news

Gosia w programie "Pytanie na śniadanie" (2007-08-29)

         Już w najbliższy piątek tj. 31-tego Gosia będzie gościem porannego programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie", w którym zaśpiewa dwie piosenki: "Lo Specchio Dei Ricordi" oraz "Siłę marzeń". Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie miał swoją premierę już w przyszłym tygodniu na portalu Interia. Zapraszamy Was do oglądania!


Lepszych Fanów już mieć nie można :)) (2007-08-28)         Właśnie wróciłam do domu i mam w sobie tyle emocji, że muszę Wam o tym napisać. Moi Fani zaskakują mnie na każdym kroku. Dziękuję Wam za te wszystkie prezenty, które od Was dostałam podczas koncertu w Buku, Raciborzu i w Białej Podlaskiej. Właśnie mam na sobie kolczyki od jednej z fanek :))
W Buku publiczność zaskoczyła mnie żywiołowością, fenomenalną energią, którą miała w sobie oraz frekfencją. Wiem, że do tego miasta przyjechali również moi Fani z Poznania, a nawet Warszawy, którzy wręczyli mi album od kilkunastu Gosiomaniaków!! Serdecznie Wam dziękuję za niesamowity szał i głośny śpiew w czasie wszystkich piosenek. To wspaniałe, że znacie je wszystkie na pamięć! Organizatorzy tego koncertu stwierdzili, że od lat nie widzieli takich żywiołowych reakcji podczas występów innych artystów. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy!
W Raciborzu było podobnie: szał, pisk, radość, świetna zabawa i rynek wypełniony cudowna publicznością. Marzę, by do Was wrócić!! Pozdrawiam też Fanów, którzy czekali na mnie przed hotelem :))
Na koncercie w Białej Podlaskiej zgromadziło się aż 20 tysięcy Fanów, a scena umieszczona była na lotnisku. Takiego widoku jak tam dawno nie widziałam .. las rąk uniesionych ku górze, falujących w rytm piosenek, w oddali lasy, zatopione w pięknych czerwieniach zachodzącego słońca, kolorującego cały horyzont, publiczność, scenę i ... ten wiatr unoszący me włosy, w różnych kierunkach ;-) Cały koncert był cudowny!! Gdy usłyszałam jak publiczność wywoływała mnie na kolejnego bisa poczułam w sobie emocje nie do opisania. Widziałam na Waszych twarzach wielką radość i szczerość. Dla takich momentów warto żyć:) Jeszcze raz dziękuję wszystkich Fanom z całej Polski za szczere emocje, których nie wstydzicie się ujawniać!!

Całuski

Gosia


Koncerty (2007-08-21)         Jestem bardzo szczęśliwa, że moje koncerty tak bardzo się Wam podobają. Dziękuję Wam za wszystkie maile, prezenty i wpisy do księgi gości. To co dla mnie robicie jest cudowne!! Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem fanów z Rumii i Czerska. którzy tak licznie przybyli, aby mnie zobaczyć. Bawiliście się świetnie! Chciałabym znów do Was wrócić. Dziękuję Wam za energię, którą mi przekazaliście. Dzięki Wam napisałam dzisiaj nową piosenkę :))
Dziękuję także Straży Miejskiej w Rumii za pełny profesjonalizm.
Już w najbliższy czwartek kręcę teledysk do piosenki "Siła Marzeń". Mam nadzieję, że dzięki niej uwierzycie w siebie i w swoje marzenia.
To bardzo ważne!!

Przesyłam Wam całusy

Gosia


Gosionowości (2007-08-15)

         Już w najbliższą sobotę tj. 18-tego sierpnia o godz. 18:30 w TVP2 będę gościem w programie Starter. Zapraszam do oglądania.
Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie kręcony już w przyszłym tygodniu. O wszystkich ciekawych szczegółach z nim związanych napiszę Wam tuż po jego nakręceniu. Na zakończenie ciekawostka, pod tym linkiem znajduje się wywiad ze mną, na którym to mam już nową fryzurę i ..... nie mam pieprzyka ;-)


Wakacyjne życzenia (2007-08-09)

Kochani Fani

         Mam nadzieję, że na wakacjach świetnie się bawicie i pogoda Wam dopisuje. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie maile i pocztówki, które mi przysyłacie. Życzę Wam, abyście w tych nowych miejscach przeżyli przepiękne chwile i nawiązali przyjaźnie, które przetrwają lata. Może uda Wam się także szczęśliwie zakochać? Bardzo bym chciała, żeby każdy mój fan wrócił z wakacji uśmiechnięty i naładowany pozytywna energią. Ja na razie wakacji nie planuję ponieważ mam masę masę masę pracy, ale na jesieni na pewno wybiorę się w jakieś ciepłe miejsce ;-)
         W związku z licznymi zapytaniami o mój pieprzyk i nazwisko, chciałam Wam w tym newsie napisać coś na ten temat. Pieprzyk musiałam usunąć ze względów medycznych, a jak wiecie zdrowie jest najważniejsze! Ale nie martwcie się! Na twarzy mam jeszcze kilka pieprzyków, których na razie nie muszę usuwać:-)
         A teraz coś na temat mojego nazwiska. Mój tata odnalazł dokumenty, w których okazało się, że nasze prawdziwe nazwisko to Andrzejewicz, a Andrzejczuk to nazwisko, które nadano mojemu pradziadkowi w wojsku. Wstąpił do wojska carskiego jako Andrzejewicz, a wyszedł z niego jako Andrzejczuk. Nikt tego błędu wtedy nie poprawił. Historia ta zdarzyła się w okresie zaboru rosyjskiego. Od czasu odkrycia błędu moja rodzina postanowiła zmienić nazwisko na te prawdziwe czyli Andrzejewicz (a to miało miejsce kiedy byłam jeszcze w liceum).

Na koniec niespodzianka dla Was: video z koncertu "Hity na czasie".

Pozwól Żyć
(Hity na czasie 2007)

zobacz
Trochę Ciepła
(Hity na czasie 2007)

zobacz


Cudowni Fani! (2007-08-02)

         Jestem zachwycona Waszymi cudownymi reakcjami, tymi wszystkimi emocjami, które trafiają do mnie wprost od Was podczas koncertów, na których wspólnie tak wspaniale się bawimy. Często gdy jestem w drodze na kolejny koncert, w moich myślach otwiera się album, w którym znajdują się fotografie wszystkich niezapomnianych chwil, które z Wami przeżyłam ;-) Niedawno jednak zasmuciła mnie pewna informacja zamieszczona w mediach, jej autorzy niejako podzielili Polskę na tę lepszą i gorszą, odnosząc się do miejscowości w których występowałam. Trudno było mi uwierzyć, że ktoś może w ten sposób myśleć. To jest jawna dyskryminacja osób, które mieszkają poza wielkimi miastami. Czy takie osoby nie mają prawa pójść na koncert, doznać niezapomnianych emocji i zobaczyć na żywo swojego ulubionego artystę? Za chwilę może dojść do tego, że podzielą oni też Polaków na biednych i bogatych i stwierdzą, że nie wypada śpiewać dla kogoś biedniejszego! Apeluję do wszystkich, aby wyrobili sobie odpowiedni stosunek do mediów propagujących taką dyskryminację. Trzeba im głośno powiedzieć "NIE"!!
W tym miejscu chciałam Wam powiedzieć, że zawsze gdy wyjeżdżam w trasę myślę o Was. Bo to Wy jesteście dla mnie najważniejsi, a nie miejsca, w których odbywają się koncerty. Wieś, gmina, miasto to nie ma dla mnie zupełnie żadnego znaczenia ponieważ gdziekolwiek się wybieram to Wy moi Kochani Fani jesteście celem mojej podróży!

Gosia


Koncert w Gryficach (2007-08-01)

         Na początku chcę gorąco pozdrowić Fanów z Gryfic! Byliście wspaniali i bardzo Wam dziękuję za świetną atmosferę i za to, że mimo ulewnie padającego deszczu byliście ze mną do samego końca!! Wczoraj pojawiły się w internecie nieprawdziwe informacje na temat tego koncertu, tak więc dla wszystkich, którzy nie mogli być na moim występie chcę napisać kilka słów prawdy.
W Gryficach byłam już 2 godziny przed moim występem. Organizator tej imprezy może to potwierdzić, więc informacja, że spóźniłam się na koncert jest kłamstwem. Zawsze w czasie moich koncertów chce być jak najbliżej moich Fanów, co bajkopisarze (czyli twórcy plotek w mediach) traktują jako zarzut. Bo według nich artystka powinna być zapatrzona w siebie i trzymać się z daleka od swoich Fanów. Ja natomiast cenię sobie normalność, szczere emocje i ciepło, które chcę przekazywać Fanom poprzez moje piosenki śpiewane na koncertach.
W Gryficach przyszło aż tak wielu moich fanów, że ochroniarze nie potrafili sobie z nimi poradzić. Ulewny deszcz spowodował problemy techniczne, w wyniku których przestał działać mikrofon. W związku z tym, że na każdym moim występie śpiewam na żywo, niedziałający mikrofon zmusił mnie do przerwać koncertu.
Fani niestety musieli odejść od sceny, bo ochrona była już wyraźnie załamana faktem, że ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się dla kogo ten koncert był organizowany? Dla moich fanów czy dla ochroniarzy, którzy zamiast pracować chcieli sobie posiedzieć w namiocie?! Po kilkunastominutowej przerwie mogłam kontynuować koncert. Było cudownie oczywiście dzięki fanom, którzy do końca świetnie się bawili mimo ulewnie padającego deszczu.
Po występie udałam się do namiotu, gdzie rozdawałam autografy. Później okazało się, że moje podpisy uzyskali tylko Ci, którzy byli znajomymi ochrony. Pozostali fani zostali poinformowani, że nie będę rozdawać autografów, bo już sobie pojechałam. Wszystkich tych, którzy zostali oszukani przez ochronę proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie i wtedy uzyskacie ode mnie autografy.

Kocham Was moi Fani

Gosia


Wakacyjny prezent dla Fanów! (2007-07-24)

         Zapraszam Was do posłuchania najnowszego remixu piosenki Latino! Możecie go pobrać klikając tutaj:
Latino (St0ne rmx). Miłego słuchania ;-)


(zobacz)
Chciałam Was również zaprosić do obejrzenia zapisu wideo z mojego czata, który odbył się 20 lipca w Letniej Kawiarence WP.

Poza tym już jutro tj. 25 lipca na TVP2 będę gościem w programie "Pytanie na śniadanie". Program rozpoczyna się o godzinie 9:00, zapraszam do oglądania.

Gosia

ps/ Serdecznie pozdrawiam Fanów z miasta Gołdap i Dziekanowic, byliście cudowni !!!!


Kochani Fani! (2007-07-16)         Zachęcam Was wszystkich do zakupu "Kropki Tv", w którym znajdziecie wywiad ze mną i magazynu kobiecego "Twój Styl", w którym pojawiło się moje zdjęcie zrobione podczas Festiwalu Opolskiej Piosenki.
Teledysk do "Siły Marzeń" będzie zrealizowany ok 4 sierpnia i będzie zupełnie inny od tych klipów, które dotychczas widzieliście. Zatem uzbrójcie sie w cierpliwość :-)

A teraz niespodzianka .. Niedawno jedna z moch fanek zrobiła ciekawy klip do piosenki "Zanim powiesz". Bardzo się wzruszyłam i zachęcam wszystkich Was do obejrzenia go pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=xPx6uztz8sc

Jak Wam się podobają moje nowe zdjęcia??

p.s. Bardzo Wam dziękuję za żywiołowe reakcje na koncercie w Krokowej, tak pięknie ze mną śpiewaliście! Szkoda, że nikt tego nie nagrał na kamerze :(( Byliście świetni!

Gosia


Historyczne zwycięstwo Gosi Andrzejewicz (2007-06-20)

Słowa, Latino
(Opole 2007)

zobacz


Trochę Ciepła, Pozwól Żyć
(Opole 2007)

zobacz


SuperJedynki - pokaz fotek
zobacz


        
W tym roku, podczas wręczenia Superjedynek - nagród muzycznych, przyznawanych w kilku kategoriach przez telewidzów, radiosłuchaczy i internautów, najbardziej liczyło się jedno nazwisko. To Gosia Andrzejewicz, która zdobyła aż dwie statuetki, pierwszą w kategorii Wokalistka roku, a drugą w kategorii Debiut roku. Po raz pierwszy w historii rozdania nagród Superjedynek debiutantce udało się zdobyć także tytuł Wokalistki roku. To wydarzenie świadczy o spektakularnym sukcesie Gosi. Jej kariera wybuchła jak Supernova, a w Opolu udowodniła, że nie tylko świetnie potrafi śpiewać na żywo, ale także jest odważna i potrafi powiedzieć "NIE".

         Kochani Fani w sobotę byłam najszczęśliwszą wokalistką w Polsce. Dzięki Wam zdobyłam aż dwie statuetki. To spełnienie moich najskrytszych marzeń. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam najlepszych fanów w Polsce!! Kocham Was wszystkich i mam nadzieję, że zobaczymy się niedługo podczas moich koncertów (wtedy podziękuję Wam na żywo:))! Wiem, że zawsze jesteście po mojej stronie, a ja jestem zawsze z Wami i nie pozwolę, aby ktokolwiek Was oszukiwał. Na krytyków mojej muzyki nigdy nie zwracałam uwagi, ale nie mogłam przejść obojetnie wobec artykułów dziennikarzy, którzy Was wszystkich oszukali przed moim występem w Opolu. Okłamali Was, bo napisali w swoich artykułach, że śpiewałam na próbach z playbacku, mimo że dyrektor artystyczny festiwalu w Opolu na konferencji prasowej potwierdził, że śpiewałam na żywo. Myślałam, że w Polsce nie można publikować kłamstw, a jednak się myliłam. Cieszę się, że mogłam im zaśpiewać "mam już dość tych kłamstw" w piosence "Pozwól żyć". Tekst tego utworu idealnie pasował do mojej sytuacji ;-).
Mam nadzieję, że podczas mojego występu w Opolu zobaczyliście, że Kocham śpiewać, a muzyka jest moją największą pasją. Zawsze wierzcie w swoje marzenia, "nawet gdyby cały świat przeciwko był". Ja jestem żywym przykładem na to, że marzenia się spełniają. Wierzcie w siebie i nie bójcie się mówić NIE!!

Kocham Was bardzo!

Gosia Andrzejewicz


Niezapomniane chwile (2007-06-17)         Dziękuję Wam za wszystkie maile i komentarze, które piszecie po moich występach. Bardzo się cieszę, że moje koncerty tak bardzo się Wam podobają. Ja jestem Wami zachwycona! Kochani jesteście po prostu cudowni!! Dajecie mi mnóstwo energii za każdym razem, gdy słyszę Wasz śpiew, pisk, krzyk. Byłam na wielu koncertach innych artystów, ale nigdy nie widziałam takiego szału i powera jaki mają w sobie moi fani. Jestem szczęśliwa, że aż tak dużo osób przychodzi na moje koncerty. Nawet organizatorzy imprez mówią mi, że tak licznej publiczności, jaka gromadzi się na moich koncertach nie widzieli już od lat. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak licznie przychodzą na moje występy i świetnie się bawią. W szczególności pozdrawiam fanów z Ornontowic i Pyskowic. Nigdy nie zapomnę tego, co się działo w Waszych miastach.

Kocham Was!!

Wasza Gosia

P.S. Wierzcie w swoje marzenia!!!


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA