news

Wakacyjny prezent dla Fanów! (2007-07-24)

         Zapraszam Was do posłuchania najnowszego remixu piosenki Latino! Możecie go pobrać klikając tutaj:
Latino (St0ne rmx). Miłego słuchania ;-)


(zobacz)
Chciałam Was również zaprosić do obejrzenia zapisu wideo z mojego czata, który odbył się 20 lipca w Letniej Kawiarence WP.

Poza tym już jutro tj. 25 lipca na TVP2 będę gościem w programie "Pytanie na śniadanie". Program rozpoczyna się o godzinie 9:00, zapraszam do oglądania.

Gosia

ps/ Serdecznie pozdrawiam Fanów z miasta Gołdap i Dziekanowic, byliście cudowni !!!!


Kochani Fani! (2007-07-16)         Zachęcam Was wszystkich do zakupu "Kropki Tv", w którym znajdziecie wywiad ze mną i magazynu kobiecego "Twój Styl", w którym pojawiło się moje zdjęcie zrobione podczas Festiwalu Opolskiej Piosenki.
Teledysk do "Siły Marzeń" będzie zrealizowany ok 4 sierpnia i będzie zupełnie inny od tych klipów, które dotychczas widzieliście. Zatem uzbrójcie sie w cierpliwość :-)

A teraz niespodzianka .. Niedawno jedna z moch fanek zrobiła ciekawy klip do piosenki "Zanim powiesz". Bardzo się wzruszyłam i zachęcam wszystkich Was do obejrzenia go pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=xPx6uztz8sc

Jak Wam się podobają moje nowe zdjęcia??

p.s. Bardzo Wam dziękuję za żywiołowe reakcje na koncercie w Krokowej, tak pięknie ze mną śpiewaliście! Szkoda, że nikt tego nie nagrał na kamerze :(( Byliście świetni!

Gosia


Historyczne zwycięstwo Gosi Andrzejewicz (2007-06-20)

Słowa, Latino
(Opole 2007)

zobacz


Trochę Ciepła, Pozwól Żyć
(Opole 2007)

zobacz


SuperJedynki - pokaz fotek
zobacz


        
W tym roku, podczas wręczenia Superjedynek - nagród muzycznych, przyznawanych w kilku kategoriach przez telewidzów, radiosłuchaczy i internautów, najbardziej liczyło się jedno nazwisko. To Gosia Andrzejewicz, która zdobyła aż dwie statuetki, pierwszą w kategorii Wokalistka roku, a drugą w kategorii Debiut roku. Po raz pierwszy w historii rozdania nagród Superjedynek debiutantce udało się zdobyć także tytuł Wokalistki roku. To wydarzenie świadczy o spektakularnym sukcesie Gosi. Jej kariera wybuchła jak Supernova, a w Opolu udowodniła, że nie tylko świetnie potrafi śpiewać na żywo, ale także jest odważna i potrafi powiedzieć "NIE".

         Kochani Fani w sobotę byłam najszczęśliwszą wokalistką w Polsce. Dzięki Wam zdobyłam aż dwie statuetki. To spełnienie moich najskrytszych marzeń. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam najlepszych fanów w Polsce!! Kocham Was wszystkich i mam nadzieję, że zobaczymy się niedługo podczas moich koncertów (wtedy podziękuję Wam na żywo:))! Wiem, że zawsze jesteście po mojej stronie, a ja jestem zawsze z Wami i nie pozwolę, aby ktokolwiek Was oszukiwał. Na krytyków mojej muzyki nigdy nie zwracałam uwagi, ale nie mogłam przejść obojetnie wobec artykułów dziennikarzy, którzy Was wszystkich oszukali przed moim występem w Opolu. Okłamali Was, bo napisali w swoich artykułach, że śpiewałam na próbach z playbacku, mimo że dyrektor artystyczny festiwalu w Opolu na konferencji prasowej potwierdził, że śpiewałam na żywo. Myślałam, że w Polsce nie można publikować kłamstw, a jednak się myliłam. Cieszę się, że mogłam im zaśpiewać "mam już dość tych kłamstw" w piosence "Pozwól żyć". Tekst tego utworu idealnie pasował do mojej sytuacji ;-).
Mam nadzieję, że podczas mojego występu w Opolu zobaczyliście, że Kocham śpiewać, a muzyka jest moją największą pasją. Zawsze wierzcie w swoje marzenia, "nawet gdyby cały świat przeciwko był". Ja jestem żywym przykładem na to, że marzenia się spełniają. Wierzcie w siebie i nie bójcie się mówić NIE!!

Kocham Was bardzo!

Gosia Andrzejewicz


Niezapomniane chwile (2007-06-17)         Dziękuję Wam za wszystkie maile i komentarze, które piszecie po moich występach. Bardzo się cieszę, że moje koncerty tak bardzo się Wam podobają. Ja jestem Wami zachwycona! Kochani jesteście po prostu cudowni!! Dajecie mi mnóstwo energii za każdym razem, gdy słyszę Wasz śpiew, pisk, krzyk. Byłam na wielu koncertach innych artystów, ale nigdy nie widziałam takiego szału i powera jaki mają w sobie moi fani. Jestem szczęśliwa, że aż tak dużo osób przychodzi na moje koncerty. Nawet organizatorzy imprez mówią mi, że tak licznej publiczności, jaka gromadzi się na moich koncertach nie widzieli już od lat. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak licznie przychodzą na moje występy i świetnie się bawią. W szczególności pozdrawiam fanów z Ornontowic i Pyskowic. Nigdy nie zapomnę tego, co się działo w Waszych miastach.

Kocham Was!!

Wasza Gosia

P.S. Wierzcie w swoje marzenia!!!


Cudowne koncerty (2007-06-16)

Kochani Fani,         Z całego serca dziękuję Wam za cudowną atmosferę podczas moich koncertów. Ostatnio przeżyłam jeden z piękniejszych występów w moim życiu. Wszystko za sprawą fanów z BYTOMIA - mojego rodzinnego miasta . Tak jak obiecałam Wam na koncercie, piszę o Was na mojej stronie internetowej. Nie spodziewałam się, że po wyjściu z mojego samochodu kilka tysięcy fanów bedzie skandowało moje imię. Bardzo się wzruszyłam, gdy Was zobaczyłam na znanym mi z dzieciństwa rynku. Daliście z siebie wszystko śpiewając na cały głos moje największe przeboje. Widząc kilka tysięcy fanów skaczących i skandujących "Gosia" , czułam się bardzo szczęśliwa i nie chciałam wyjeżdżać z Waszego miasta. Bardzo Wam dziękuję, że jesteście i że zawsze mogę na Was liczyć. Pozdrawiam wszystkich moich fanów, straż miejską z Bytomia (nr 25 i 41), i zapraszam na moje koncerty.

Gosia Andrzejewicz

p.s. Zobaczcie jak bawili się fani ze Starachowic na moim koncercie. Oni są po prostu cudowni! Właśnie tam przeżyłam jeden z piękniejszych występów:


zobacz

zobacz


Konferencja prasowa w Opolskim Ratuszu. (2007-06-15)

         Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w Opolskim Ratuszu, Pan Zygmunta Kukla w odpowiedzi na pytanie dziennikarza , odnoszącego się do zamieszania jakie powstało wokół Gosi Andrzejewicz, zdementował wszelkie wątpliwości dotyczące jej prób oraz występu. Swoją wypowiedź zaczął od tego, że Gosia podczas porannej jak i wieczornej próby śpiewała na żywo. Natomiast powodem przerwania porannej próby było nieporozumienie, powstałe na skutek tego, że management Gosi nie otrzymał wysłanych przez organizatorów wytycznych określających między innymi dopuszczalną formę dla zespołu, która wykluczała dogrywanie przez muzyków żywych instrumentów do pół playbacku. Pan Kukla dobrze ocenił postawę i sprawność działania managementu Gosi oraz muzyków, którzy do wieczornej próby przygotowali nowe aranżacje utworów.
Swoją wypowiedź zakończył stwierdzeniem: "Wieczorna próba była w pełni na żywo, wszystko było ok. Na tym chciałbym zakończyć ten temat."


Kochani Fani! (2007-06-01)

         Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń, szczęścia, upragnionych prezentów i wiecznej pogody ducha!
A teraz chciałabym się z Wami podzielić moimi refleksjami.
         Przez ostatnie dwa miesiące czuję się bardzo szczęśliwa, a wszystko dzięki Wam - MOIM KOCHANYM FANOM, którzy przychodzą na moje koncerty i cudownie reagują na moje piosenki. Chciałam pochwalić w szczególności fanów z Kątów Wrocławskich, którzy głośno skandowali moje imię podczas koncertu. Fani z Gniezna okazali się również niesamowici i sprawili, że bardzo się wzruszyłam. Po każdej piosence krzyczeli, że mnie kochają, a pod koniec koncertu zatarasowali mój samochód, abym nie wyjechała z ich miasta. Jesteście Kochani!! Bardzo chciałabym do Was wrócić!
         Nie mogę pominąć Fanów z Torunia, Warszawy, Sycowa, Radomia i Krotoszyna, którzy tak pięknie śpiewali ze mną wszystkie moje piosenki i głośno krzyczeli "Nie" w piosence "Pozwól żyć". Dziękuję Wam że jesteście!!
Dziękuję również za wszystkie prezenty i listy, które od Was dostaję. Mam nadzieję, że czerwcowe koncerty będą tak wspaniałe jak te, które już przeżyłam. Zapraszam Was na nie serdecznie!

         Mam dla moich wszystkich fanów drobny upominek:
         Teledysk do remiksu piosenki "Trochę ciepła", który możecie zobaczyć klikając tutaj.

Kocham Was!!
Gosia

p.s.

         Zachęcam Was do zakupu magazynu "GALA". Znajdziecie tam obszerny wywiad ze mną, w którym dokładnie opowiadam o trudnych początkach mojej kariery. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi zyskacie pewność siebie i zaczniecie spełniać swoje marzenia! Natomiast już w najbliższy weekend w tvn w programie Dzień dobry i zdrowy o godz. 8.10 będziecie mogli ze mną poćwiczyć. Pamiętajcie, że ruch to zdrowie!


Gosia zdobyła 4 nominacje w plebiscycie "Superjedynek"!!!! (2007-05-13)         Chcieliśmy Was poinformować, że w tegorocznej edycji Superjedynek Gosia zdobyła aż 4 nominacje w następujących kategoriach:

WOKALISTKA ROKU
PRZEBÓJ ROKU ("Trochę Ciepła")
DEBIUT ROKU
PŁYTA POP ("Lustro")

Wierzymy, że dzięki Wam i Waszym głosom Gosi uda się zdobyć jedną z nagród. Swoje głosy możecie oddawać kilkając na powyżej wymienione kategorie. Fani, do dzieła!!

"Wiem, że mogę na Was liczyć! Pozdrawiam Was gorąco, do zobaczenia na koncertach. Kocham Was moi Fani!!" - mówi Gosia.


Gosia Andrzejewicz - Radiowy Debiut Roku !!! (2007-05-03)

Moi Kochani Fani

         Z całego serca dziękuję Wam za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście w plebiscycie Eska Music Awards 2007. Dzięki Wam zdobyłam nagrodę za najlepszy radiowy debiut roku. Cieszę się, że macie taką ogromną siłę i wiarę w moją muzykę. Na rozdaniu nagród czułam, że jesteście ze mną. Przesyłam Wam milion całusów i pamiętajcie, że bardzo Was kocham!!!!


Gosia Andrzejewicz


Gosia Andrzejewicz - "The Best Of (CD+DVD)" (2007-04-21)         Już 27 kwietnia ukaże się Pierwsza w karierze artystki kompilacja największych przebojów. Oprócz znanych już fanom Gosi piosenek, takich jak "Pozwól żyć", "Trochę ciepła", "Lustro", "Słowa", czy "Nieśmiały chłopak", jako bonus na krążku znalazły się dwie nowe piosenki, wersje instrumentalne i remiksy kompozycji oraz unikalny reportaż o Gosi. Dodatkowo, na dołączonym do wydawnictwa krążku DVD zebrano wszystkie teledyski artystki.

Tracklista: (CD)

1. Miłość
2. Pozwól żyć
3. Słowa
4. Trochę Ciepła
5. Lustro
6. Latino
7 .Siła Marzeń
8. Ty Decyduj
9. Nieśmiały chłopak
10. Piękno
11. Tęsknota
12. Blisko Bądź feat. Doniu & Liber
13. Refleksje M.
14. Zło
15. Miłości Nie Mów Nie
16. Na Chwilę
17. Zanim Powiesz

Bonus:

18. Trochę Ciepła - St0ne Remix
19. Latino - St0ne Remix
20. Trochę Ciepła (wersja karaoke)
21. Lustro (wersja karaoke)

Tracklista: (DVD)

1. "Lustro marzeń" - ekskluzywny reportaż
2. Pozwól żyć
3. Słowa
4. Trochę ciepła
5. Lustro


Wesołych Świąt!!! (2007-04-06)         Kochani juz niedługo Święta Wielkanocne i z tej okazji życzę Wam, abyście spędzili ten czas wspólnie z Waszymi najbliższymi w cudownej atmosferze. Mam nadzieję, że te święta będą dla Was radosne, szczęśliwe i mokre w poniedziałek. Ja będę miała wtedy koncert i czuję, że fani nie zostawią na mnie suchej nitki. Z każdym z Was podzielę się w myślach święconym jajkiem. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam aż tylu fanów. Od paru dni odpisuję Wam na listy, które przysłaliście na adres fanklubu www.andrzejewicz.com.pl. Staram się też nadrabiać zaległości mailowe, któych się ostatnio nazbierało:)
Zobaczcie jak bawiłam się na koncercie w Bielsku: http://mixhost.info/galeria3/index.php?list=13.

Bardzo Was Kocham i przesyłam 10 litrów wody i milion smacznych jajek.

Gosia


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA