news

To był emocjonujący weekend (2008-05-26)

         Właśnie wspominam moje dwa ostatnie koncerty w Ostrołęce i Świdniku, a w szczególności wspaniałą żywiołową, radosną publiczność w obu miastach! W Ostrołęce na początku koncertu pogoda nie dopisywała, ale gdy publiczność zaśpiewała razem ze mną refren piosenki "Latino", przestało padać i do końca koncertu było cudownie ;-) Wszystkim, którzy byli na tym koncercie z całego serca dziękuję za tak liczne przybycie i niesamowitą zabawę. Nie zapomnę tego, co tam się działo!! Byliście KOCHANI!! Cieszę się, że po koncercie przez ponad dwie godziny mogłam z Wami rozmawiać, robić wspólne zdjęcia i rozdawać Wam autografy. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej organizacji i profesjonalnej ochronie, której w tym miejscu SERDECZNIE dziękuję za wyrozumiałość i ludzkie serce. Tego dnia bardzo przemarzłam, ale byłam szczęśliwa, ponieważ udało mi się rozdać autografy wszystkim tym, którzy na nie czekali.
W Świdniku niestety nie udało mi się już tego zrobić.... To było przykre kiedy zobaczyłam, że fani, którzy tak świetnie bawili się ze mną na koncercie, zostali kompletnie zlekceważeni przez ochronę i organizatorów. Tuż po zakończeniu koncertu tylko kilkoro spośród kilkuset fanów dostało możliwość zdobycia mojego autografu i rozmowy ze mną. Inni zostali poinformowani przez ochronę, że "Gosia już nie rozdaje autografów" a mnie powiedziano, że mam natychmiast przerwać podpisywanie... Pierwszym moim odruchem po tej informacji było podejście do czekających na mnie fanów i wytłumaczenie im wszystkiego .... co jednak nie mogło zrekompensować ich rozgoryczenia spowodowanego zaistniałą sytuacją. Mam nadzieję, że już nigdy nie przytrafią mi się podobne incydenty.
Chciałabym, aby wszyscy organizatorzy zrozumieli, że najważniejsi nie są artyści zaproszeni na koncert, a publiczność, której należy się SZACUNEK!!


GOSIA ANDRZEJEWICZ - Pierwsza polska gwiazda Real Celeb na Stardoll! (2008-05-15)

Ponad 16 milionów fanów z wirtualnego świata Stardoll wita polską piosenkarkę pop Gosię "Pearline" Andrzejewicz

Pierwsza polska Real Celeb na Stardoll!
        Los Angeles, Kalifornia i Sztokholm, Szwecja - 15 maja - 2008 - Stardoll, największa na świecie witryna rozrywkowa dla dziewczyn w wieku 9-17, które uwielbiają modę, sławę i przyjaciół, ogłosił dzisiaj, piosenkarka pop, zdobywczyni nagród: Radiowy Debiut Roku na Eska Music Awards 2007, Wokalistka Roku i Debiut Roku na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2007, Chards Award na Gali VIVA Comet oraz dwóch Mikrofonów Popcornu w kategorii wokalistka roku 2007/2008, Gosia Andrzejewicz, oficjalnie przyłączyła się do wirtualnej społeczności stardoll.com.

        16 milionów użytkowników Stardoll z całego świata będzie miało okazję bliżej poznać artystkę i jej twórczość, zajrzeć do jej wirtualnego Apartamentu i wpisać się do Księgi Gości. Miliony entuzjastek mody i pop kultury będą mogły czerpać inspirację z unikalnej garderoby Gosi skomponowanej z wirtualnych wersji jej najbardziej znanych kreacji. Strona Real Celeb Gosi Andrzejewicz będzie prawdziwą skarbnicą dla fanów z dostępem do jej osobistych zdjęć i teledysków, dat koncertów, nowości i ciekawostek.


"Bardzo się ucieszyłam, gdy dostałam propozycję stworzenia mojej strony na Stardoll", mówi Gosia. "Dzięki temu moi fani będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda moje wirtualne mieszkanie, jak prezentuje się zawartość mojej wirtualnej garderoby ;-) Myślę, że to świetna zabawa, a zarazem sposób na to, aby przez chwilę internauci mogli wcielić się w moją postać i sprostać prawdziwemu wyzwaniu - co dzisiaj na siebie powinnam włożyć ;-) Stardoll pomaga też nawiązać nowe przyjaźnie i naprawdę świetnie się bawić."

        Z imponującą liczbą ponad 600 000 użytkowników, Polska jest trzecim, co do ilości aktywnych członków krajem, na Stardoll. Gosia Pearline Andrzejewicz jest bardzo popularna na Stardoll, o czym świadczy między innymi ciągle rosnąca liczba klubów miłośników artystki oraz próśb o stworzenie jej lalki. "Jest nam bardzo miło oficjalnie powitać Gosię w społeczności Stardoll", mówi dyrektor naczelny Stardoll AB, Mattias Miksche. "Gosia ma na Stardoll wielu miłośników, którzy już od dawna o nią prosili. Ogromie się cieszymy, że Gosia stanie się częścią naszego internetowego świata fanatyków mody i sławy. Wiemy, że jej obecność sprawi wielką radość milionom użytkowników Stardoll."

WIĘCEJ O STARDOLL

        Stardoll otrzymuje miesięcznie aż 8 milionów unikalnych wizyt z całego świata, - z czego 94% stanowią dziewczyny w wieku 7 do 17 lat. Około 25 000 nowych fanów przyłącza się do Stardoll każdego dnia, szybko powiększając aktualną liczbę 16 milionów użytkowników. Stardoll (stardoll.com) to jedno z niewielu miejsc w Internecie opracowanych z myślą o kreatywności dziewczynek i zabawie modą.
        Stronę tę założyła Liisa pochodząca ze Skandynawii, która zawsze marzyła o tym, aby zostać sławną projektantką mody. Liisa od dziecka uwielbiała papierowe lalki, rysowała je, projektowała dla nich ubrania i przebierała je w różne kreacje. Później zajęła się tworzeniem strony internetowej, którą szybko odkryły nastolatki. W 2004 roku z pomocą syna Liisa unowocześniła swoją stroną i nazwała ją Paperdoll Heaven. Liisa wciąż jest liczącą się postacią w rodzinie Stardoll i co tydzień projektuje nowe lalki, które udostępnia w serwisie Stardoll.com - raju papierowych lalek. Stardoll szybko stał się niesamowicie popularną internetową społecznością z użytkownikami z ponad 200 krajów.


Wspaniały koncert w Tczewie (2008-05-06)

         Majowy weekend był dla mnie niezwykle udany, bo spędziłam go w cudownym towarzystwie moich fanów. 3 maja w Tczewie miałam koncert, którego nie zapomnę do końca życia. Było odjazdowo, szaleńczo i bardzo, bardzo gorąco! Nie spodziewałam się, że mam tam aż tylu fanów, którzy tak fajnie potrafią się bawić. Pokazaliście, że macie w sobie mnóstwo pozytywnej energii! Kocham Was za to! Mam nadzieję, że dostrzegliście szczęście w moich oczach, które pojawiło się, gdy zobaczyłam kilka tysięcy osób śpiewających ze mną moje piosenki. Chciałabym do Was wrócić i zagrać jak najwięcej takich koncertów!!!

Zapraszam Was wszystkich do odwiedzenia autoryzowanych przeze mnie stron moich fanów. Możecie je zobczyć klikając tutaj. Jestem pod ich wrażeniem!! Zachęcam Was również do wzięcia udziału w konkursie Asi prowadzącej Oficjalnego Bloga. Pozdrawiam Was gorąco, przesyłam buziaki i wracam do pracy nad płytą.

Gosia Andrzejewicz


Gosiomaniacy macie WIELKĄ SIŁĘ! Dzięki Wam zdobyłam tytuł wokalistki roku! (2008-04-23)         Jestem bardzo szczęśliwa i pełna niezwykłej euforii, bo mogę się pochwalić najlepszymi, najcudowniejszymi, najwierniejszymi i najpiękniejszymi FANAMI NA CAŁEJ KULI ZIEMSKIEJ!! Gdyby tylko istniała taka możliwość podziękowałabym Wam wszystkim osobiście za to, co dla mnie zrobiliście. Każda artystka marzy, aby dostać Mikrofon Popcornu w kategorii wokalistka roku i mieć takich Fanów jak Wy. Jestem wzruszona Waszą miłością tym bardziej, że dostałam tą nagrodę już po raz drugi. Po prostu jesteście NAJLEPSI!!!!! Dziękuję, że jesteście, że zawsze mogę na Was liczyć!!!!!!!!!!!!!!!! Udowodniliście, że macie w sobie wielką siłę!! KOCHAM WAS !!

Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii, kilka milionów całusów i dużo ciepła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosia


Piosenka Trochę Ciepła przeszła do historii!! (2008-04-12)         W plebiscycie zorganizowanym przez Program 1 Polskiego Radia, którego celem było wyłonienie 45 piosenek uznanych za najważniejsze przeboje ostatnich 45 lat, Gosia z piosenką Trochę Ciepła uplasowała się w dziewiątce utworów reprezentujących obecną dekadę! (skład całej dziewiątki możecie zobaczyć wchodząc tutaj, a następnie klikając na zakładkę "Obecna dekada"). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wśród 30 wykonawców, których piosenki były nominowane w tej kategorii, Gosia jest najmłodszą artystką, której udało się zajść aż tak daleko.
Bardzo dziękujemy wszystkim Fanom, którzy zagłosowali na Gosię! Bardzo cieszy nas to, że mimo prowadzonych przez pewne media działań mających na celu przedstawienie Gosi w złym świetle, wy kierujecie się własnym zdaniem, podejmujecie decyzje wypływające z Waszego wnętrza, Waszych przemyśleń, Waszej oceny! Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielką siłę! Dziękujemy!!!

"Mam ochotę krzyczeć z radości, że mam najcudowniejszych Fanów na świecie!! Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki Wam piosenka Trochę Ciepła przeszła do historii. Dziękuje wszystkim MOIM NAJUKOCHAŃSZYM FANOM za głosy!! Jesteście wspaniali!! Przesyłam Wam mnóstwo wiosennych uśmiechów i całusów!" - mówi Gosia


Zamieszanie wokół mojego byłego Oficjalnego Fanclubu - prawdziwa wersja wydarzeń (2008-03-28)

         Krążące w ostatnim czasie plotki opisujące moją decyzję, dotyczącą odebrania funkcji prowadzenia Oficjalnego Fanclubu dziewczynie, która się tym zajmowała, odbiegają tak dalece od prawdy, że chciałabym przedstawić Wam obiektywny i prawdziwy zarys tej sytuacji. W wielu plotkarskich serwisach pojawiło się stwierdzenie, że powodem mojej decyzji była jej nieobecność na zlocie. Co nie było prawdą. Od dłuższego czasu, a ściślej czasu poprzedzającego zlot dochodziły do mnie sygnały od moich fanów, że dziewczyna ta często nie odpisywała na maile moich fanów, ich zapytania, sugestie, nie była im pomocna. Wiele fanek ostrzegało mnie, żebym na nią uważała i że w ogóle nie interesuje się organizacją zlotu. Webmasterka, z którą dziewczyna ta prowadziła Oficjalny Fanklub również nie chciała już z nią współpracować. Wszystko to było dla mnie niepokojącym sygnałem. Natomiast jej nieobecność na Zlocie Fanów była kroplą, która przelała czarę. Wszyscy Fani, którzy prowadzą strony o mnie byli pewni, że przyjadą na zlot, wpisywali się na specjalną listę już w styczniu. Ona również to zrobiła. To było niezbędne, aby otrzymać gratisową wejściówkę do klubu. Dodatkowo przygotowałam dla nich w podziękowaniu za ich pracę specjalne dyplomy i gadżety. O tym, że nie przyjedzie na zlot dowiedziałam się od niej dopiero na dzień przed imprezą. Wielu Fanów będących na zlocie było bardzo rozczarowanych jej zachowaniem. Gdyby naprawdę chciała przyjechać na zlot, poprosiłaby o pomoc w znalezieniu noclegu. Zlot Fanów to przecież tak naprawdę Urodziny Fanclubu, na którym osoba go prowadząca jest jak solenizant czyniący honory. Czy solenizant może nie pojawić się na własnych urodzinach? Czy może nie spotkać się z Fanami, którzy przyjechali z całej Polski? Nawet nie chcieć ich poznać? Jeżeli osobę tą wszystko nie interesuje, to jaki jest sens w tym, aby prowadziła Oficjalny Fanklub? Po wszystkich tych niepokojących sygnałach i rozmowach z fanami powiedziałam jej, że może prowadzić Fanklub, jeżeli tego chce, ale już nie oficjalny. Odpowiedziała, że razem z dwoma fankami stworzy nową piękną stronę o mnie i że będę zachwycona. Jednak ... dziewczyna ta, zamiast Fanklubu stworzyła piekło dla moich fanów. Na początku nie komentowałam jej poczynań, ale jej późniejsze działania są niedopuszczalne i obok tego nie mogę przejść obojętnie. Uporczywe dzwonienie do różnych osób, do Fanów, zastraszanie ich, nakłanianie ich, aby byli moimi Antyfanami, rozsyłanie kłamstw, sprzedawanie fałszywych plotek na mój temat portalom internetowym, itp. ..... nie wiem jak nazwać te działania. Może tej dziewczynie zależało jedynie na pozycji jaką dawało jej prowadzenie OFC ...... nie wiem. Mam jednak nadzieję, że jak najszybciej zaprzestanie swoich działań.

         Chciałbym również zaapelować do wszystkich fanów, którzy prowadzą blogi na mój temat, aby je archiwizowali, nie dzielili się z nikim informacją o haśle do nich, nie rozmawiali z antyfanami, nie otwierali od nich maili, bo zawierać one mogą w sobie niebezpieczne wirusy oraz aby zmienili hasła na bardziej skomplikowane. Mówię o tym, ponieważ ostatnio z kilku blogów moich Fanów zniknęły w dziwny sposób wszystkie newsy, niektóre strony zostały skasowane bądź też zupełnie zniknęły. Najbardziej mnie boli, gdy słyszę płacz moich fanów, którym ktoś zniszczył kilkuletnią codzienną pracę. Każdy fan wkłada mnóstwo serca, pracy i czasu w swoją stronę. Trzeba być potworem, żeby w ciągu kilku sekund zniszczyć komuś kilkuletni wysiłek. Zapraszam Was na blog fanki, która niedawno przeżyła na własnej skórze taki dramat. Oto jej adres http://wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl/ . Na szczęście udało jej się wszystko odzyskać. Fani pamiętajcie, jeśli macie jakiś problem lub chcecie podzielić się ze mną Waszymi refleksjami piszcie do mnie na maila gosia@gosiaandrzejewicz.pl. Wobec Waszego cierpienia nikt nie pozostanie obojętny. Jestem tu dla Was i zrobię wszystko, żeby Wam pomóc. Całe to wydarzenie zmieniło moich Fanów, stali się sobie bardziej bliscy, mocniejsi, cała ta sytuacja pokazała kto jest prawdziwym Fanem, a kto nie. Gosiomaniacy pokazaliście, że razem tworzycie wielką rodzinę, w której sobie pomagacie i wspieracie się. Dziękuję tym wszystkim, którzy we mnie uwierzyli, którzy są ze mną w dobrych i złych chwilach, którzy przychodzą na koncerty. Kiedy piszę teksty, układam melodie, występuję na scenie, zawsze wkładam w to co robię 100% siebie, 100% serca i uczuć.

Gosia

P.S. zapraszam Was na portal, który dementuje plotki na mój temat http://dementujemy.pl/Dementi/View/115 przy okazji usłyszycie dobrze Wam znany głos :))


Wesołych Świąt Wielkanocnych (2008-03-21)Kochani Fani

         Jestem ciekawa jak minął Wam pierwszy dzień wiosny? Mnie bardzo pracowicie, bo w studio nagraniowym. Od paru tygodni skupiam się na tworzeniu piosenek na najnowszą płytę. W tym miejscu chciałam przeprosić wszystkich fanów, którzy nie dostają odpowiedzi na listy, smsy i maile. Kochani, dziękuję za Wasze ciepłe słowa, ale nie jestem w stanie Wam wszystkim odpisać. Cały dzień spędzam w studio nagraniowym lub z długopisem w ręku pisząc teksty do utworów. Z tego powodu ograniczyłam również wyjazdy na koncerty i wywiady. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Nagrywanie płyty to czasochłonna i ciężka praca, której trzeba się w pełni poświęcić. Czuję, że rezultat tych nagrań powinien Was ucieszyć a nowe piosenki bardzo Wam się spodobają. Obiecuję, że po nagraniach (które zajmą kilka miesięcy) postaram się nadrobić zaległości listowne :-)

         Z okazji świąt Wielkiej Nocy składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, pogodnych wielkanocnych dni spędzonych w gronie rodzinnym, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, uśmiechu, rozróżnienia prawdy od kłamstwa, nadziei i miłości na każdy dzień. Życzę Wam, abyście po tych rodzinnych świętach uwierzyli w siebie i Wasze marzenia.

Przesyłam Wam wiosenne całusy, buziaki i optymizm w postaci miliona uśmiechów :-)))))

Gosia Andrzejewicz

P.S. Dziękuję Mironowi za prezenty :) i Gosi Bąk za przepiękny album ze zlotu fanów! Wzruszyłam się kiedy go zobaczyłam.


Gosionowości (2008-03-17)
         Kochani Fani chciałam zaprosić Was na stronę mojego oficjalnego fanclubu, który będzie znajdował się pod adresem: www.ofcgosiandrzejewicz.pl

Fanclub ten poprowadzą 3 super fanki (Mazia, Asia i Maritka), bardzo im ufam i wiem, że będzie się Wam z nimi miło korespondować. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prośby lub ciekawe materiały z koncertów, spotkań itp., którymi chcielibyście się podzielić z innymi to piszcie do dziewczyn na adres OFCGOSI@ANDRZEJEWICZ.COM.PL.

Kochane webmasterki OFC, życzę Wam wspaniałej współpracy, pamiętajcie o wzajemnym szacunku i prawdzie!

Przesyłam Wam wiosenne uśmiechy

Gosia Andrzejewicz


"You Can Dance" na szczycie listy przebojów portalu Onet.pl! (2008-03-12)         Wspólne dzieło Dj Remo i Gosi Andrzejewicz, piosenka "You Can Dance" dotarła na szczyt listy przebojów portalu Onet.pl. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za głosy i prosimy o dalsze głosowanie!


Dj Remo feat Gosia 'Pearline' Andrzejewicz -You Can Dance.
Premiera teledysku w portalu Interia.pl! (2008-03-06)


Zobacz


         Możecie już zobaczyć teledysk do piosenki You Can Dance. Jest to drugi singiel z najnowszej płyty Dj Remo, na której Gosia zaśpiewała gościnnie w trzech utworach. Zapraszamy Was do oglądania.

         Chcieliśmy Was również zachęcić do odwiedzenia prowadzonego przez Monikę bloga anty-pudel.blog.onet.pl oraz udziału w zorganizowanym przez nią konkursie w którym wygrać będzie można płytę Dj Remo z autografem Gosi oraz autoryzację bloga! Zapraszamy!


Trochę Ciepła w plebiscycie na największe przeboje ostatnich 45 lat! (2008-03-02)         Program 1 Polskiego Radia zorganizował plebiscyt, którego celem jest wyłonienie 45 piosenek uznanych za najważniejsze przeboje ostatnich 45 lat. Piosenka Trochę Ciepła znalazła się na liście nominowanych utworów!!
Plebiscyt rusza 2 marca i trwać będzie przez dwa tygodnie. Fani do dzieła!!!! Prosimy o Wasze głosy!! Głosować na piosenkę Trochę Ciepła możecie wysyłając sms o treści P126 na numer 71201
Dziękujemy!!!!

"Kochani Fani wiem, że macie w sobie wielką siłę. Pokażcie na co Was stać. Posyłam Wam mnóstwo ciepła. Gosia"


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA