news

Gosia w programie Szymona Majewskiego (2007-09-14)         Już w najbliższy poniedziałek tj. 17-tego września o godz. 21:30 na kanale TVN, Gosia będzie gościem w programie Szymon Majewski Show. Zapraszam Was do oglądania!!


Gosionowości (2007-09-08)

         Bardzo Wam dziękuję za wczorajszy czat, który odbył się na stronie OFC: www.andrzejewicz.com.pl. Odwiedzając tę stronę dowiecie się również o biuletynie informacyjnym Netfanu, w którym zamieszczony został artykuł o webmasterkach OFC. Ponadto wczoraj powstało również oficjalne forum na którym, możecie zadawać mi pytania i dyskutować między sobą. Wiem, że nie wszyscy zdążyli zadać mi pytania, ale już wkrótce odbędzie się kolejny czat ze mną, tym razem na stronie MTV, najprawdopodobniej 13 września o godzinie 15:00.
Zapraszam Was również na mój Oficjalny Blog www.wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl, który prowadzi moja fanka Asia. Poza tym już 11 września o godz. 16:00 będziecie mogli zobaczyć wywiad ze mną w tv Viva w programie VIVA SPOT.

Gosia


Premiera teledysku do piosenki Siła Marzeń w Interia.pl! (2007-09-07)


Zobacz


         Możecie już zobaczyć teledysk do pochodzącej z płyty The best of Gosia Andrzejewicz piosenki Siła Marzeń. Zapraszamy Was do oglądania !!!


Gosionowości (2007-09-02)

Kochani Fani,         

W czwartek na portalu INTERIA będzie miała miejsce oficjalna premiera mojego teledysku do piosenki "Siła Marzeń", natomiast już jutro (również na tym portalu) będziecie mogli zobaczyć zabawny "making of" z kręcenia tego klipu.
W piątek odbędzie się czat ze mną na stronie OFC www.andrzejewicz.com.pl. Mam nadzieję, ze podyskutujemy wtedy na temat mojego najnowszego teledysku.
Dziękuję Fanom z Bydgoszczy za fenomenalny koncert, wspaniałą atmosferę, za prezenty i wielką miłość, którą mi przekazaliście. Bardzo chciałam z Wami dłużej zostać i rozdać mnóstwo autografów, ale po koncercie dowiedziałam sie od organizatora, że ze względów bezpieczeństwa nie mogę tego zrobić. Gdybym się do tego polecenia nie dostosowała, komuś z publiczności mogłaby stać się krzywda, a Wasze bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Nie martwcie się! Jeszcze nie raz będę w okolicach Bydgoszczy!

Przesyłam Wam mnóstwo ciepła i buziaczków!

Gosia


Gosia w programie "Pytanie na śniadanie" (2007-08-29)

         Już w najbliższy piątek tj. 31-tego Gosia będzie gościem porannego programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie", w którym zaśpiewa dwie piosenki: "Lo Specchio Dei Ricordi" oraz "Siłę marzeń". Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie miał swoją premierę już w przyszłym tygodniu na portalu Interia. Zapraszamy Was do oglądania!


Lepszych Fanów już mieć nie można :)) (2007-08-28)         Właśnie wróciłam do domu i mam w sobie tyle emocji, że muszę Wam o tym napisać. Moi Fani zaskakują mnie na każdym kroku. Dziękuję Wam za te wszystkie prezenty, które od Was dostałam podczas koncertu w Buku, Raciborzu i w Białej Podlaskiej. Właśnie mam na sobie kolczyki od jednej z fanek :))
W Buku publiczność zaskoczyła mnie żywiołowością, fenomenalną energią, którą miała w sobie oraz frekfencją. Wiem, że do tego miasta przyjechali również moi Fani z Poznania, a nawet Warszawy, którzy wręczyli mi album od kilkunastu Gosiomaniaków!! Serdecznie Wam dziękuję za niesamowity szał i głośny śpiew w czasie wszystkich piosenek. To wspaniałe, że znacie je wszystkie na pamięć! Organizatorzy tego koncertu stwierdzili, że od lat nie widzieli takich żywiołowych reakcji podczas występów innych artystów. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy!
W Raciborzu było podobnie: szał, pisk, radość, świetna zabawa i rynek wypełniony cudowna publicznością. Marzę, by do Was wrócić!! Pozdrawiam też Fanów, którzy czekali na mnie przed hotelem :))
Na koncercie w Białej Podlaskiej zgromadziło się aż 20 tysięcy Fanów, a scena umieszczona była na lotnisku. Takiego widoku jak tam dawno nie widziałam .. las rąk uniesionych ku górze, falujących w rytm piosenek, w oddali lasy, zatopione w pięknych czerwieniach zachodzącego słońca, kolorującego cały horyzont, publiczność, scenę i ... ten wiatr unoszący me włosy, w różnych kierunkach ;-) Cały koncert był cudowny!! Gdy usłyszałam jak publiczność wywoływała mnie na kolejnego bisa poczułam w sobie emocje nie do opisania. Widziałam na Waszych twarzach wielką radość i szczerość. Dla takich momentów warto żyć:) Jeszcze raz dziękuję wszystkich Fanom z całej Polski za szczere emocje, których nie wstydzicie się ujawniać!!

Całuski

Gosia


Koncerty (2007-08-21)         Jestem bardzo szczęśliwa, że moje koncerty tak bardzo się Wam podobają. Dziękuję Wam za wszystkie maile, prezenty i wpisy do księgi gości. To co dla mnie robicie jest cudowne!! Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem fanów z Rumii i Czerska. którzy tak licznie przybyli, aby mnie zobaczyć. Bawiliście się świetnie! Chciałabym znów do Was wrócić. Dziękuję Wam za energię, którą mi przekazaliście. Dzięki Wam napisałam dzisiaj nową piosenkę :))
Dziękuję także Straży Miejskiej w Rumii za pełny profesjonalizm.
Już w najbliższy czwartek kręcę teledysk do piosenki "Siła Marzeń". Mam nadzieję, że dzięki niej uwierzycie w siebie i w swoje marzenia.
To bardzo ważne!!

Przesyłam Wam całusy

Gosia


Gosionowości (2007-08-15)

         Już w najbliższą sobotę tj. 18-tego sierpnia o godz. 18:30 w TVP2 będę gościem w programie Starter. Zapraszam do oglądania.
Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie kręcony już w przyszłym tygodniu. O wszystkich ciekawych szczegółach z nim związanych napiszę Wam tuż po jego nakręceniu. Na zakończenie ciekawostka, pod tym linkiem znajduje się wywiad ze mną, na którym to mam już nową fryzurę i ..... nie mam pieprzyka ;-)


Wakacyjne życzenia (2007-08-09)

Kochani Fani

         Mam nadzieję, że na wakacjach świetnie się bawicie i pogoda Wam dopisuje. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie maile i pocztówki, które mi przysyłacie. Życzę Wam, abyście w tych nowych miejscach przeżyli przepiękne chwile i nawiązali przyjaźnie, które przetrwają lata. Może uda Wam się także szczęśliwie zakochać? Bardzo bym chciała, żeby każdy mój fan wrócił z wakacji uśmiechnięty i naładowany pozytywna energią. Ja na razie wakacji nie planuję ponieważ mam masę masę masę pracy, ale na jesieni na pewno wybiorę się w jakieś ciepłe miejsce ;-)
         W związku z licznymi zapytaniami o mój pieprzyk i nazwisko, chciałam Wam w tym newsie napisać coś na ten temat. Pieprzyk musiałam usunąć ze względów medycznych, a jak wiecie zdrowie jest najważniejsze! Ale nie martwcie się! Na twarzy mam jeszcze kilka pieprzyków, których na razie nie muszę usuwać:-)
         A teraz coś na temat mojego nazwiska. Mój tata odnalazł dokumenty, w których okazało się, że nasze prawdziwe nazwisko to Andrzejewicz, a Andrzejczuk to nazwisko, które nadano mojemu pradziadkowi w wojsku. Wstąpił do wojska carskiego jako Andrzejewicz, a wyszedł z niego jako Andrzejczuk. Nikt tego błędu wtedy nie poprawił. Historia ta zdarzyła się w okresie zaboru rosyjskiego. Od czasu odkrycia błędu moja rodzina postanowiła zmienić nazwisko na te prawdziwe czyli Andrzejewicz (a to miało miejsce kiedy byłam jeszcze w liceum).

Na koniec niespodzianka dla Was: video z koncertu "Hity na czasie".

Pozwól Żyć
(Hity na czasie 2007)

zobacz
Trochę Ciepła
(Hity na czasie 2007)

zobacz


Cudowni Fani! (2007-08-02)

         Jestem zachwycona Waszymi cudownymi reakcjami, tymi wszystkimi emocjami, które trafiają do mnie wprost od Was podczas koncertów, na których wspólnie tak wspaniale się bawimy. Często gdy jestem w drodze na kolejny koncert, w moich myślach otwiera się album, w którym znajdują się fotografie wszystkich niezapomnianych chwil, które z Wami przeżyłam ;-) Niedawno jednak zasmuciła mnie pewna informacja zamieszczona w mediach, jej autorzy niejako podzielili Polskę na tę lepszą i gorszą, odnosząc się do miejscowości w których występowałam. Trudno było mi uwierzyć, że ktoś może w ten sposób myśleć. To jest jawna dyskryminacja osób, które mieszkają poza wielkimi miastami. Czy takie osoby nie mają prawa pójść na koncert, doznać niezapomnianych emocji i zobaczyć na żywo swojego ulubionego artystę? Za chwilę może dojść do tego, że podzielą oni też Polaków na biednych i bogatych i stwierdzą, że nie wypada śpiewać dla kogoś biedniejszego! Apeluję do wszystkich, aby wyrobili sobie odpowiedni stosunek do mediów propagujących taką dyskryminację. Trzeba im głośno powiedzieć "NIE"!!
W tym miejscu chciałam Wam powiedzieć, że zawsze gdy wyjeżdżam w trasę myślę o Was. Bo to Wy jesteście dla mnie najważniejsi, a nie miejsca, w których odbywają się koncerty. Wieś, gmina, miasto to nie ma dla mnie zupełnie żadnego znaczenia ponieważ gdziekolwiek się wybieram to Wy moi Kochani Fani jesteście celem mojej podróży!

Gosia


Koncert w Gryficach (2007-08-01)

         Na początku chcę gorąco pozdrowić Fanów z Gryfic! Byliście wspaniali i bardzo Wam dziękuję za świetną atmosferę i za to, że mimo ulewnie padającego deszczu byliście ze mną do samego końca!! Wczoraj pojawiły się w internecie nieprawdziwe informacje na temat tego koncertu, tak więc dla wszystkich, którzy nie mogli być na moim występie chcę napisać kilka słów prawdy.
W Gryficach byłam już 2 godziny przed moim występem. Organizator tej imprezy może to potwierdzić, więc informacja, że spóźniłam się na koncert jest kłamstwem. Zawsze w czasie moich koncertów chce być jak najbliżej moich Fanów, co bajkopisarze (czyli twórcy plotek w mediach) traktują jako zarzut. Bo według nich artystka powinna być zapatrzona w siebie i trzymać się z daleka od swoich Fanów. Ja natomiast cenię sobie normalność, szczere emocje i ciepło, które chcę przekazywać Fanom poprzez moje piosenki śpiewane na koncertach.
W Gryficach przyszło aż tak wielu moich fanów, że ochroniarze nie potrafili sobie z nimi poradzić. Ulewny deszcz spowodował problemy techniczne, w wyniku których przestał działać mikrofon. W związku z tym, że na każdym moim występie śpiewam na żywo, niedziałający mikrofon zmusił mnie do przerwać koncertu.
Fani niestety musieli odejść od sceny, bo ochrona była już wyraźnie załamana faktem, że ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się dla kogo ten koncert był organizowany? Dla moich fanów czy dla ochroniarzy, którzy zamiast pracować chcieli sobie posiedzieć w namiocie?! Po kilkunastominutowej przerwie mogłam kontynuować koncert. Było cudownie oczywiście dzięki fanom, którzy do końca świetnie się bawili mimo ulewnie padającego deszczu.
Po występie udałam się do namiotu, gdzie rozdawałam autografy. Później okazało się, że moje podpisy uzyskali tylko Ci, którzy byli znajomymi ochrony. Pozostali fani zostali poinformowani, że nie będę rozdawać autografów, bo już sobie pojechałam. Wszystkich tych, którzy zostali oszukani przez ochronę proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie i wtedy uzyskacie ode mnie autografy.

Kocham Was moi Fani

Gosia


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA