news

Dzisiaj premiera teledysku do piosenki Zabierz Mnie! (2009-10-15)


    Zobacz


Gosia w TV (2009-10-14)         Zapraszamy Was do obejrzenia klilku nowych wywiadów z Gosią. Poniżej prezentujemy listę linków:

Plotek.Pl(zobacz)
Tele5(zobacz)
Planeta Kobiet(zobacz)


To Wy wybraliście kolejny singiel Gosi! (2009-09-30)

Dwie fotki z planu zdjęciowego

         Wasz udział w ankiecie oraz rozkład głosów na poszczególne piosenki jednoznacznie wyłonił tę, która Waszym zdaniem powinna stać się kolejnym singlem z płyty "Wojowniczka". W ubiegłą sobotę Gosia wraz z Grupą #13 pracowała na planie zdjęciowym, gdzie powstawał materiał na teledysk do wybranej właśnie przez Was piosenki "Zabierz mnie". Już dzisiaj możecie zobaczyć making of z planu. Serdecznie zapraszamy do oglądania.


Gosia w TV (2009-09-09)         Chcieliśmy zaprosić Was do obejrzenia wywiadów z Gosią, których tematyka dotyczyć będzie przede wszystkim najnowszej płyty zatytułowanej "Wojowniczka". Poniżej prezentujemy listę programów, w który Gosia będzie gościem:

Viva Spot- 07.09, 09.09 godz. 16:00
In & Out- 14.09, 16.09, 19.09
Tele5- 10.09 godz. 22.55, 11.09 godz.16.50
Wirtualna
Polska
(zobacz)
Lookr.tv(zobacz)

Zapraszamy do oglądania!

         Ponadto bardzo cieszy nas fakt, że płyta "Wojowniczka" w bieżącym zestawieniu OLIS jest najwyżej notowaną nowością!


Gosionowości (2009-08-31)

         Jest nam niezwykle miło poinformować Was o tym, że piosenka Otwórz Oczy znalazła się na wysokim 13-tym miejscu, finałowej 50-tki, organizowanego przez RMF FM plebiscytu na Największy Hit Wakacji 2009! Ponadto bardzo cieszy nas również fakt, że biorąc pod uwagę miejsca na liście zajmowane kolejno przez piosenki polskich wykonawców, Otwórz Oczy była czwartą z kolei. Ogromnie dziękujemy wszystkim za głosy!!

         Chcieliśmy Was również zaprosić na oficialne forum: www.gosiaandrzejewicz.fora.pl

         "Dziękuję z całego serca wszystkim Fanom i tym, którzy zagłosowali na piosenkę Otwórz Oczy w plebiscycie radia RMF FM. Bardzo się cieszę, że utwór ten uplasował się na tak wysokiej pozycji. Przesyłam Wam wszystkim całusy i jeszcze raz dziękuję za OGROMNE WSPARCIE! Kocham Was!" - mówi Gosia

         Już w najbliższy piątek, Gosia będzie gościem w programie "Kawa czy herbata?". Zapraszamy do oglądania.


Otwórz Oczy na szczycie PL TOP 10 w tv VIVA! (2009-08-17)         Na początku chciałam podziękować cudownej publiczności z Grębowa za tak fenomenalne przyjęcie koncertu z nowej trasy. Dziękuję za tak liczne przybycie, żywiołowe reakcje i świetną zabawę. Po przeczytaniu Waszych wpisów w mojej księdze gości wiem, że bawiliście się równie dobrze jak ja :) Zależało mi na przygotowaniu dla Was jak największej ilości muzycznych niespodzianek i emocjonujących wrażeń, dlatego cieszę się, że w gronie kilkutysięcznej publiczności mogłam zaśpiewać moje nowe piosenki.
         Obecnie jestem rozpromieniona, uśmiechnięta i bardzo szczęśliwa. Na rynku ukazała się moja najnowsza płyta "Wojowniczka", którą traktuję jak mój największy skarb. Uwierzcie mi, że włożyłam w ten album mnóstwo serca, szczerości i pasji, bo bardzo zależało mi na stworzeniu utworów, z których będę dumna. W dniu premiery zastanawiałam się jak przyjmiecie moje nowe muzyczne oblicze i czekałam z niecierpliwością na Wasze maile. Teraz po ich przeczytaniu jestem już spokojna i szczęśliwa!! Dziękuję Wam za tak wielką dawkę zaufania i wsparcia! To jest niesamowite co się teraz dzieje! To wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo Was proszę o wytypowanie kolejnych singli promujących płytę. Wasze zdanie liczy się dla mnie najbardziej!

Gosia

         Chcieliśmy Was również poinformować o tym, że w aktualnym notowaniu listy PL TOP 10 w tv VIVA piosenka "Otwórz Oczy" trafiła na jej sam szczyt! Dziękujemy wszystkim za głosy!
         Bardzo nas również cieszy zainteresowanie piosenką w portalu youtube, w którym to do dnia dzisiejszego piosenkę "Otwórz Oczy" przesłuchano łącznie (wszystkie zamieszczone klipy z tą piosenką) ponad 1 000 000 razy! Dodatkowo w najnowszym wydaniu TELETYGODNIA (nr 34) możecie poczytać o nowej płycie Gosi.

         Na koniec chcieliśmy jeszcze przypomnieć Wam o czacie, który odbędzie się na portalu Interia w czwartek 20.08.2009 o godz. 14:00 (zapowiedź czata) oraz zachęcić do udziału w ankiecie Interi na przebój lata (klikając tutaj - ankieta w dole strony).


Nadchodzi Wojowniczka! (2009-08-13)Kochani,

         Już w piątek 14 sierpnia odbędzie się premiera mojego najnowszego albumu zatytułowanego "Wojowniczka". Na nowej płycie, utrzymanej w klimacie nowoczesnego popu z elementami klubowymi, znajdzie się 14 zupełnie nowych utworów. Całość będzie dynamiczna, świeża i przepełniona zmysłową energią.Jestem bardzo zadowolona z mojej najnowszej płyty, bo udało mi się urzeczywistnić pomysły, które już od dawna zamierzałam zrealizować. Zdecydowanie pod względem brzmieniowym i tekstowym jest to mój najlepszy album. Znajduje się na nim wiele uczuć i myśli, zamkniętych w świeżych i dynamicznych produkcjach. Mam nadzieję, że każdy odnajdzie na tej płycie coś, co jest mu bliskie.


Wybrane fotki z sesji zdjęciowej do płyty "Wojowniczka" - zobacz


"Otwórz Oczy" po raz kolejny na szczycie zestawienia TOP 10 portalu Interia! (2009-08-01)         Jestem niezmiernie szczęśliwa! Powodem mojej radości jest fakt, że nowa piosenka jest tak dobrze przez Was przyjmowana. Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie, pozytywne opinie, głosy. Cieszę się, że zawsze mogę na Was liczyć! Dajecie mi ogromną siłę!
         Dziękuję również za Wasze głosy w programie Personality. Udało się tylko dzięki Wam!!! Jesteście THE BEST!!!!

Gosia


Piosenka "Otwórz Oczy" na szczycie zestawienia TOP10 portalu Interia! (2009-07-19)


     Zobacz


         "Bardzo się cieszę, że już pod dwóch dniach od daty zamieszczenia, teledysk do piosenki Otwórz Oczy znalazł się na pierwszym miejscu listy TOP10 portalu Interia. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim internautom za głosy na moją nową piosenkę! Dziękuję! Jesteście niesamowici! Kocham Was!" - mówi Gosia

         Chcieliśmy Was również poinformować o sondzie, w której możecie zadecydować o tym, czy Gosia pojawi się w kolejnym programie Personality w TV VIVA. W programie tym będziecie mogli zobaczyć m.in. teledyskową biografię, a także metamorfozy wybranej gwiazdy. Jeśli chcielibyście aby Gosia pojawiła się w najbliższym wydaniu tego programu, zagłosujcie na nią na stronie: http://www.viva-tv.pl/article/9220_Personality.htm
Bardzo dziękujemy!


Dzisiaj premiera teledysku do piosenki "Otwórz Oczy" w portalu Interia! (2009-07-16)


     Zobacz


Piosenka "Otwórz Oczy" trafiła na składankę RMF FM! (2009-07-09)         Jestem w niezwykle dobrym nastroju ;-) Piosenka "Otwórz Oczy" trafiła na składankę RMF FM - Muzyka Najlepsza Pod Słońcem vol.3. Dzisiaj natomiast zakończono produkcję teledysku do piosenki "Otwórz Oczy", a co za tym idzie mogłam wreszcie zobaczyć efekt końcowy naszej wspólnej pracy! Teledysk bardzo bardzo mi się spodobał ;-) Nie mogę się już doczekać kiedy Wy będziecie go mogli zobaczyć. Mogę jednak Was zapewnić, że nastąpi to najpóźniej w przyszłym tygodniu.
         Chciałam również bardzo podziękować wszystkim fanom za głosy, dzięki Wam piosence "Otwórz Oczy" udało się dotrzeć aż do drugiego miejsca Poplisty! Dziękuję i wierzę, że dzięki Wam trafi na sam szczyt!!!!

    
      Zagłosuj


         W tym miejscu chciałam również przypomnieć Wam o Plebiscycie RMF FM na największy hit wakacji 2009, w którym to wśród kilkudziesięciu propozycji znalazła się również piosenka "Otwórz Oczy". Gorąco proszę Was o głosy! Głosować możecie klikając tutaj (do piosenki "Otwórz Oczy" dotrzecie korzystając ze strzałek).

Życzę wszystkim miłych wakacji i do zobaczenia na koncertach!

Gosia


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA