news

Gosionowości (2008-08-04)

         Jak ten czas szybko leci .. nie mogę uwierzyć, że już mamy sierpień .. właśnie wspominam sobie koncerty w Nowym Mieście Lubawskim i Lidzbarku ... to były cudowne chwile! Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zaśpiewać dla tak cudownej publiczności, która żywiołowo się ze mną bawiła. Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie pojawili się na tych koncertach. To jest cudowne uczucie, gdy wychodzę na scenę i widzę morze rąk przed sobą. Niesamowite, że znaliście wszystkie teksty moich piosenek :) Dopełnieniem koncertu była Wasza reakcja na koniec ... Nie zapomnę jak nie chcieliście mnie wypuścić :)) ... dopiero po trzecim bisie mogłam zejść ze sceny, aby rozdawać Wam autografy. Mam po prostu super fanów!! Dziękuję również publiczności z Tomaszowa Lubelskiego za wspólną zabawę :))

Przesyłam Wam całusy

Gosia


Gosionowości (2008-07-25)         Właśnie do sklepów muzycznych trafił album stanowiący 5 część, wydawanej pod patronatem tygodnik Gala kolekcji: "Opole - 45 przebojów na 45-lecie festiwalu". Zawiera on 9 piosenek uznanych przez słuchaczy za najbardziej popularne przeboje obecnej dekady. Wśród nich znalazł się również utwór "Trochę Ciepła", z czego jestem niezwykle dumna i szczęśliwa. To wszystko dzięki Waszym głosom!! Dziękuję!!!!

Już w najbliższą niedzielę wystąpię na niezwykłym koncercie z serii Hity na Czasie, który odbędzie się w Łodzi. Transmisja z tego koncertu startuje o godz. 21:00 w TVP2. Zapraszam wszystkich serdecznie przed telewizory!! Poza tym zachęcam Was również do zakupu najnowszego numeru Fun Clubu!!


Koncerty (2008-07-24)

         Dziękuję wszystkim, którzy byli na koncertach w Krynicy Morskiej, Biskupcu i Piotrkowie Kujawskim za nieziemską zabawę, energię i wspólne śpiewanie. Koncerty te na długo pozostaną w mojej pamięci! Tak ... kilka tysięcy osób, które przybyło na koncert w Piotrkowie Kujawskim - ze sceny widziałam morze ludzi śpiewających ze mną piosenki, fani skandujący "Gosia" w Biskupcu, gorąca atmosfera w Krynicy Morskiej. Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam! To niezwykłe, że mam takich oddanych fanów!! Jesteście najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tym miejscu chciałam również podziękować organizatorom tych koncertów za profesjonalizm i miłą atmosferę.

P.S. Dziękuję Gosiomaniakom (Kasi, Gracjanowi, Karolinie, Asi), za przyjazd do Krynicy!! Spotkanie było super!!


Deszczowy, ale wspaniały weekend z fanami (2008-07-15)

         Właśnie wspominam sobie koncert w Sierakowie, a właściwie niesamowitą publiczność, która przyszła na mój koncert mimo zimna, okropnej pogody i intensywnie padającego deszczu. To właśnie takie chwile są dla mnie wyjątkowe. Jestem pod Waszym wielkim wrażeniem!! Nie wiem czy inni artyści moga poszczycić się takimi oddanymi fanami. Dziękuję wszystkim fanom z Sierakowa, którzy bawili się ze mną na tym niezwykłym koncercie, w szczególności dziękuję Gosiomaniakom (Marysi, Maritce, Dorocie, Agacie, Gracjanowi i Tomkowi). Jesteście KOCHANI!! Atmosfera na koncercie była niezwykle gorąca tylko dzięki Wam - sierakowskiej publiczności! Bardzo się ucieszyłam jak skandowaliście "Gosia" po każdej piosence. To było naprawdę wzruszające jak robiliście fale z parasoli i śpiewaliście ze mną wszystkie piosenki. Z całego serca dziękuję za ciepło, które od Was otrzymałam. Czuję się naprawdę szczęśliwa, że mam takich wyjątkowych fanów.

Przesyłam Wam wszystkim całusy i życzę słonecznej pogody na wakacjach.

Gosia

P.S. Dziękuję Gosiomaniakom za wspólne spotkanie po koncercie i prezenty:)) Najważniejsze dla mnie jest to, że się byliście tam ze mną i że zawsze mogę na Was liczyć!!! Kocham Was!!!


Koncerty, koncerty! (2008-07-10)

         Koncerty, egzaminy, praca nad płytą ... ufff, korzystając z chwili wytchnienia wspominam sobie miniony weekend. Bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że mam aż tylu wspaniałych i niesamowitych fanów w Orzyszu. Mieliście w sobie masę pozytywnej energii i wspaniale bawiliście się podczas koncertu, który na bardzo długo pozostanie w mojej pamięci! Za sprawą niezwykłej atmosfery, która na nim panowała oraz miłej niespodzianki, którą to zaskoczyliście mnie - mam tu na myśli fanów, którzy śpiewali dla mnie, dla mojego producenta i perkusisty swoją piosenkę - coś takiego jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło ;-).
Serdecznie pozdrawiam Was no i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzę Wasze miasto.

Gosia

ps. fotki z koncertów w Orzyszu i Chełmnie ;-)


Oczami Kobiety (2008-06-25)         Zachęcamy Was do zakupu dzisiejszego wydania Dziennika Zachodniego. W dodatku zatytułowanym "Oczami Kobiety" znajdziecie obszerny wywiad z Gosią oraz kilka jej zdjęć.


Co za weekend!! (2008-06-23)

         Minionego weekendu nie zapomnę do końca życia, a wszystko za sprawą moich niesamowitych fanów ... ale po kolei ;-) W sobotni poranek bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam moich fanów czekających przed budynkiem Tvn-u. Dziękuję Gosi, Ewie, Kasi, Monice za wszystko, co dla mnie zrobiłyście, a pozostałym fanom za ciepłe słowa i wytrwałość :) Widzieliście może sobotnie wydanie Dzień Dobry Tvn, którego razem z moją fanką byłam gościem? Jeśli nie, to zapraszam Was do obejrzenia filmiku z tego programu http://dziendobrytvn.onet.pl/siegnij_gwiazd.html.
Po południu przyjechałam na koncert do Pleszewa, gdzie temperatura była naprawdę wysoka. W takim upale jeszcze nie koncertowałam :)) Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy pojawili się w amfiteatrze, szczególnie Gosiomaniaków (Marysi Maciejewskiej, Maritkę, Asię, Natalię)
Po koncercie w Pleszewie z całą ekipą udaliśmy się do Lipna, aby zagrać kolejny koncert. To co zobaczyłam tuż po wjeździe na teren koncertu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Ujrzałam bardzo licznie zgromadzoną publiczność, która skandowała "Gosia, Gosia". Takie sytuacje zawsze powodują we mnie wzruszenie. Po wejściu na scenę czułam niezwykłe połączenie z publicznością. Wszyscy bawili się po prostu świetnie. Dziękuję wszystkim fanom z Lipna, którzy byli na moim sobotnim koncercie za magiczne chwile, za wspólne śpiewanie i żywiołową zabawę. Jesteście cudowni i niezwykli!!! Chciałabym do Was wrócić!! Dziękuję za wszystkie wpisy do księgi gości. Cieszę się, że nie tylko mnie podobała się atmosfera na tym niezwykłym koncercie :))
Mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy!

całusy

Gosia

P.S. Życzę Wam wszystkim udanych wakacji!!!!


Magiczne koncerty (2008-06-10)

         Bardzo dziękuję wszystkim fanom, którzy przybyli na sobotni koncert w Warszawie. Świetnie się z Wami bawiłam. Nie zapomnę tego, co działo się podczas piosenki "Pozwól Żyć". W tym miejscu chciałam podziękować również organizatorom za przygotowanie doskonałych warunków technicznych i stworzenie magicznej atmosfery dzięki bajecznej oprawie świetlnej.

Następnego dnia w niedzielę miałam okazję przeżyć najcudowniejszy koncert w moim życiu. Wszystko za sprawą niezwykłego organizatora - Sławomira Sowy z Agencji Artystyczno - Promocyjnej Venturi System. To on był pomysłodawcą tego projektu, nad którym pracowaliśmy już od kilku miesięcy. Dziękuję Ci Sławku za spełnienie moich marzeń i za wielką wiarę we mnie. Po raz pierwszy w życiu mogłam wystąpić z kwartetem smyczkowym i usłyszeć moje piosenki wzbogacone o brzmienie i magię tych właśnie instrumentów. Oprawa pirotechniczna i pokaz sztucznych ogni przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Tego koncertu nie da opisać się słowami. Do dzisiaj mam w sobie wielką radość i niezwykłe emocje. Fani, którzy przybyli do Nakła na ten niezwykły koncert sprawili, że poczułam się najszczęśliwszą osobą na ziemi. To było naprawdę wzruszające, gdy słyszałam jak skandujecie głośno "Gosia", jak wspaniale tańczycie, bawicie się, jak łączycie się ze sobą robiąc "fale" z Waszych rąk. Dla takich chwil warto żyć... Czułam się jak w najpiękniejszej bajce! Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tak ważnym dla mnie przedsięwzięciu, a szczególnie Gosiomaniakom (Monice, Marysi, Maritce, Gracjanowi, Agnieszce, Agacie). Chciałabym, aby następny koncert z kwartetem smyczkowym był tak wspaniały jak ten w Nakle.

P.S. Ostatnio bardzo dużo blogów moich fanów obchodzi swoje rocznice a nawet dwulecie istnienia. Gratuluję wszystkim tym fanom, którzy z wielką pasją angażują się w tworzenie swoich stron. Mam nadzieję, że Wasze talenty będą się rozwijać i dalej z sercem będziecie prowadzili swoje strony. Dziękuję, że jesteście!

Gosia Andrzejewicz


Gosionowości (2008-05-30)         Zachęcamy Was do lektury najnowszego numeru Fun Clubu w którym to znajdziecie krótki wywiad z Gosią, jej plakat, a także będziecie mieli możliwość wygrania pewnej sympatycznej nagrody, która należała do Gosi. Ponadto w czerwcowym numerze magazynu URODA dowiecie się jakich kosmetyków używa Gosia, a także co zawsze znajduje się w jej w torebce ;-)


To był emocjonujący weekend (2008-05-26)

         Właśnie wspominam moje dwa ostatnie koncerty w Ostrołęce i Świdniku, a w szczególności wspaniałą żywiołową, radosną publiczność w obu miastach! W Ostrołęce na początku koncertu pogoda nie dopisywała, ale gdy publiczność zaśpiewała razem ze mną refren piosenki "Latino", przestało padać i do końca koncertu było cudownie ;-) Wszystkim, którzy byli na tym koncercie z całego serca dziękuję za tak liczne przybycie i niesamowitą zabawę. Nie zapomnę tego, co tam się działo!! Byliście KOCHANI!! Cieszę się, że po koncercie przez ponad dwie godziny mogłam z Wami rozmawiać, robić wspólne zdjęcia i rozdawać Wam autografy. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej organizacji i profesjonalnej ochronie, której w tym miejscu SERDECZNIE dziękuję za wyrozumiałość i ludzkie serce. Tego dnia bardzo przemarzłam, ale byłam szczęśliwa, ponieważ udało mi się rozdać autografy wszystkim tym, którzy na nie czekali.
W Świdniku niestety nie udało mi się już tego zrobić.... To było przykre kiedy zobaczyłam, że fani, którzy tak świetnie bawili się ze mną na koncercie, zostali kompletnie zlekceważeni przez ochronę i organizatorów. Tuż po zakończeniu koncertu tylko kilkoro spośród kilkuset fanów dostało możliwość zdobycia mojego autografu i rozmowy ze mną. Inni zostali poinformowani przez ochronę, że "Gosia już nie rozdaje autografów" a mnie powiedziano, że mam natychmiast przerwać podpisywanie... Pierwszym moim odruchem po tej informacji było podejście do czekających na mnie fanów i wytłumaczenie im wszystkiego .... co jednak nie mogło zrekompensować ich rozgoryczenia spowodowanego zaistniałą sytuacją. Mam nadzieję, że już nigdy nie przytrafią mi się podobne incydenty.
Chciałabym, aby wszyscy organizatorzy zrozumieli, że najważniejsi nie są artyści zaproszeni na koncert, a publiczność, której należy się SZACUNEK!!


GOSIA ANDRZEJEWICZ - Pierwsza polska gwiazda Real Celeb na Stardoll! (2008-05-15)

Ponad 16 milionów fanów z wirtualnego świata Stardoll wita polską piosenkarkę pop Gosię "Pearline" Andrzejewicz

Pierwsza polska Real Celeb na Stardoll!
        Los Angeles, Kalifornia i Sztokholm, Szwecja - 15 maja - 2008 - Stardoll, największa na świecie witryna rozrywkowa dla dziewczyn w wieku 9-17, które uwielbiają modę, sławę i przyjaciół, ogłosił dzisiaj, piosenkarka pop, zdobywczyni nagród: Radiowy Debiut Roku na Eska Music Awards 2007, Wokalistka Roku i Debiut Roku na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2007, Chards Award na Gali VIVA Comet oraz dwóch Mikrofonów Popcornu w kategorii wokalistka roku 2007/2008, Gosia Andrzejewicz, oficjalnie przyłączyła się do wirtualnej społeczności stardoll.com.

        16 milionów użytkowników Stardoll z całego świata będzie miało okazję bliżej poznać artystkę i jej twórczość, zajrzeć do jej wirtualnego Apartamentu i wpisać się do Księgi Gości. Miliony entuzjastek mody i pop kultury będą mogły czerpać inspirację z unikalnej garderoby Gosi skomponowanej z wirtualnych wersji jej najbardziej znanych kreacji. Strona Real Celeb Gosi Andrzejewicz będzie prawdziwą skarbnicą dla fanów z dostępem do jej osobistych zdjęć i teledysków, dat koncertów, nowości i ciekawostek.


"Bardzo się ucieszyłam, gdy dostałam propozycję stworzenia mojej strony na Stardoll", mówi Gosia. "Dzięki temu moi fani będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda moje wirtualne mieszkanie, jak prezentuje się zawartość mojej wirtualnej garderoby ;-) Myślę, że to świetna zabawa, a zarazem sposób na to, aby przez chwilę internauci mogli wcielić się w moją postać i sprostać prawdziwemu wyzwaniu - co dzisiaj na siebie powinnam włożyć ;-) Stardoll pomaga też nawiązać nowe przyjaźnie i naprawdę świetnie się bawić."

        Z imponującą liczbą ponad 600 000 użytkowników, Polska jest trzecim, co do ilości aktywnych członków krajem, na Stardoll. Gosia Pearline Andrzejewicz jest bardzo popularna na Stardoll, o czym świadczy między innymi ciągle rosnąca liczba klubów miłośników artystki oraz próśb o stworzenie jej lalki. "Jest nam bardzo miło oficjalnie powitać Gosię w społeczności Stardoll", mówi dyrektor naczelny Stardoll AB, Mattias Miksche. "Gosia ma na Stardoll wielu miłośników, którzy już od dawna o nią prosili. Ogromie się cieszymy, że Gosia stanie się częścią naszego internetowego świata fanatyków mody i sławy. Wiemy, że jej obecność sprawi wielką radość milionom użytkowników Stardoll."

WIĘCEJ O STARDOLL

        Stardoll otrzymuje miesięcznie aż 8 milionów unikalnych wizyt z całego świata, - z czego 94% stanowią dziewczyny w wieku 7 do 17 lat. Około 25 000 nowych fanów przyłącza się do Stardoll każdego dnia, szybko powiększając aktualną liczbę 16 milionów użytkowników. Stardoll (stardoll.com) to jedno z niewielu miejsc w Internecie opracowanych z myślą o kreatywności dziewczynek i zabawie modą.
        Stronę tę założyła Liisa pochodząca ze Skandynawii, która zawsze marzyła o tym, aby zostać sławną projektantką mody. Liisa od dziecka uwielbiała papierowe lalki, rysowała je, projektowała dla nich ubrania i przebierała je w różne kreacje. Później zajęła się tworzeniem strony internetowej, którą szybko odkryły nastolatki. W 2004 roku z pomocą syna Liisa unowocześniła swoją stroną i nazwała ją Paperdoll Heaven. Liisa wciąż jest liczącą się postacią w rodzinie Stardoll i co tydzień projektuje nowe lalki, które udostępnia w serwisie Stardoll.com - raju papierowych lalek. Stardoll szybko stał się niesamowicie popularną internetową społecznością z użytkownikami z ponad 200 krajów.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA