news

Piosenka Trochę Ciepła przeszła do historii!! (2008-04-12)         W plebiscycie zorganizowanym przez Program 1 Polskiego Radia, którego celem było wyłonienie 45 piosenek uznanych za najważniejsze przeboje ostatnich 45 lat, Gosia z piosenką Trochę Ciepła uplasowała się w dziewiątce utworów reprezentujących obecną dekadę! (skład całej dziewiątki możecie zobaczyć wchodząc tutaj, a następnie klikając na zakładkę "Obecna dekada"). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wśród 30 wykonawców, których piosenki były nominowane w tej kategorii, Gosia jest najmłodszą artystką, której udało się zajść aż tak daleko.
Bardzo dziękujemy wszystkim Fanom, którzy zagłosowali na Gosię! Bardzo cieszy nas to, że mimo prowadzonych przez pewne media działań mających na celu przedstawienie Gosi w złym świetle, wy kierujecie się własnym zdaniem, podejmujecie decyzje wypływające z Waszego wnętrza, Waszych przemyśleń, Waszej oceny! Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielką siłę! Dziękujemy!!!

"Mam ochotę krzyczeć z radości, że mam najcudowniejszych Fanów na świecie!! Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki Wam piosenka Trochę Ciepła przeszła do historii. Dziękuje wszystkim MOIM NAJUKOCHAŃSZYM FANOM za głosy!! Jesteście wspaniali!! Przesyłam Wam mnóstwo wiosennych uśmiechów i całusów!" - mówi Gosia


Zamieszanie wokół mojego byłego Oficjalnego Fanclubu - prawdziwa wersja wydarzeń (2008-03-28)

         Krążące w ostatnim czasie plotki opisujące moją decyzję, dotyczącą odebrania funkcji prowadzenia Oficjalnego Fanclubu dziewczynie, która się tym zajmowała, odbiegają tak dalece od prawdy, że chciałabym przedstawić Wam obiektywny i prawdziwy zarys tej sytuacji. W wielu plotkarskich serwisach pojawiło się stwierdzenie, że powodem mojej decyzji była jej nieobecność na zlocie. Co nie było prawdą. Od dłuższego czasu, a ściślej czasu poprzedzającego zlot dochodziły do mnie sygnały od moich fanów, że dziewczyna ta często nie odpisywała na maile moich fanów, ich zapytania, sugestie, nie była im pomocna. Wiele fanek ostrzegało mnie, żebym na nią uważała i że w ogóle nie interesuje się organizacją zlotu. Webmasterka, z którą dziewczyna ta prowadziła Oficjalny Fanklub również nie chciała już z nią współpracować. Wszystko to było dla mnie niepokojącym sygnałem. Natomiast jej nieobecność na Zlocie Fanów była kroplą, która przelała czarę. Wszyscy Fani, którzy prowadzą strony o mnie byli pewni, że przyjadą na zlot, wpisywali się na specjalną listę już w styczniu. Ona również to zrobiła. To było niezbędne, aby otrzymać gratisową wejściówkę do klubu. Dodatkowo przygotowałam dla nich w podziękowaniu za ich pracę specjalne dyplomy i gadżety. O tym, że nie przyjedzie na zlot dowiedziałam się od niej dopiero na dzień przed imprezą. Wielu Fanów będących na zlocie było bardzo rozczarowanych jej zachowaniem. Gdyby naprawdę chciała przyjechać na zlot, poprosiłaby o pomoc w znalezieniu noclegu. Zlot Fanów to przecież tak naprawdę Urodziny Fanclubu, na którym osoba go prowadząca jest jak solenizant czyniący honory. Czy solenizant może nie pojawić się na własnych urodzinach? Czy może nie spotkać się z Fanami, którzy przyjechali z całej Polski? Nawet nie chcieć ich poznać? Jeżeli osobę tą wszystko nie interesuje, to jaki jest sens w tym, aby prowadziła Oficjalny Fanklub? Po wszystkich tych niepokojących sygnałach i rozmowach z fanami powiedziałam jej, że może prowadzić Fanklub, jeżeli tego chce, ale już nie oficjalny. Odpowiedziała, że razem z dwoma fankami stworzy nową piękną stronę o mnie i że będę zachwycona. Jednak ... dziewczyna ta, zamiast Fanklubu stworzyła piekło dla moich fanów. Na początku nie komentowałam jej poczynań, ale jej późniejsze działania są niedopuszczalne i obok tego nie mogę przejść obojętnie. Uporczywe dzwonienie do różnych osób, do Fanów, zastraszanie ich, nakłanianie ich, aby byli moimi Antyfanami, rozsyłanie kłamstw, sprzedawanie fałszywych plotek na mój temat portalom internetowym, itp. ..... nie wiem jak nazwać te działania. Może tej dziewczynie zależało jedynie na pozycji jaką dawało jej prowadzenie OFC ...... nie wiem. Mam jednak nadzieję, że jak najszybciej zaprzestanie swoich działań.

         Chciałbym również zaapelować do wszystkich fanów, którzy prowadzą blogi na mój temat, aby je archiwizowali, nie dzielili się z nikim informacją o haśle do nich, nie rozmawiali z antyfanami, nie otwierali od nich maili, bo zawierać one mogą w sobie niebezpieczne wirusy oraz aby zmienili hasła na bardziej skomplikowane. Mówię o tym, ponieważ ostatnio z kilku blogów moich Fanów zniknęły w dziwny sposób wszystkie newsy, niektóre strony zostały skasowane bądź też zupełnie zniknęły. Najbardziej mnie boli, gdy słyszę płacz moich fanów, którym ktoś zniszczył kilkuletnią codzienną pracę. Każdy fan wkłada mnóstwo serca, pracy i czasu w swoją stronę. Trzeba być potworem, żeby w ciągu kilku sekund zniszczyć komuś kilkuletni wysiłek. Zapraszam Was na blog fanki, która niedawno przeżyła na własnej skórze taki dramat. Oto jej adres http://wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl/ . Na szczęście udało jej się wszystko odzyskać. Fani pamiętajcie, jeśli macie jakiś problem lub chcecie podzielić się ze mną Waszymi refleksjami piszcie do mnie na maila gosia@gosiaandrzejewicz.pl. Wobec Waszego cierpienia nikt nie pozostanie obojętny. Jestem tu dla Was i zrobię wszystko, żeby Wam pomóc. Całe to wydarzenie zmieniło moich Fanów, stali się sobie bardziej bliscy, mocniejsi, cała ta sytuacja pokazała kto jest prawdziwym Fanem, a kto nie. Gosiomaniacy pokazaliście, że razem tworzycie wielką rodzinę, w której sobie pomagacie i wspieracie się. Dziękuję tym wszystkim, którzy we mnie uwierzyli, którzy są ze mną w dobrych i złych chwilach, którzy przychodzą na koncerty. Kiedy piszę teksty, układam melodie, występuję na scenie, zawsze wkładam w to co robię 100% siebie, 100% serca i uczuć.

Gosia

P.S. zapraszam Was na portal, który dementuje plotki na mój temat http://dementujemy.pl/Dementi/View/115 przy okazji usłyszycie dobrze Wam znany głos :))


Wesołych Świąt Wielkanocnych (2008-03-21)Kochani Fani

         Jestem ciekawa jak minął Wam pierwszy dzień wiosny? Mnie bardzo pracowicie, bo w studio nagraniowym. Od paru tygodni skupiam się na tworzeniu piosenek na najnowszą płytę. W tym miejscu chciałam przeprosić wszystkich fanów, którzy nie dostają odpowiedzi na listy, smsy i maile. Kochani, dziękuję za Wasze ciepłe słowa, ale nie jestem w stanie Wam wszystkim odpisać. Cały dzień spędzam w studio nagraniowym lub z długopisem w ręku pisząc teksty do utworów. Z tego powodu ograniczyłam również wyjazdy na koncerty i wywiady. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Nagrywanie płyty to czasochłonna i ciężka praca, której trzeba się w pełni poświęcić. Czuję, że rezultat tych nagrań powinien Was ucieszyć a nowe piosenki bardzo Wam się spodobają. Obiecuję, że po nagraniach (które zajmą kilka miesięcy) postaram się nadrobić zaległości listowne :-)

         Z okazji świąt Wielkiej Nocy składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, pogodnych wielkanocnych dni spędzonych w gronie rodzinnym, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, uśmiechu, rozróżnienia prawdy od kłamstwa, nadziei i miłości na każdy dzień. Życzę Wam, abyście po tych rodzinnych świętach uwierzyli w siebie i Wasze marzenia.

Przesyłam Wam wiosenne całusy, buziaki i optymizm w postaci miliona uśmiechów :-)))))

Gosia Andrzejewicz

P.S. Dziękuję Mironowi za prezenty :) i Gosi Bąk za przepiękny album ze zlotu fanów! Wzruszyłam się kiedy go zobaczyłam.


Gosionowości (2008-03-17)
         Kochani Fani chciałam zaprosić Was na stronę mojego oficjalnego fanclubu, który będzie znajdował się pod adresem: www.ofcgosiandrzejewicz.pl

Fanclub ten poprowadzą 3 super fanki (Mazia, Asia i Maritka), bardzo im ufam i wiem, że będzie się Wam z nimi miło korespondować. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prośby lub ciekawe materiały z koncertów, spotkań itp., którymi chcielibyście się podzielić z innymi to piszcie do dziewczyn na adres OFCGOSI@ANDRZEJEWICZ.COM.PL.

Kochane webmasterki OFC, życzę Wam wspaniałej współpracy, pamiętajcie o wzajemnym szacunku i prawdzie!

Przesyłam Wam wiosenne uśmiechy

Gosia Andrzejewicz


"You Can Dance" na szczycie listy przebojów portalu Onet.pl! (2008-03-12)         Wspólne dzieło Dj Remo i Gosi Andrzejewicz, piosenka "You Can Dance" dotarła na szczyt listy przebojów portalu Onet.pl. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za głosy i prosimy o dalsze głosowanie!


Dj Remo feat Gosia 'Pearline' Andrzejewicz -You Can Dance.
Premiera teledysku w portalu Interia.pl! (2008-03-06)


Zobacz


         Możecie już zobaczyć teledysk do piosenki You Can Dance. Jest to drugi singiel z najnowszej płyty Dj Remo, na której Gosia zaśpiewała gościnnie w trzech utworach. Zapraszamy Was do oglądania.

         Chcieliśmy Was również zachęcić do odwiedzenia prowadzonego przez Monikę bloga anty-pudel.blog.onet.pl oraz udziału w zorganizowanym przez nią konkursie w którym wygrać będzie można płytę Dj Remo z autografem Gosi oraz autoryzację bloga! Zapraszamy!


Trochę Ciepła w plebiscycie na największe przeboje ostatnich 45 lat! (2008-03-02)         Program 1 Polskiego Radia zorganizował plebiscyt, którego celem jest wyłonienie 45 piosenek uznanych za najważniejsze przeboje ostatnich 45 lat. Piosenka Trochę Ciepła znalazła się na liście nominowanych utworów!!
Plebiscyt rusza 2 marca i trwać będzie przez dwa tygodnie. Fani do dzieła!!!! Prosimy o Wasze głosy!! Głosować na piosenkę Trochę Ciepła możecie wysyłając sms o treści P126 na numer 71201
Dziękujemy!!!!

"Kochani Fani wiem, że macie w sobie wielką siłę. Pokażcie na co Was stać. Posyłam Wam mnóstwo ciepła. Gosia"


Nowa płyta Dj Remo (2008-02-27)         Już w najbliższy piątek tj. 29 lutego ukaże się płyta Dj Remo, tydzień później trafi na półki sklepów muzycznych w całej Europie. Na albumie tym znajdzie się 16 utworów. Do nagrania trzech z nich Dj Remo zaprosił Gosię.

Track lista:

1. My Music Song
2. All Time My Music
3. My Music, All My Life
4. Everybody
5. You Can Dance (feat. Gosia 'Pearline' Andrzejewicz)
6. Eo Ea
7. Feel'in (feat. Gosia 'Pearline' Andrzejewicz)
8. My Music Makes Me High
9. I Know You
10. DjRemo.Pl
11. Never Ever
12. Without The Trace
13. Drop It
14. Lollipop (feat. Gosia 'Pearline' Andrzejewicz)
15. My Music Song (Club Mix)
16. You Can Dance (Extended Version)
17. My Music Song (Video)
18. My Music Song (The Making Of)


Gosionowości (2008-02-25)Kochani Fani

         Mam dla Was dużo nowości. Kilka dni temu nagrywałam teledysk do piosenki You Can Dance mam nadzieję, że w ciągu dwóch tygodni będziecie mogli go już zobaczyć.
W sobotę razem z moim zespołem zagraliśmy niesamowity koncert w Grudziądzu. Nie spodziewałam się, że mam aż tylu fanów w tym mieście!! Dziękuję Wam za cudowną zabawę i gorącą atmosferę!! Chciałbym w tym miejscu podziękować również organizatorom tego koncertu za świetną organizację, ciepłe słowa oraz rodzinną atmosferę ;-) Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAŚPIEWAM JESZCZE W GRUDZIĄDZU.
         Wszystkich fanów zapraszam do odwiedzenia portalu www.muzzo.pl, na którym to będziecie mogli posłuchać moich piosenek. Natomiast już w najbliższych dniach na antenie RMF FM w programie Małgorzaty Kościelniak o godz. 9:00, odbędzie się wywiad z moim udziałem. Poza tym zapraszam wszystkich fanów na prowadzony przez Asię, mój oficjalny blog http://wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl oraz zachęcam do odwiedzenia prowadzonego przez Kasię bloga http://anty-plotki.blog.onet.pl i udziału w stworzonej przez nią akcji "Schowaj pudla w mikrofalówce"!


KOCHANI NAJCUDOWNIEJSI FANI DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE !!
ZLOT GOSIOMANIAKÓW BYŁ REWELACYJNY !!
DZIĘKUJĘ !! (2008-02-19)         Jestem bardzo szczęśliwa i naładowana niesamowitą energią, którą dostałam od Was podczas Zlotu Gosiomaniaków. To było dla mnie ogromne przeżycie ... spotkać się z Wami, moi wyjątkowi fani! Byłam wzruszona i pełna podziwu dla tych z Was, którzy pomimo tego, że mieszkają kilkaset kilometrów od Poznania, przyjechali na zlot, aby wspólnie ze mną świętować. Kiedy Was wszystkich zobaczyłam miałam ochotę krzyczeć z radości! W końcu mogłam z Wami porozmawiać na żywo, zobaczyć Wasze uśmiechy, poznać Wasze marzenia i opinie na temat moich piosenek. Wzruszyłam się, gdy mogłam razem z Wami zaśpiewać moje piosenki podczas koncertu. Nigdy w życiu nie odczuwałam takiej niezwykłej, magicznej atmosfery jak na tym właśnie koncercie. Widziałam wtedy Wasze szczęśliwe twarze, słyszałam jak pięknie śpiewacie i razem świetnie się bawicie. Poczułam, że tworzymy jedną wielką rodzinę. Czas płynął tak szybko, że zanim się zorientowałam była już godzina 23:00 i zbliżał się czas pożegnań.
Dziękuję za prezenty, które od Was dostałam. Wszystkie one są dla mnie tak samo ważne! Wiem, że daliście mi je z głębi Waszego serca. Było ich tak dużo, że dopiero dzisiaj udało mi się je wszystkie otworzyć ;-).
Dziękuję Wam wszystkim, że byliście ze mną, że przyjechaliście z odległych zakątków Polski - od Bałtyku aż do Tatr. Dzięki Wam przeżyłam najcudowniejszy dzień w moim życiu! Kocham Was wszystkich. Dziękuję, że dajecie mi niesamowitą siłę i szczęście. To uczucie jest nie do opisania. Do teraz jestem wzruszona.

Gosia


Gosionowości (2008-02-16)

Gosia Andrzejewicz - Wstawaj, szkoda dnia. Wyprodukowany przez St0ne'a i zaśpiewany przez Gosię cover piosenki zespołu 2 plus 1 znajduje się już obecnie na dwóch składankach: RMF FM Najlepsza muzyka po polsku Vol.2 oraz Top Kids Vol.12. Posłuchaj fragmentu tej piosenki klikając tutaj.

         Ostatni tydzień był dla mnie bardzo udany! Przed zlotem razem z moim zespołem zagraliśmy bardzo romantyczny koncert walentynkowy w Rypinie. W tym miejscu chciałam podziękować rozśpiewanej publiczności, która doskonale bawiła się ze mną tego dnia. Było nie tylko romantycznie, ale i energicznie. Usłyszałam od Was dużo ciepłych słów, za które dziękuję! Niezapomniany był dla mnie również koncert w Białymstoku, gdzie spotkałam się z Waszym bardzo żywiołowym przyjęciem. Po raz pierwszy rozdałam wtedy dyplomy moim super fankom, które od dłuższego czasu prowadzą blogi na temat mojej muzyki. W Białymstoku udało mi się rozdać ponad 600 autografów w ciągu 3 godzin. Dziękuję ochroniarzom za cierpliwość :) Nie potrafiła bym nikomu odmówić mojego podpisu, po tak cudownej atmosferze jaka panowała podczas koncertu. Dziękuję wszystkim fanom z Białegostoku za maile :))


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA