news

Newsy ;-) (2010-08-02)         Za każdym razem, gdy wracam do domu z trasy koncertowej jestem napełniona niezwykle pozytywną energią. Tym razem czuję się jeszcze lepiej ;-), a wszystko to za sprawą sobotniego koncertu w Łomży. Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim Fanom, którzy tak licznie przybyli na mój koncert i tak świetnie się ze mną bawili . Dziękuję za niezwykłą atmosferę!!! Przesyłam również szczególne podziękowania: Madzi Wierzbickiej, Marzeny Kusiak i Dominice Kosinie za zrobienie jednego z najoryginalniejszych prezentów jakie kiedykolwiek dostałam. Dziewczyny jesteście BOSKIE!!
Jestem niezwykle szczęśliwa, że moje Fanki są tak zdolne i kreatywne!
Dziękuję również wszystkim, którzy tak ciepło przyjęli mój nowy teledysk do piosenki Wojowniczka. Dzięki Wam klip ten znalazł się na 3 miejscu TOP PL w stacji VIVA Polska. Dziękuję za głosy i proszę o więcej :))

P.S. Ostatnio rozbawiła mnie kolejna już plotka na mój temat, jakobym porzuciła moich Fanów. Nic bardziej niedorzecznego! Obecnie pracuję już nad kolejną płytą, gdy jestem w studiu myślę przede wszystkim o moich Fanach oraz o osobach, które kochają muzykę i są wrażliwe.


Zagłosujcie na Gosię! (2010-07-26)

Zapraszamy Was do udziału w głosowaniu na przebój lipca 2010. Wśród 10 nominowanych piosenek znalazła się również "Wojowniczka"! Swoje głosy możecie oddawać klikając tutaj (następnie poszukajcie panelu do głosowania o nazwie "Sonda")

Dziękujemy!!


Dzisiaj premiera teledysku do piosenki Wojowniczka! (2010-07-05)


    ZobaczKoncertowy Weekend (2010-06-15)         Miniony koncertowy weekend był dla mnie rewelacyjny! Jestem bardzo szczęśliwa, że na moich koncertach tak dobrze się bawicie. W tym miejscu chciałam serdeczne podziękować moim najwierniejszym Fanom z Kargowej, którzy emanowali ciepłem mogącym ogrzać całą kulę ziemską!! Dziękuję Wam, że tak licznie przybyliście na mój koncert, że znaliście wszystkie teksty moich piosenek. Wasze skandowanie "Gosia" do dzisiaj brzmi w moich uszach :)) Było mi niezmiernie miło, że mieliście ochotę na tyle bisów!
         Wyjątkowe podziękowania przesyłam również wspaniałej publiczności z Gródka, za ciepłe przyjęcie, świetną wspólną zabawę oraz ogromną chęcią do wspólnego śpiewania. Jesteście Kochani!!

Dziękuję!!!!!

Gosia


Wojowniczka - zapowiedź teledysku (2010-06-01)

Wojowniczka Trailer
    Zobacz


         Prace montażowe nad najnowszym teledyskiem Gosi powoli dobiegają końca i już wkrótce materiał będzie miał swoją premierę. Jednak zanim to nastąpi, już dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia trailera do tytułowej Wojowniczki, który właśnie trafił do sieci.
Za produkcję video odpowiedzialna jest grupa Endorfina Artmedia (www.endorfinafilm.com)


Nowości prasowe Gosi (2010-05-26)

FunclubFunclub
PopcornPopcorn
        

W najnowszym wydaniu magazynu Popcorn (6/10) znajdziecie nowy plakat Gosi, pochodzący z niepublikowanej jak do tej pory sesji zdjęciowej oraz sporo nowych fotek połączonych z wywiadem, w którym Gosia opowiada o swoich ulubionych miejscach w Bielsku-Białej.
Poza tym w bieżącym wydaniu Funclubu znajdziecie plakat związany z najnowszym teledyskiem Gosi - "Wojowniczką". Zapraszamy.


Gosia w Boutique! (2010-05-17)         W bieżącym wydaniu magazynu Boutique (05/10), znajdziecie najnowszą sesję zdjęciową Gosi, oraz obszerny wywiad. Zapraszamy


Polski Hit dekady - zakończenie konkursu (2010-05-16)

Dziękujemy Wszystkim za udział i głosowanie w konkursie. Dzięki Waszemu wsparciu Gosia zajęła następujące miejsca:
w kategorii "Polski hit dekady" - miejsce 5 (Otwórz Oczy) i 11 (Pozwól Żyć), spośród 50 propozycji finałowych
w kategorii "Pop utwór dekady" - miejsce 6 (Otwórz Oczy) i 11 (Pozwól Żyć), spośród 30 propozycji finałowych
w kategorii "Wykonawca dekady" - miejsce 9, spośród 50 finalistów


Wojowniczka - trzeci singiel! (2010-05-13)         Ubiegła niedziela upłynęła Gosi na planie zdjęciowym. W tym właśnie dniu powstawał materiał, który składać się będzie na teledysk do tytułowej "Wojowniczki", trzeciego już singla pochodzącego z ostatniej płyty Gosi. Za produkcję tego teledysku odpowiedzialna jest grupa Endorfina.

"Teledysk ten będzie zdecydowanie różnił się od pozostałych. Nie mogę się już doczekać, kiedy prace produkcyjne dobiegną końca ;-)" - mówi Gosia

Już dzisiaj możecie zobaczyć fotkę z planu zdjęciowego. Na chwilę obecną ukończenie prac montażowych przewidziane jest na początek czerwca.


Polski Hit dekady - głosowanie finałowe (2010-04-25)

         Dzięki Waszym głosom, Gosia przeszła do finału plebiscytu "Polski Hit Dekady". Głosowanie finałowe trwać będzie przez 19 dni, tak więc bardzo prosimy wszystkich o głosy. Bardzo dziękujemy!

Polski hit dekady:

- Otwórz Oczy (kliknij aby zagłosować)
- Pozwól Żyć (kliknij aby zagłosować)

Pop utwór dekady:

- Otwórz Oczy (kliknij aby zagłosować)
- Pozwól Żyć (kliknij aby zagłosować)

Wykonawca dekady:

- Gosia Andrzejewicz (kliknij aby zagłosować)


         Głosować możecie jeszcze przez 19 dni - 2 razy dziennie (zegar kasowany jest o 12:00 i 24:00).


Nowości (2010-04-23)

        

         Piosenka Emotions - efekt współpracy Dj Remo i Gosi Andrzejewicz, trafiła na składanki: Impreska Vol.3 oraz Popcorn Pop-hits Vol. 1.

         Uwaga! Zapraszamy fanów do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać można zupełnie niecodzienną i wyjątkową nagrodę, po wszelkie informacji odsyłamy na: www.ofcgosiandrzejewicz.pl


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA