszych fanów na świecie!!! KOCHAM WAS!! :****
KONKURS DLA RAPERÓW (2012-03-12)

        Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie! Konkursowy bit możecie posłuchać/pobrać już teraz (znajduje się poniżej)         Wszelkie szczegóły i zasady związane z konkursem znajdziecie na moim oficjalnym fanpage'u www.facebook.com/gosiaofficial Powodzenia


Walentynki (2012-02-13)         ps. Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie walentynkowym na moim oficjalnym fan-page'u: https://www.facebook.com/gosiaofficial


Kochani! (2012-02-02)         Dostaję od Was dużo maili, w których pytacie - czy zaśpiewam w tym roku w Waszym mieście. W związku z tym chciałam Was poinformować, że to właśnie Wy możecie się do tego przyczynić, wysyłając maile do organizatorów koncertów z Waszego miasta. Bardzo często urzędy miast organizują plebiscyty, które umożliwiają właśnie Wam wybór artysty, na którego koncert chcielibyście pójść.
         Dlatego zachęcam Was do działania!! Wielu moim Fanom to się już udało! Natomiast jeśli sami zajmujecie się organizacją imprez to zainteresowanych bookowaniem terminów proszę o kontakt z moim managementem:

e-mail: gosia@gosiaandrzejewicz.pl

tel: 696 542 816


Wesołych Świąt! (2011-12-23)


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim, aby wypełniała je świąteczna atmosfera radości, wspólnego śpiewania kolęd, ciepła rodzinnego i szczęścia.
Niech w nadchodzącym Nowym Roku 2012 codziennie otacza Was miłość, optymizm i niech spełnią się Wasze najważniejsze, niewypowiedziane na głos marzenia, a które tlą się w Waszych sercach już od dłuższego czasu.

Całuję świątecznie i noworocznie
Gosia Andrzejewicz


Mikołajki (2011-12-06)


Oświadczenie (2011-09-22)

Niniejszym informuję, że z dniem 8 września 2011 roku zakończyłam współpracę z panem Piotrem Wieczorkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Fabryka Imprez "Anna". W związku z rozwiązaniem tej umowy wygasa wszelkie umocowanie pana Piotra Wieczorka do działania w charakterze mojego pośrednika bądź pełnomocnika, w szczególności wygasa umocowanie do zawierania umów o organizację koncertów z moim udziałem.

Jednocześnie informuję, że obowiązki managerskie od dnia 8 września 2011 roku sprawuje mój tata Janusz Andrzejewicz. Z nim należy kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących przedsięwzięć artystycznych z moim udziałem. Janusz Andrzejewicz jest też jedyną osobą upoważnioną przeze mnie do dokonywania wszelkich czynności w moim imieniu i na moją rzecz, w szczególności do składania oświadczeń woli w zakresie umów o organizację przedsięwzięć artystycznych.

W odniesieniu do koncertów ustalonych przez pana Piotra Wieczorka do dnia 8 września 2011 roku oświadczam, że koncerty te zgodnie z treścią zawartych umów, zostaną przeze mnie wykonane. Pan Piotr Wieczorek został poproszony o poinformowanie organizatorów koncertów o konieczności ustalenia szczegółów występów bezpośrednio ze mną, co niezależnie od jego działań niniejszym czynię. Wszelkie rozliczenia finansowe związane z zawartymi w moim imieniu i na moją rzecz umowami powinny być dokonane bezpośrednio z Agencją Artystyczną "Pearl" Małgorzata Andrzejewicz.

Małgorzata Andrzejewicz


Koncerty (2011-06-28)         Właśnie rozpoczęłam tegoroczną trasę koncertową i z tej okazji chciałabym się z Wami podzielić moimi refleksjami ... Razem z moim zespołem przygotowaliśmy dużo muzycznych niespodzianek, które przedstawiają moje piosenki w zupełnie nowej odsłonie. Podczas zeszłotygodniowych koncertów czułam muzyczną magię, która łączy mnie, muzyków i publiczność niewidzialną nicią. To jest niesamowite uczucie, od którego można się uzależnić, tak więc zapraszam wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji posłuchać mojego koncertu.
Ostatnio miałam przyjemność zaśpiewać dla publiczności z Lędzin i Górek Wielkich. W Lędzinach było bardzo energetycznie, W Górkach Wielkich - widowiskowo za sprawą nieziemskiej oprawy pirotechnicznej i spontanicznej publiczności, a w Woli Batorskiej tak żywiołowo, że do teraz wspominam ten przepiękny koncert. Dziękuję, że tak licznie zjawiliście się na moich występach i że za każdym razem bawiliście się fenomenalnie! Po prostu atmosfera podczas moich występów przerosła moje oczekiwania!

p.s. Miniony weekend dał mi wielki power! Działo się naprawdę dużo i nie ukrywam, że jestem obecnie bardzo szczęśliwa :) Pozdrawiam publiczność z Gostycyna, która była wprost oszałamiająca!! Takiego chóru nie miałam bardzo dawno na koncercie. Nigdy tego nie zapomnę .. dziękuję! KOCHAM występować i obiecuję, że jeszcze nie raz Was zaskoczę :)


Najbardziej VIVOWY Artysta! (2011-06-01)

         Z okazji 11-tych urodzin, stacja VIVA Polska postanowiła wybrać gwiazdę, której przyzna miano muzycznej ikony tej stacji! To Wy zadecydujecie o tym kto nią zostanie. To właśnie jej w dniu urodzin stacji, poświęcona będzie specjalna publikacja z ciekawostkami na temat jej twórczości, galeria z wypasionymi fotami i seria teledysków specjalnie dla fanów!

Wśród nominowanych artystów znalazła się również Gosia, już teraz możecie na nią głosować klikając tutaj!

Dziękujemy!!!!


ESKA Music Awards 2011 (2011-05-29)         Zapraszamy do obejrzenia kliku fotek oraz jednego z wywiadów, którego Gosia udzieliła podczas gali ESKA Music Awards 2011.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA