news

Gosionowości (2007-10-02)


Trasa po Stanach


Kochani Fani!

         Bardzo się za Wami stęskniłam!!!! A Wy?? Wczoraj wieczorem wróciłam z dalekiej podróży po USA. Wystąpiłam tam na 2 koncertach, śpiewając piosenki z płyty The Best of Gosia Andrzejewicz. Świetnie się bawiłam z Fanami za oceanu. Reagowali oni bardzo żywiołowo a na dodatek znali na pamięć teksty moich piosenek! Chciałam w tym miejscu pozdrowić całą Polonię, a w szczególności wszystkich tych, którzy byli na moich koncertach!
W USA udało mi się również znaleźć trochę czasu na odpoczynek. Zwiedziłam troszeczkę Nowy York, odpoczywałam na przepięknej plaży w Miami i kąpałam się w CIEPŁYM OCEANIE!! ;-).
W mojej pamięci pozostało również wiele niezwykłych widoków takich jak: pokrywy śnieżne na Grenlandii widziane z lotu ptaka, niezwykle srebrzący się księżyc kolorujący swym blaskiem ocean i plażę w Miami, zarys przepięknie rozświetlonego nocnego Chicago ... Organizatorom koncertów w USA na czele z Radkiem Kozuszko dziękuję za fenomenalną atmosferę, opiekuńczość i wielką serdeczność!! O takich organizatorach marzy każdy artysta!!! DZIĘKUJĘ!!!!

Od jutra mój oficjalny fanclub będzie znajdował się pod linkiem www.andrzejewicz.pl a fanclub Cud www.andrzejewicz.com.pl będzie istniał dalej, ale prowadzić go będzie tylko sama Marzena.
Jutro od godz. 18:00 do 21:00 będę gościem jubilejuszowego wydania POP LISTY w RMF FM, więc zachęcam Was do słuchania.

Chciałam również napisać o bardzo udanym koncercie w Pieckach, którym miał miejsce tuż przed moim wyjazdem. Świetnie się na nim bawiłam. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy byli na tym koncercie! Nigdy tyle nie śmiałam się na scenie :-)))

Na koniec DZIĘKUJĘ wszystkim moim Kochanym Fanom za głosy na Viva Comet. Rozdanie nagród będziecie mogli oglądać w najbliższy czwartek w TV VIVA o godz. 20:00. Zaśpiewam tam mój najnowszy singiel pt. "Siła Marzeń", do którego teledysk możecie zobaczyć tutaj.

Buziaki dla wszystkich

Gosia


Gosia potrójnie nominowana w plebiscycie VIVA Comet 2007 !! (2007-09-19)         Fani, Gosiomaniacy do dzieła !!!! Gosia została nominowana aż w trzech kategoriach do prestiżowych nagród muzycznych VIVA Comet:

- Wielka Niedźwiedzica, czyli Artystka Roku
- Planet VIVA, czyli Charts Award
- Stylowy Skafander, czyli Image Roku

Bardzo prosimy Was o głosy. Wierzymy, że dzięki Wam jedna ze statuetek powędruje w ręce Gosi! Swoje głosy możecie oddawać na stronie VIVA Comet 2007 (www.comet.vivapolska.tv) od 28 sierpnia do 24 września.

"Głęboko wierze, że mogę na Was liczyć moi Cudowni Fani, przesyłam Wam milion całusków i mnóstwo ciepła ;-). Pozdrawiam Was gorąco. Do zobaczenia na koncertach!" - mówi Gosia

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 4 października we wrocławskiej Hali Orbita.


Kochani Fani! (2007-09-18)

         Jestem bardzo szczęśliwa ;-) Powodów jest wiele - przede wszystkim pierwsze miejsce Siły Marzeń, jako najczęściej oglądanego i najlepiej ocenianego teledysku w portalu INTERIA! Chciałam w tym miejscu podziękować Wam wszystkim za cudowne opinie na jego temat.
Kolejnym powodem mojego wspaniałego nastroju jest wylot do USA :)) W tym tygodniu wybieram się tam na koncerty i już nie mogę doczekać się tej niezwykłej przygody ;-)

Bardzo Was proszę o głosy na Viva Comet.

Zapraszam wszystkich na moje koncerty!!
Całuski

Gosia


Siła Marzeń na szczycie listy TOP 10 portalu INTERIA! (2007-09-17)


Zobacz


         Teledysk do piosenki "Siła Marzeń" znalazł się na 1 miejscu listy przebojów TOP 10 portalu INTERIA. Bardzo dziękujemy Wam za wszystkie głosy!!


Teledysk do Siły Marzeń najlepiej ocenianym klipem! (2007-09-15)

         Chcieliśmy Was poinformować o tym, że teledysk do piosenki "Siła marzeń" dotarł na szczyt zestawienia TOP 10 najlepiej ocenianych teledysków portalu Interia.pl. Dziękujemy za głosy!
Dzisiaj również miał on swoją premierę na portalu Onet.pl.


Gosia w programie Szymona Majewskiego (2007-09-14)         Już w najbliższy poniedziałek tj. 17-tego września o godz. 21:30 na kanale TVN, Gosia będzie gościem w programie Szymon Majewski Show. Zapraszam Was do oglądania!!


Gosionowości (2007-09-08)

         Bardzo Wam dziękuję za wczorajszy czat, który odbył się na stronie OFC: www.andrzejewicz.com.pl. Odwiedzając tę stronę dowiecie się również o biuletynie informacyjnym Netfanu, w którym zamieszczony został artykuł o webmasterkach OFC. Ponadto wczoraj powstało również oficjalne forum na którym, możecie zadawać mi pytania i dyskutować między sobą. Wiem, że nie wszyscy zdążyli zadać mi pytania, ale już wkrótce odbędzie się kolejny czat ze mną, tym razem na stronie MTV, najprawdopodobniej 13 września o godzinie 15:00.
Zapraszam Was również na mój Oficjalny Blog www.wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl, który prowadzi moja fanka Asia. Poza tym już 11 września o godz. 16:00 będziecie mogli zobaczyć wywiad ze mną w tv Viva w programie VIVA SPOT.

Gosia


Premiera teledysku do piosenki Siła Marzeń w Interia.pl! (2007-09-07)


Zobacz


         Możecie już zobaczyć teledysk do pochodzącej z płyty The best of Gosia Andrzejewicz piosenki Siła Marzeń. Zapraszamy Was do oglądania !!!


Gosionowości (2007-09-02)

Kochani Fani,         

W czwartek na portalu INTERIA będzie miała miejsce oficjalna premiera mojego teledysku do piosenki "Siła Marzeń", natomiast już jutro (również na tym portalu) będziecie mogli zobaczyć zabawny "making of" z kręcenia tego klipu.
W piątek odbędzie się czat ze mną na stronie OFC www.andrzejewicz.com.pl. Mam nadzieję, ze podyskutujemy wtedy na temat mojego najnowszego teledysku.
Dziękuję Fanom z Bydgoszczy za fenomenalny koncert, wspaniałą atmosferę, za prezenty i wielką miłość, którą mi przekazaliście. Bardzo chciałam z Wami dłużej zostać i rozdać mnóstwo autografów, ale po koncercie dowiedziałam sie od organizatora, że ze względów bezpieczeństwa nie mogę tego zrobić. Gdybym się do tego polecenia nie dostosowała, komuś z publiczności mogłaby stać się krzywda, a Wasze bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Nie martwcie się! Jeszcze nie raz będę w okolicach Bydgoszczy!

Przesyłam Wam mnóstwo ciepła i buziaczków!

Gosia


Gosia w programie "Pytanie na śniadanie" (2007-08-29)

         Już w najbliższy piątek tj. 31-tego Gosia będzie gościem porannego programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie", w którym zaśpiewa dwie piosenki: "Lo Specchio Dei Ricordi" oraz "Siłę marzeń". Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie miał swoją premierę już w przyszłym tygodniu na portalu Interia. Zapraszamy Was do oglądania!


Lepszych Fanów już mieć nie można :)) (2007-08-28)         Właśnie wróciłam do domu i mam w sobie tyle emocji, że muszę Wam o tym napisać. Moi Fani zaskakują mnie na każdym kroku. Dziękuję Wam za te wszystkie prezenty, które od Was dostałam podczas koncertu w Buku, Raciborzu i w Białej Podlaskiej. Właśnie mam na sobie kolczyki od jednej z fanek :))
W Buku publiczność zaskoczyła mnie żywiołowością, fenomenalną energią, którą miała w sobie oraz frekfencją. Wiem, że do tego miasta przyjechali również moi Fani z Poznania, a nawet Warszawy, którzy wręczyli mi album od kilkunastu Gosiomaniaków!! Serdecznie Wam dziękuję za niesamowity szał i głośny śpiew w czasie wszystkich piosenek. To wspaniałe, że znacie je wszystkie na pamięć! Organizatorzy tego koncertu stwierdzili, że od lat nie widzieli takich żywiołowych reakcji podczas występów innych artystów. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy!
W Raciborzu było podobnie: szał, pisk, radość, świetna zabawa i rynek wypełniony cudowna publicznością. Marzę, by do Was wrócić!! Pozdrawiam też Fanów, którzy czekali na mnie przed hotelem :))
Na koncercie w Białej Podlaskiej zgromadziło się aż 20 tysięcy Fanów, a scena umieszczona była na lotnisku. Takiego widoku jak tam dawno nie widziałam .. las rąk uniesionych ku górze, falujących w rytm piosenek, w oddali lasy, zatopione w pięknych czerwieniach zachodzącego słońca, kolorującego cały horyzont, publiczność, scenę i ... ten wiatr unoszący me włosy, w różnych kierunkach ;-) Cały koncert był cudowny!! Gdy usłyszałam jak publiczność wywoływała mnie na kolejnego bisa poczułam w sobie emocje nie do opisania. Widziałam na Waszych twarzach wielką radość i szczerość. Dla takich momentów warto żyć:) Jeszcze raz dziękuję wszystkich Fanom z całej Polski za szczere emocje, których nie wstydzicie się ujawniać!!

Całuski

Gosia


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48    >>

videos
Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Wojowniczka
Siła Marzeń
Album: Wojowniczka
Pozwól Żyć
Album: Lustro
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA