news

Gosiowego Nowego Roku!! (2008-01-01)         Mam nadzieję, że bawiliście się w tą sylwestrową noc tak samo dobrze jak ja ;-) To był dla mnie wspaniały rok - dzięki Wam moi cudowni Fani!!!! Chciałabym w tym miejscu podzielić się z Wami refleksjami o tym ubiegłym czasie. W minionym roku odwiedziliście moją stronę ponad 1 mln razy, pozostawiliście w księdze gości ponad 30 000 komentarzy, stworzyliście kilka tysięcy blogów na temat moich piosenek. Cudownie bawiliście się ze mną na ponad 100 moich koncertach w Polsce jak i na niezapomnianym koncercie w USA w Copernicus Center. Dzięki Wam zdobyłam wiele wspaniałych nagród: Radiowy Debiut Roku na Eska Music Awards 2007, dwie Super Jedynki w kategoriach Wokalistka roku i Debiut roku na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Charts Award na Viva Comet, Mikrofon Popcornu oraz Famka 2007. Jeszcze raz dziękuję Wam z całego serca za to wszystko co dla mnie robicie!!!! Mam nadzieję, że spotkamy się na koncertach oraz na Wielkim Zlocie Gosiomaniaków, który odbędzie się w lutym 2008 roku w Poznaniu. Chciałabym Wam życzyć w Nowym Roku skrzynki zdrowia, pudełka wiary we własne siły, kartonika szczęścia i uśmiechów, flakonika miłości i magicznej kuli spełniającej życzenia.

         Zachęcam Was do odwiedzenia jedynego oficjalnego bloga ANTY PLOTKOWEGO, dzięki któremu dowiecie się tylko prawdziwych informacji na mój temat. Nie dajcie się manipulować nierzetelnym ludziom, którzy tworzą nieprawdziwy obraz mojej osoby.


Ponad 6 mln internautów obejrzało piosenki Gosi w YouTube!!!! (2007-12-30)

Chcieliśmy Wam zaprezentować zestawienie dotyczące Polskich wokalistek, których piosenki najczęściej oglądane są na portalu Youtube. Bardzo nas cieszy wysoka pozycja Gosi osiągnięta w ciągu zaledwie dwóch lat ;-)

1. Doda - ponad 11 mln
2. Gosia Andrzejewicz ~ 6.631.000
3. Edyta Górniak ~ 2.224.000
4. Kasia Nosowska(Hey) ~ 1.963.000
5. Monika Brodka ~ 1.280.000
6. Patrycja Markowska ~ 1.279.000
7. Kasia Kowalska ~ 1.198.000
8. Edyta Bartosiewicz ~ 1.190.000
9. Sasha (Jet Set) ~ 1.050.000
10. Justyna Steczkowska ~ 951.000
11. Beata Kozidrak (Bajm) ~ 914.000
12. Kasia Cerekwicka ~ 854.000
13. Natalia Kukulska ~ 698.000
14. Kayah ~ 685.000
15. Ania Dąbrowska ~ 683.000
16. Anita Lipnicka ~ 610.000
17. Ewelina Flinta ~ 600.000
18. Hania Stach ~ 540.000
19. Anna Marja Jopek ~ 518.000
20. Maryla Rodowicz ~ 486.000


"Magia Świąt" na szczycie listy przebojów portalu Onet.pl! (2007-12-23)


Kliknij


         Chcieliśmy Was poinformować, że "Magia Świąt" dotarła na szczyt listy przebojów portalu Onet.pl. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za głosy i prosimy o dalsze głosowanie! W tym miejscu chcieliśmy również przypomnieć, że jest to już szósty singiel Gosi, który dotarł na pierwsze miejsce tej listy (poprzednie to: Pozwól Żyć, Słowa, Trochę Ciepła, Lustro, Siła Marzeń). Chcieliśmy również Was powiadomić, że Gosia jest nominowana do nagrody "Mikrofon Popcornu 2007" w kategorii Wokalistka Roku. Głosować można do 21 stycznia wysyłając sms o treści POP.MP.6.ANDRZEJEWICZ na numer 72150. Fani do dzieła! Prosimy Was o głosy!

         Już jutro tj. 26-go grudnia o godz.15:05 Gosia będzie gościem programu TVP INFO pt. "Życzenia Świąteczne". Zapraszamy do oglądania!


Kocham Boże Narodzenie!! (2007-12-20)

Kochani Fani GosiomaniacyDla
Gosi Andrzejewicz
od fanów.
Zobacz

         Nadszedł mój ulubiony okres w roku czyli święta Bożego Narodzenia. Czy Wam tak jak mnie udzieliła się już świąteczna atmosfera? Jeśli nie, to po programie "Pocztówka do Św. Mikołaja" w TVP 2 o godz 20.00 wszyscy z pewnością poczujecie się magicznie. Zaśpiewam tam dla Was piosenkę "Magia Świąt" :) i wystąpię w stroju śnieżynki.
         Uwielbiam święta z różnych powodów ... wtedy świat wydaje mi się magiczny za sprawą kolorowych, świątecznych lampek. Ludzie są weselsi i ulice ładniejsze. W tym tygodniu zrobiłam już większość ze świątecznych zakupów, na których spotkałam paparazzi :)) Ukradkiem robili mi zdjęcia, ale już się do tego zdążyłam przyzwyczaić :)). W czasie świąt czuję się bardzo szczęśliwa. Od dwóch tygodni obdarowujecie mnie różnymi niespodziankami i życzeniami świątecznymi. Spotkałam się dzisiaj z Mazią z fanklubu Cud i dostałam od niej magiczny prezent, na który złożyło się wielu moich fanów. Jestem bardzo szczęśliwa i obiecuję, że Wasz prezent będzie mi towarzyszył każdego dnia. Muszę wspomnieć też o prezentach, które dostałam po koncercie w Krajence i o prezentach, które wysyłacie codziennie na moją skrytkę pocztową. Za wszystkie świąteczne niespodzianki serdecznie dziękuję:
Karolinie Araszkiewicz, Martynie Białek, Przemkowi Budnikowi, Beacie Bul, Natalii Brzuszkiewicz, Gosi Cisek, Dżesice Choińskiej, Hani Chmura, Asi Cyż, Sandrze Czubik, Mirosławowi Dańczakowi, Adze Dej, Karolinie Dychtoń, Dominice Dębskiej, Patrycji Firlej, Fraesowi, Marzenie Gardyńskiej, Agnieszce Gawdzis, Ewie Głowackiej, Ewelinie Gumiennej, Kindze Handzilik, Natalii Jabłońskiej, Maritce Kocoń, Kasi Kurek, Madzi Krasnodębskiej, Justynie Krzyżowskiej, Justynie Nieradce, Agacie Nowak, Martynie Olejnik, Agacie Ordon, Anecie Powieży, Natalii Rajewskiej, Gosi Sanetrze, Asi Sawickiej, Monice Sosińskiej, Natalii Stuba, Marcie Szymczak, Gosi Szymiczek, Kamilii Tarabuła, Jakubowi Walter, Patrycji Wilczek, Ani Wojewódzkiej, Adze Wyrzykowskiej, Katarzynie Zielińskiej, Marcinowi Zmysłowskiemu. Adrian dziękuję Ci za ten film.
         Święta to także okres refleksji i podsumowań ... Dziękuję Wam wszystkim Kochani Fani za ciepło i miłość jaką mnie obdarowujecie. Z roku na rok jest nas coraz więcej i mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się na wielkim zlocie Gosiomaniaków w lutym 2008. Dziękuję za wszystkie świąteczne wpisy do księgi gości i za świątecznie maile. Czytam osobiście wszystkie Wasze ciepłe słowa.
         Rok 2007 był dla mnie bardzo szczęśliwy. Dziękuję moim współpracownikom za ten okres pełen przygód i niesamowitych zdarzeń. Dziękuję całej ekipie z My Music za swobodę twórczą. Wiem, że nie wszyscy artyści mają komfort tworzenia muzyki, którą naprawdę kochają. Cieszę się, że ja to mam :)) Dziękuję St0nowi za wspólne muzykowanie i wykłady :) Mojej rodzinie za bezgraniczną miłość i cierpliwość. Dziekuję Agacie Benek i Kasi Kubicy za talent artystyczny!
         Wszystkim Wam życzę dużo radości, uśmiechu, niezapomnianych wrażeń, ciepłych, magicznych świąt z najbliższymi, a pod choinką - wspaniałych niespodzianek! Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, muzyki, radości, przyjaciół, w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
W Wigilię podzielę się w myślach z Wami opłatkiem. Mam nadzieję, że "Magia Świąt" zabrzmi w każdym domu i wtedy choć przez chwilę złączymy się razem w myślach. Przecież wszyscy tworzymy wielką rodzinę Gosiomaniaków :) Kocham Was bardzo!

Całusy dla wszystkich

Gosia Andrzejewicz

ps/ Bardzo Was proszę abyście nie wierzyli w plotki na mój temat. Od niedawna ruszył oficjalny portal antyplotkowy, na którym znajdziecie tylko prawdziwe informacje: anty-plotki.blog.onet.pl

Kłamstwu należy mówić nie.


Premiera teledysku do piosenki Magia Świąt w portalu Onet! (2007-12-18)

Magia Świąt - zobacz

         Już teraz możecie zobaczyć teledysk zrealizowany do piosenki "Magia Świąt", w którym jedną z głównych ról zagrał wyjątkowy kot ;-) Teledysk promuje najnowszą kompilację Gosi zatytułowaną "Zimno? Przytul mnie". Każdy kto kupi tę płytę ofiaruje biednym dzieciom ciepły posiłek.


Gosia w programie "Pytaniu na śniadanie" (2007-12-14)

         Już w najbliższy wtorek tj. 18-go grudnia Gosia będzie gościem porannego programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie". Opowie tam o swojej najnowszej płycie zatytułowanej "Zimno? Przytul mnie" i zaśpiewa dwie świąteczne piosenki. Poza tym w programie zobaczycie najnowszy teledysk Gosi do piosenki "Magia Świąt"! Internetowa premiera tego klipu spodziewana jest na dniach, natomiast już dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia kliku fotek z klipu i planu.


Mikołajkowe Gosionowości (2007-12-07)

         Już w najbliższą sobotę tj. 8-go grudnia Gosia będzie gościem porannego programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie". Opowie tam o swojej najnowszej płycie zatytułowanej "Zimno? Przytul mnie". Natomiast 15 grudnia Gosia będzie gościem programu Big Brother, w którym zaśpiewa swoje piosenki ... a jakie? Przekonacie się sami! Zapraszamy Was do oglądania!
         Chcieliśmy Was również poinformować o tym, że w przyszłym tygodniu realizowany będzie teledysk do piosenki "Magia Świąt". Mamy nadzieję, że już niedługo będziecie mogli go zobaczyć. Obecnie piosenka "Magia Świąt" trafiła do propozycji Gorącej 20 w Radiu Eska. Prosimy Was o głosy na nią. Wierzymy, że dzięki Wam dotrze ona na sam szczyt! Dziękujemy!!!!


Płyta Gosi Andrzejewicz już dzisiaj w sklepach!! (2007-11-30)         Dzisiaj do sklepów muzycznych trafi wyjątkowa kompilacja muzyczna zatytułowana "Zimno? Przytul mnie!". Wydawca płyty - My Music, Radio Eska oraz Gosia Andrzejewicz postanowili przekazać zysk ze sprzedaży każdej płyty na dożywianie dzieci przez Polską Akcję Humanitarną w ramach programu Pajacyk. Każdy sprzedany egzemplarz albumu to obiad dla jednego dziecka.
         Doboru utworów na kompilację: Gosia Andrzejewicz i Radio Eska prezentują "Zimno? Przytul mnie!" - dokonała Gosia Andrzejewicz. Wśród 20 zimowych przebojów oraz świątecznych utworów, znajdą się 3 utwory w wykonaniu artystki. Singlem promującym całą kompilację jest najnowszy utwór Gosi: "Magia świąt".

"W sercu każdego z nas ukryty jest cudowny skarb, którym jest dobro. Dzięki płycie "Zimno? Przytul mnie!" jakąś cząstką naszego dobra możemy podzielić się z innymi. Święta to szczególny czas, w którym niewielkie gesty nabierają szczególnej mocy. Wierzę, że płyta ta sprawi radość nie tylko osobom, które ją kupią, ale również rozjaśni uśmiechem twarze dzieci, które dzięki temu otrzymają ciepły posiłek." - mówi Gosia

Zapraszamy Was również na stronę www.fotka.pl. Oficjalny profil Gosi to GosiaAndrzejewicz


Gosia w TV w najbliższy weekend (2007-11-22)

         Zapraszam Was wszystkich do obejrzenia programu "Jak oni śpiewają" w telewizji Polsat w najbliższą sobotę o godz. 20:00. Zaśpiewam tam razem z Kubą Tolakiem piosenkę "Pozwól żyć". Wiem, że występ ten wzbudza wiele kontrowersji. Wnioskuję to po wielu odebranych przeze mnie telefonach od dziennikarzy. Myślę jednak, że żadnego konfliktu nie będzie. Jestem pewna, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w sercu Pani Eli zagości życzliwość i dobro - mówi Gosia

         Natomiast w najbliższą niedzielę Gosia będzie gościem "Dzień Dobry TVN". Już od rana w kawiarence "Dzień Dobry TVN" na rogu ulicy Marszałkowskiej i Hożej, Gosia będzie rozdawać autografy i single z jej najnowszą piosenką pt: "Magia Świąt".


Magia Świąt (2007-11-15)

Magia Świąt - posłuchaj.

         Już 30 listopada światło dzienne ujrzy wyjątkowa kompilacja muzyczna, której sprzedaż wesprze akcję Polskiej Akcji Humanitarnej - PAJACYK. Będzie to album zawierający zestaw zimowych ballad oraz świątecznych utworów zatytułowany: "Gosia Andrzejewicz i Radio Eska prezentują - Zimno? Przytul mnie!"
Na albumie tym znajdzie się najnowszy singiel Gosi noszący tytuł Magia Świąt. Piosenki tej możecie posłuchać już dzisiaj klikając tutaj. Zapraszamy!


"Famka 2007" powędrowała w ręce Gosi! (2007-11-05)

         Chcieliśmy Was z radością poinformować, że wczoraj Gosia zdobyła nagrodę Radia Fama "Famka 2007" w kategorii wokalistka roku.

"Dziękuję wszystkim moim Fanom za głosy. Jesteście the best!" - mówi Gosia

Poza tym, dzisiaj na różnych portalach internetowych pojawiła się kolejna plotka na temat Gosi ;-)
Bardzo nam się spodobała (zobacz)

"Cieszę się, że po raz pierwszy plotka na mój temat jest taka pozytywna" - uśmiecha się Gosia


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA