news

"Otwórz Oczy" po raz kolejny na szczycie zestawienia TOP 10 portalu Interia! (2009-08-01)         Jestem niezmiernie szczęśliwa! Powodem mojej radości jest fakt, że nowa piosenka jest tak dobrze przez Was przyjmowana. Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie, pozytywne opinie, głosy. Cieszę się, że zawsze mogę na Was liczyć! Dajecie mi ogromną siłę!
         Dziękuję również za Wasze głosy w programie Personality. Udało się tylko dzięki Wam!!! Jesteście THE BEST!!!!

Gosia


Piosenka "Otwórz Oczy" na szczycie zestawienia TOP10 portalu Interia! (2009-07-19)


     Zobacz


         "Bardzo się cieszę, że już pod dwóch dniach od daty zamieszczenia, teledysk do piosenki Otwórz Oczy znalazł się na pierwszym miejscu listy TOP10 portalu Interia. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim internautom za głosy na moją nową piosenkę! Dziękuję! Jesteście niesamowici! Kocham Was!" - mówi Gosia

         Chcieliśmy Was również poinformować o sondzie, w której możecie zadecydować o tym, czy Gosia pojawi się w kolejnym programie Personality w TV VIVA. W programie tym będziecie mogli zobaczyć m.in. teledyskową biografię, a także metamorfozy wybranej gwiazdy. Jeśli chcielibyście aby Gosia pojawiła się w najbliższym wydaniu tego programu, zagłosujcie na nią na stronie: http://www.viva-tv.pl/article/9220_Personality.htm
Bardzo dziękujemy!


Dzisiaj premiera teledysku do piosenki "Otwórz Oczy" w portalu Interia! (2009-07-16)


     Zobacz


Piosenka "Otwórz Oczy" trafiła na składankę RMF FM! (2009-07-09)         Jestem w niezwykle dobrym nastroju ;-) Piosenka "Otwórz Oczy" trafiła na składankę RMF FM - Muzyka Najlepsza Pod Słońcem vol.3. Dzisiaj natomiast zakończono produkcję teledysku do piosenki "Otwórz Oczy", a co za tym idzie mogłam wreszcie zobaczyć efekt końcowy naszej wspólnej pracy! Teledysk bardzo bardzo mi się spodobał ;-) Nie mogę się już doczekać kiedy Wy będziecie go mogli zobaczyć. Mogę jednak Was zapewnić, że nastąpi to najpóźniej w przyszłym tygodniu.
         Chciałam również bardzo podziękować wszystkim fanom za głosy, dzięki Wam piosence "Otwórz Oczy" udało się dotrzeć aż do drugiego miejsca Poplisty! Dziękuję i wierzę, że dzięki Wam trafi na sam szczyt!!!!

    
      Zagłosuj


         W tym miejscu chciałam również przypomnieć Wam o Plebiscycie RMF FM na największy hit wakacji 2009, w którym to wśród kilkudziesięciu propozycji znalazła się również piosenka "Otwórz Oczy". Gorąco proszę Was o głosy! Głosować możecie klikając tutaj (do piosenki "Otwórz Oczy" dotrzecie korzystając ze strzałek).

Życzę wszystkim miłych wakacji i do zobaczenia na koncertach!

Gosia


"Otwórz Oczy" w plebiscycie RMF FM na największy hit wakacji 2009! (2009-07-06)


    


         Piosenka "Otwórz Oczy" znalazła się wśród utworów nominowanych do tytułu największego hitu wakacji 2009! Fani do dzieła! Wierzymy w Was! Swoje głosy możecie oddawać klikając tutaj. Dziękujemy!


Otwórz Oczy w 20 POPLISTY RMF FM! (2009-06-19)


Zagłosuj na piosenkę "Otwórz Oczy"


         Dzięki Waszym głosom piosenka "Otwórz Oczy" trafiła do 20 notowania POPLISTY w RMF FM. Bardzo dziękujemy Wam za wszystkie głosy i prosimy o dalsze głosowanie! Wierzymy, że dzięki Wam piosenka ta dotrze na sam szczyt!


Otwórz Oczy w propozycjach do 20-stki POPLISTY RMF! (2009-06-13)

         Piosenka "Otwórz Oczy" znalazła się w propozycjach do gorącej 20-stki POPLISTY RMF. Prosimy Was o głosy, które oddawać możecie klikając tutaj. Dziękujemy!!
         Chcieliśmy Was również poinformować o tym, że wczorajszy dzień Gosia spędziła z Grupą #13 na realizacji zdjęć, składających się na klip do jej najnowszej piosenki. Już niedługo będziecie mogli go zobaczyć.


Kochani Fani (2009-05-23)

         Ostatnio otrzymuję od Was wiele maili, w których pytacie o datę ukazania się mojego najnowszego albumu. Musicie wiedzieć, że to nie ja decyduję o cyklu wydawniczym, ale firma fonograficzna. Dzisiaj jednak otrzymałam wiadomość, że mój album ukaże się na rynku już pod koniec czerwca! Wiem, że już wcześniej podawałam Wam kilka terminów, ale ten jest nieodwołalny! Mam nadzieję, że cieszycie się tak samo bardzo jak ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         Jest mi również niezmiernie miło, że pierwszy singiel z tej płyty ma tak pozytywny odbiór. Jestem szczerze zaskoczona, a zarazem szczęśliwa, że w ciągu 3 dni od zamieszczenia na portalu Youtube, piosenkę "Otwórz oczy" przesłuchało, aż 40 tysięcy osób. Bardzo wszystkim dziękuję za takie zainteresowanie. Nie spodziewałam się tego. Dziękuję!!!


Zapowiada się wielki hit tych wakacji! (2009-05-20)

         Blisko 7 tysięcy odsłuchów na YouTube, a wszystko w ciągu niespełna doby! Oto dowód na to, że Gosia Andrzejewicz wykonała powrót w wielkim stylu! Jej najnowszy singiel "Otwórz oczy" jest obecnie jedną z najczęściej wyszukiwanych piosenek w internecie. Zapowiada się wielki hit tych wakacji! Utwór powstał ze współpracy Gosi i producenta Artura "St0ne" Kamińskiego.

Najnowszego singla Gosi możecie posłuchać kilkając tutaj(youtube) lub tutaj(musicpress.pl)

Ponadto piosenka ta trafiła do propozycji Gorącej 20 w Radiu Eska. Prosimy Was o głosy na nią. Dziękujemy!!!!


Posłuchajcie najnowszego singla Gosi! (2009-05-19)

         "W życiu bardzo często obieramy sobie cele, do których dążymy za wszelką cenę nieustannie podnosząc poprzeczkę. - mówi Gosia - Jednak osiągnięcie wielu z nich daje nam jedynie chwilową satysfakcję. Coraz częściej natomiast zapominamy o sprawach dużo mniejszych, o tzw. "małych szczęściach", które wbrew pozorom wnoszą w nasze życie nierzadko więcej satysfakcji niż wcześniej wspomniane wielkie cele. Gdzie je dostrzec? W codziennej rzeczywistości, wystarczy tylko otworzyć oczy..."


Już dzisiaj premiera najnowszego singla Gosi w programie Gorąca 20 Radia Eska! (2009-05-18)         "Otwórz Oczy" - taki tytuł nosi najnowszy singiel zapowiadający długo oczekiwaną nową płytę Gosi Andrzejewicz.

         "Album ten zdecydowanie różni się od poprzednich. Podczas pracy nad płytą wspólnie ze St0ne'm dużo eksperymentowaliśmy z brzmieniem, stale poszukiwaliśmy. Nowe utwory są bardzo świeże i pełne zmysłowej energii, całość jest szybka i dynamiczna. Wśród nowych piosenek nie zabrakło również refleksyjnej ballady. Myślę, że jest to chyba moja najlepsza płyta" - uśmiecha się Gosia.

Premiera utworu dzisiaj po godzinie 17.00 w Radiu Eska. Niebawem powstanie również teledysk do utworu.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA