news

Co za weekend!!! (2008-09-03)

         Z całego serca pozdrawiam wszystkich fanów z Mrągowa, którzy byli na moim sobotnim koncercie. Jesteście kochani i nadzwyczajni!! Nie spodziewałam się, że nie będziecie chcieli mnie wypuścić z Waszego miasta :)) Po raz pierwszy w życiu zagrałam 4 bisy :)) Dziękuję Wam za tą niesamowitą atmosferę na koncercie. Bardzo bym chciała do Was wrócić!! Nigdynie zapomnę tak wspaniałej publiczności!! Po koncercie w Mrągowie udałam się z całym moim zespołem do Poznania, gdzie spotkała mnie przemiła niespodzianka. Moi Kochani Fani rzucali mi na scenę róże, słodycze :)) i po każdej piosence skandowali moję imię. Bardzo Wam dziękuję za miłość i ciepło, które od Was otrzymuję. Dziękuję wszystkim, którzy tak cudownie się na tym koncercie bawili, a w szczególności Gosiomaniakom (Marysi Maciejewskiej, Monice Kurek, Karinie Janos, Maritce Kocoń, Sylwii Tutaj, Ani Przybylak, Natalii Zagelańskiej, Tomkowi Pomorskiemu, Oli Dakowskiej, Gracjanowi Jaworskiemu, Mai Kozak i Karolinie Żak). Dziękuję za wszystkie prezenty, które od Was otrzymałam. Kochani dla mnie ważne jest to, że zawsze mogę na Was liczyć. Juz sam fakt, że byliście w Poznaniu ze mną na tym koncercie, sprawia, że jestem bardzo szczęśliwa!!!! Jestem wzruszona, bo mam najlepszych i najbardziej oddanych fanów na świecie. KOCHAM WAS WSZYSTKICH!!!!!! Wiecie o tym prawda??

Całuje Was wszystkich

Wasza Gosia

P.s. Już 4 września będziecie mnie mogli zobaczyć w programie "Dzień Dobry Tvn", a 7 września co godzinę w TV VIVA Polska.


Występ Gosi w słonecznym Cancun (2008-08-28)

         Założyciel koncernu Farouk System - Farouk Shami, zaprosił Gosię na organizowaną przez jego firmę prestiżową imprezę "Cancun conference 2008" - "Peace & Love", która miała miejsce w dniach 22 do 25 sierpnia 2008. Występ Gosi tak bardzo przypadł do gustu organizatorom, że poprosili ją o jego powtórzenie w kolejnym dniu trwania imprezy. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele 93 państw. Poniżej przedstawiamy Wam fotki odzwierciedlające klimat i atmosferę samego występu jak i nastój gorącego Cancun.

"Występ w tym niezwykłym, prawie baśniowym otoczeniu to spełnienie moich marzeń. Kolorowe wschody i zachody słońca, piękna roślinność i architektura kompleksu Moon Palace, zapach wiatru ... na długo pozostaną w mojej pamięci ... aach" - uśmiecha się Gosia


Gosionowości (2008-08-04)

         Jak ten czas szybko leci .. nie mogę uwierzyć, że już mamy sierpień .. właśnie wspominam sobie koncerty w Nowym Mieście Lubawskim i Lidzbarku ... to były cudowne chwile! Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zaśpiewać dla tak cudownej publiczności, która żywiołowo się ze mną bawiła. Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie pojawili się na tych koncertach. To jest cudowne uczucie, gdy wychodzę na scenę i widzę morze rąk przed sobą. Niesamowite, że znaliście wszystkie teksty moich piosenek :) Dopełnieniem koncertu była Wasza reakcja na koniec ... Nie zapomnę jak nie chcieliście mnie wypuścić :)) ... dopiero po trzecim bisie mogłam zejść ze sceny, aby rozdawać Wam autografy. Mam po prostu super fanów!! Dziękuję również publiczności z Tomaszowa Lubelskiego za wspólną zabawę :))

Przesyłam Wam całusy

Gosia


Gosionowości (2008-07-25)         Właśnie do sklepów muzycznych trafił album stanowiący 5 część, wydawanej pod patronatem tygodnik Gala kolekcji: "Opole - 45 przebojów na 45-lecie festiwalu". Zawiera on 9 piosenek uznanych przez słuchaczy za najbardziej popularne przeboje obecnej dekady. Wśród nich znalazł się również utwór "Trochę Ciepła", z czego jestem niezwykle dumna i szczęśliwa. To wszystko dzięki Waszym głosom!! Dziękuję!!!!

Już w najbliższą niedzielę wystąpię na niezwykłym koncercie z serii Hity na Czasie, który odbędzie się w Łodzi. Transmisja z tego koncertu startuje o godz. 21:00 w TVP2. Zapraszam wszystkich serdecznie przed telewizory!! Poza tym zachęcam Was również do zakupu najnowszego numeru Fun Clubu!!


Koncerty (2008-07-24)

         Dziękuję wszystkim, którzy byli na koncertach w Krynicy Morskiej, Biskupcu i Piotrkowie Kujawskim za nieziemską zabawę, energię i wspólne śpiewanie. Koncerty te na długo pozostaną w mojej pamięci! Tak ... kilka tysięcy osób, które przybyło na koncert w Piotrkowie Kujawskim - ze sceny widziałam morze ludzi śpiewających ze mną piosenki, fani skandujący "Gosia" w Biskupcu, gorąca atmosfera w Krynicy Morskiej. Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam! To niezwykłe, że mam takich oddanych fanów!! Jesteście najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tym miejscu chciałam również podziękować organizatorom tych koncertów za profesjonalizm i miłą atmosferę.

P.S. Dziękuję Gosiomaniakom (Kasi, Gracjanowi, Karolinie, Asi), za przyjazd do Krynicy!! Spotkanie było super!!


Deszczowy, ale wspaniały weekend z fanami (2008-07-15)

         Właśnie wspominam sobie koncert w Sierakowie, a właściwie niesamowitą publiczność, która przyszła na mój koncert mimo zimna, okropnej pogody i intensywnie padającego deszczu. To właśnie takie chwile są dla mnie wyjątkowe. Jestem pod Waszym wielkim wrażeniem!! Nie wiem czy inni artyści moga poszczycić się takimi oddanymi fanami. Dziękuję wszystkim fanom z Sierakowa, którzy bawili się ze mną na tym niezwykłym koncercie, w szczególności dziękuję Gosiomaniakom (Marysi, Maritce, Dorocie, Agacie, Gracjanowi i Tomkowi). Jesteście KOCHANI!! Atmosfera na koncercie była niezwykle gorąca tylko dzięki Wam - sierakowskiej publiczności! Bardzo się ucieszyłam jak skandowaliście "Gosia" po każdej piosence. To było naprawdę wzruszające jak robiliście fale z parasoli i śpiewaliście ze mną wszystkie piosenki. Z całego serca dziękuję za ciepło, które od Was otrzymałam. Czuję się naprawdę szczęśliwa, że mam takich wyjątkowych fanów.

Przesyłam Wam wszystkim całusy i życzę słonecznej pogody na wakacjach.

Gosia

P.S. Dziękuję Gosiomaniakom za wspólne spotkanie po koncercie i prezenty:)) Najważniejsze dla mnie jest to, że się byliście tam ze mną i że zawsze mogę na Was liczyć!!! Kocham Was!!!


Koncerty, koncerty! (2008-07-10)

         Koncerty, egzaminy, praca nad płytą ... ufff, korzystając z chwili wytchnienia wspominam sobie miniony weekend. Bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że mam aż tylu wspaniałych i niesamowitych fanów w Orzyszu. Mieliście w sobie masę pozytywnej energii i wspaniale bawiliście się podczas koncertu, który na bardzo długo pozostanie w mojej pamięci! Za sprawą niezwykłej atmosfery, która na nim panowała oraz miłej niespodzianki, którą to zaskoczyliście mnie - mam tu na myśli fanów, którzy śpiewali dla mnie, dla mojego producenta i perkusisty swoją piosenkę - coś takiego jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło ;-).
Serdecznie pozdrawiam Was no i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzę Wasze miasto.

Gosia

ps. fotki z koncertów w Orzyszu i Chełmnie ;-)


Oczami Kobiety (2008-06-25)         Zachęcamy Was do zakupu dzisiejszego wydania Dziennika Zachodniego. W dodatku zatytułowanym "Oczami Kobiety" znajdziecie obszerny wywiad z Gosią oraz kilka jej zdjęć.


Co za weekend!! (2008-06-23)

         Minionego weekendu nie zapomnę do końca życia, a wszystko za sprawą moich niesamowitych fanów ... ale po kolei ;-) W sobotni poranek bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam moich fanów czekających przed budynkiem Tvn-u. Dziękuję Gosi, Ewie, Kasi, Monice za wszystko, co dla mnie zrobiłyście, a pozostałym fanom za ciepłe słowa i wytrwałość :) Widzieliście może sobotnie wydanie Dzień Dobry Tvn, którego razem z moją fanką byłam gościem? Jeśli nie, to zapraszam Was do obejrzenia filmiku z tego programu http://dziendobrytvn.onet.pl/siegnij_gwiazd.html.
Po południu przyjechałam na koncert do Pleszewa, gdzie temperatura była naprawdę wysoka. W takim upale jeszcze nie koncertowałam :)) Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy pojawili się w amfiteatrze, szczególnie Gosiomaniaków (Marysi Maciejewskiej, Maritkę, Asię, Natalię)
Po koncercie w Pleszewie z całą ekipą udaliśmy się do Lipna, aby zagrać kolejny koncert. To co zobaczyłam tuż po wjeździe na teren koncertu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Ujrzałam bardzo licznie zgromadzoną publiczność, która skandowała "Gosia, Gosia". Takie sytuacje zawsze powodują we mnie wzruszenie. Po wejściu na scenę czułam niezwykłe połączenie z publicznością. Wszyscy bawili się po prostu świetnie. Dziękuję wszystkim fanom z Lipna, którzy byli na moim sobotnim koncercie za magiczne chwile, za wspólne śpiewanie i żywiołową zabawę. Jesteście cudowni i niezwykli!!! Chciałabym do Was wrócić!! Dziękuję za wszystkie wpisy do księgi gości. Cieszę się, że nie tylko mnie podobała się atmosfera na tym niezwykłym koncercie :))
Mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy!

całusy

Gosia

P.S. Życzę Wam wszystkim udanych wakacji!!!!


Magiczne koncerty (2008-06-10)

         Bardzo dziękuję wszystkim fanom, którzy przybyli na sobotni koncert w Warszawie. Świetnie się z Wami bawiłam. Nie zapomnę tego, co działo się podczas piosenki "Pozwól Żyć". W tym miejscu chciałam podziękować również organizatorom za przygotowanie doskonałych warunków technicznych i stworzenie magicznej atmosfery dzięki bajecznej oprawie świetlnej.

Następnego dnia w niedzielę miałam okazję przeżyć najcudowniejszy koncert w moim życiu. Wszystko za sprawą niezwykłego organizatora - Sławomira Sowy z Agencji Artystyczno - Promocyjnej Venturi System. To on był pomysłodawcą tego projektu, nad którym pracowaliśmy już od kilku miesięcy. Dziękuję Ci Sławku za spełnienie moich marzeń i za wielką wiarę we mnie. Po raz pierwszy w życiu mogłam wystąpić z kwartetem smyczkowym i usłyszeć moje piosenki wzbogacone o brzmienie i magię tych właśnie instrumentów. Oprawa pirotechniczna i pokaz sztucznych ogni przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Tego koncertu nie da opisać się słowami. Do dzisiaj mam w sobie wielką radość i niezwykłe emocje. Fani, którzy przybyli do Nakła na ten niezwykły koncert sprawili, że poczułam się najszczęśliwszą osobą na ziemi. To było naprawdę wzruszające, gdy słyszałam jak skandujecie głośno "Gosia", jak wspaniale tańczycie, bawicie się, jak łączycie się ze sobą robiąc "fale" z Waszych rąk. Dla takich chwil warto żyć... Czułam się jak w najpiękniejszej bajce! Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tak ważnym dla mnie przedsięwzięciu, a szczególnie Gosiomaniakom (Monice, Marysi, Maritce, Gracjanowi, Agnieszce, Agacie). Chciałabym, aby następny koncert z kwartetem smyczkowym był tak wspaniały jak ten w Nakle.

P.S. Ostatnio bardzo dużo blogów moich fanów obchodzi swoje rocznice a nawet dwulecie istnienia. Gratuluję wszystkim tym fanom, którzy z wielką pasją angażują się w tworzenie swoich stron. Mam nadzieję, że Wasze talenty będą się rozwijać i dalej z sercem będziecie prowadzili swoje strony. Dziękuję, że jesteście!

Gosia Andrzejewicz


Gosionowości (2008-05-30)         Zachęcamy Was do lektury najnowszego numeru Fun Clubu w którym to znajdziecie krótki wywiad z Gosią, jej plakat, a także będziecie mieli możliwość wygrania pewnej sympatycznej nagrody, która należała do Gosi. Ponadto w czerwcowym numerze magazynu URODA dowiecie się jakich kosmetyków używa Gosia, a także co zawsze znajduje się w jej w torebce ;-)


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA