news

Zagłosuj na Gosię (2008-12-17)


Trochę Ciepła

Siła Marzeń

Słowa

Pozwól żyć

Lustro

You Can Dance

         VIVA zorganizowała kolejne wydanie superprzebojowego notowania 1500sto900, czyli dorocznej listy hitów wszech czasów! W konkursie bierze udział 1600 kawałków. Wśród nich znajduje się 6 piosenek Gosi: Trochę Ciepła, Siła Marzeń, Słowa, Pozwól Żyć, Lustro oraz nagrana z Dj Remo - You Can Dance. Zwycięska setka zaprezentowana zostanie na antenie VIVA Polska 31 grudnia. Swoje głosy możecie oddawać klikając tutaj.

Bardzo prosimy wszystkich Fanów o głosowanie! Dziękujemy!


Mam świetny nastrój! (2008-12-11)         Ostatni tydzień dostarczył mi bardzo wiele radości i pozytywnej energii. Publiczność na moim niedzielnym koncercie w Koninie była wyjątkowa! Dziękuję wszystkim, którzy się tam ze mną bawili. Gosiomaniacy daliście z siebie wszystko! Kolejnym powodem mojego cudownego humoru jest powrót do treningów na lodzie ;-) Trudno jest mi samej uwierzyć w to jak bardzo polubiłam jazdę na łyżwach. Ten sport sprawia mi naprawdę wiele radości. Już w najbliższy piątek o godz. 20:00 zobaczycie jaką choreografię przygotowaliśmy wspólnie z Nickiem. Zapraszam Was wszystkich przed telewizory!

Buziaki

Gosia


Spisaliście się na medal!!! Kocham Was!!! (2008-11-09)

         Z całego serca dziękuję WSZYSTKIM, którzy wspierali mnie podczas moich wzmagań w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że dzięki Wam udało mi się dotrzeć aż do szóstego odcinka. To dla mnie ogromny sukces!! Zaczynając ten program nie umiałam nawet stać na łyżwach... Nigdy bym nie przypuszczała, że uda mi się wykonać tak trudne figury i że jazda na łyżwach będzie sprawiać mi ogromną przyjemność. Na lodzie czułam się wspaniale i z pewnością była to jedna z ciekawszych przygód w moim życiu. Poznałam tylu wspaniałych ludzi, miałam niesamowitego partnera, który wiele razy uratował mnie z opresji :)) Jestem szczęśliwa, że zakończyłam ten program cała i zdrowa :)) To z pewnością zasługa Nicka! ("Nick you are awesome!! Thank you for everything")
         Najważniejsze dla mnie jest jednak to, że czułam jak Wy mnie wspieracie. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki przed telewizorami i w studio. Dziękuję za wszystkie Wasze smsy, maile i ciepłe słowa. Jesteście KOCHANI!!! Spisaliście się na medal!!! Jazda na lodzie to świetna zabawa, ale muszę przyznać, że bardzo stęskniłam się za największą miłością mojego życia - śpiewaniem. Niedługo wchodzę do studia aby pracować nad piosenkami, na moją najnowszą płytę. Nie mogę się już doczekać rezultatów, a Wy??


Co ja bym bez Was zrobiła? :-) (2008-11-01)                  Pamiętam jak niedawno zaczynałam pracę nad choreografią do pierwszego odcinka GTNL ... teraz jest listopad, a od jutra zaczynam przygotowania do szóstego odcinka. Jak ten czas szybko upłynął. Dziękuję, że dajecie mi szansę na wspaniałą zabawę! Jak sami widzicie z programu na program układy choreograficzne są coraz bardziej skomplikowane ... zawsze kiedy udaje mi się opanować coś trudnego to bardzo się cieszę!! W piątym odcinku najbardziej bałam się "low spin", w tej figurze moja głowa była przy samym lodzie, a mój partner kręcił mną z dużą prędkością, na szczęście wszystko nam się udało - hurra! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wsparcie! Nawet nie wiecie jak bardzo polubiłam taniec na lodzie ;-) Na ostatnich treningach opanowałam kilka nowych figur, już nie mogę się doczekać aby Wam je zaprezentować.
P.S. Moja nowa płyta będzie gotowa w pierwszych miesiącach przyszłego roku!


Dziękuję, że jesteście! (2008-10-25)

         Wiedziałam od dawna, że moi fani są niezwykli, ale to co pokazaliście w ostatnim odcinku GTNL przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Wasz doping dał mi niesamowitą energię, za która z całego serca Wam dziękuje!!! To było wzruszające, gdy zobaczyłam tak liczną grupę fanów, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski aby dodać mi otuchy ..
Dziękuję również wszystkim fanom, którzy trzymali za mnie kciuki przed telewizorami i wysyłali smsy. Dziękuję, że jesteście!!
Kocham Was bardzo i dzięki Wam jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA!!
Już jutro zaczynam pracę nad nową choreografią ... ciekawe jaki będzie kolejny element obowiązkowy??


Jesteście super! (2008-10-18)

         Serdecznie dziękuję wszystkim moim fanom za duchowe i smsowe wsparcie podczas programu GTNL. Naprawdę bardzo pomagacie mi zwalczyć stres i dajecie pozytywna energie!! Dzięki Waszemu wsparciu mam ochotę na codzienne treningi, na dalsze poznawanie tego trudnego i wymagającego sportu. Mam nadzieje, że w tym tygodniu nie będzie żadnych przykrych niespodzianek i nikomu nie przydarzy się nic złego. Już nie mogę się doczekać następnych elementów obowiązkowych ;-) ;-)


Dziękuję!! Dziękuję!! Dziękuję!!! (2008-10-11)

         Kochani Fani nawet nie wiecie jak wielką radość sprawiliście mi w piątek! Za sprawą Waszych głosów moja przygoda z tańcem na lodzie będzie trwała nadal! Bardzo się ucieszyłam, że "Kalinka" w wykonaniu moim i Nicka przypadła Wam do gustu. Czuję się bardzo szczęśliwa!!! Jesteście Kochani!! Mimo tych siniaków, bólu ... treningi i występy sprawiają mi niesamowitą przyjemność. Sama nie moge uwierzyć, że aż tak polubiłam taniec na lodzie. Od jutra zaczynam pracę nad nową choreografią, więc 3 majcie kciuki, aby element obowiązkowy mnie nie przeraził :-))) Kocham Was wszystkich!!!

Gosia


Fani i telewidzowie - dziękuję! (2008-10-04)

         Na początku chciałam podziękować moim wiernym Fanom, którzy wspierali mnie swoją obecnością i wspaniałym dopingiem w czasie mojego występu. Jesteście kochani!!!! Dzięki Waszej pozytywnej energii cała moja trema zniknęła ;-)
Bardzo dziękuję wszystkim Fanom oraz telewidzom za esemesy, które na mnie wysłaliście. Dzięki Wam będę mogła wystąpić w kolejnym programie. Ten fakt dopinguje mnie do jeszcze bardziej intensywnej pracy. Cieszę się, że od jutra będę mogła rozpocząć treningi nad nową choreografią. Myślę, że w następnym tygodniu spróbuję Was czymś zaskoczyć!

Posyłamy Wam milion całusów!

Gosia


"Gwiazdy tańczą na lodzie" (2008-10-03)

Kochani Fani

         Praktycznie cały ubiegły miesiąc upłynął mi na treningach do programu Gwiazdy Tańczą na Lodzie. To był wyczerpujący, ale bardzo ciekawy okres w moim życiu. Mam siniaki na całym ciele, stłuczone żebro i ogólnie jestem wykończona ... ale wierzcie mi, że jazda na łyżwach mimo tych wszystkich kontuzji jest bardzo przyjemna. Poznałam wiele ciekawych osób, z którymi świetnie mi się współpracuje. Tańczę z łyżwiarzem o imieniu Nick, któremu ufam w 100%. Mam nadzieję, że nasz taniec przypadnie Wam do gustu. Sama nie mogę się nadziwić, że ten czas tak szybko minął i już dzisiaj odbędzie się pierwszy program. Bardzo Was proszę o trzymanie kciuków! Tak ... mam wielką tremę, dlatego proszę Was - trzymajcie kciuki i wysyłajcie SMSY!!! Zrobię co w mojej mocy aby dobrze zatańczyć. Jeśli chcecie zobaczyć mój łyżwiarski debiut to włączcie TVP 2 o godz. 20:00.

Kocham Was

Gosia

Dwie fotki z Viva Comet 2008

Ps. serdeczne podziękowania dla Wioli Wypijewskiej za prześliczny make up.


Sukces piosenki You Can Dance! (2008-09-18)


Zobacz


         Z wielką radością informujemy Was, że piosenka "You Can Dance" - efekt współpracy Gosi Andrzejewicz i Dj Remo, została zakwalifikowana przez portal www.eurodanceweb.net do konkursu, mającego na celu wyłonienie najlepszej europejskiej piosenki sceny dance tego roku. Każda z zakwalifikowanych piosenek jest jednocześnie piosenką, która w tym roku była największym hitem dance w kraju wykonawcy. W tym roku do konkursu zakwalifikowało się 40 europejskich piosenek, na które będą głosowali ludzie z branży muzycznej. Poza nimi głosować możecie również Wy. W tym celu musicie udać się na stronę http://www.eurodanceweb.net/poll.htm
Bardzo prosimy Was o głosy na "You Can Dance"!


Co za weekend!!! (2008-09-03)

         Z całego serca pozdrawiam wszystkich fanów z Mrągowa, którzy byli na moim sobotnim koncercie. Jesteście kochani i nadzwyczajni!! Nie spodziewałam się, że nie będziecie chcieli mnie wypuścić z Waszego miasta :)) Po raz pierwszy w życiu zagrałam 4 bisy :)) Dziękuję Wam za tą niesamowitą atmosferę na koncercie. Bardzo bym chciała do Was wrócić!! Nigdynie zapomnę tak wspaniałej publiczności!! Po koncercie w Mrągowie udałam się z całym moim zespołem do Poznania, gdzie spotkała mnie przemiła niespodzianka. Moi Kochani Fani rzucali mi na scenę róże, słodycze :)) i po każdej piosence skandowali moję imię. Bardzo Wam dziękuję za miłość i ciepło, które od Was otrzymuję. Dziękuję wszystkim, którzy tak cudownie się na tym koncercie bawili, a w szczególności Gosiomaniakom (Marysi Maciejewskiej, Monice Kurek, Karinie Janos, Maritce Kocoń, Sylwii Tutaj, Ani Przybylak, Natalii Zagelańskiej, Tomkowi Pomorskiemu, Oli Dakowskiej, Gracjanowi Jaworskiemu, Mai Kozak i Karolinie Żak). Dziękuję za wszystkie prezenty, które od Was otrzymałam. Kochani dla mnie ważne jest to, że zawsze mogę na Was liczyć. Juz sam fakt, że byliście w Poznaniu ze mną na tym koncercie, sprawia, że jestem bardzo szczęśliwa!!!! Jestem wzruszona, bo mam najlepszych i najbardziej oddanych fanów na świecie. KOCHAM WAS WSZYSTKICH!!!!!! Wiecie o tym prawda??

Całuje Was wszystkich

Wasza Gosia

P.s. Już 4 września będziecie mnie mogli zobaczyć w programie "Dzień Dobry Tvn", a 7 września co godzinę w TV VIVA Polska.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA