news

Gosionowości (2007-08-15)

         Już w najbliższą sobotę tj. 18-tego sierpnia o godz. 18:30 w TVP2 będę gościem w programie Starter. Zapraszam do oglądania.
Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie kręcony już w przyszłym tygodniu. O wszystkich ciekawych szczegółach z nim związanych napiszę Wam tuż po jego nakręceniu. Na zakończenie ciekawostka, pod tym linkiem znajduje się wywiad ze mną, na którym to mam już nową fryzurę i ..... nie mam pieprzyka ;-)


Wakacyjne życzenia (2007-08-09)

Kochani Fani

         Mam nadzieję, że na wakacjach świetnie się bawicie i pogoda Wam dopisuje. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie maile i pocztówki, które mi przysyłacie. Życzę Wam, abyście w tych nowych miejscach przeżyli przepiękne chwile i nawiązali przyjaźnie, które przetrwają lata. Może uda Wam się także szczęśliwie zakochać? Bardzo bym chciała, żeby każdy mój fan wrócił z wakacji uśmiechnięty i naładowany pozytywna energią. Ja na razie wakacji nie planuję ponieważ mam masę masę masę pracy, ale na jesieni na pewno wybiorę się w jakieś ciepłe miejsce ;-)
         W związku z licznymi zapytaniami o mój pieprzyk i nazwisko, chciałam Wam w tym newsie napisać coś na ten temat. Pieprzyk musiałam usunąć ze względów medycznych, a jak wiecie zdrowie jest najważniejsze! Ale nie martwcie się! Na twarzy mam jeszcze kilka pieprzyków, których na razie nie muszę usuwać:-)
         A teraz coś na temat mojego nazwiska. Mój tata odnalazł dokumenty, w których okazało się, że nasze prawdziwe nazwisko to Andrzejewicz, a Andrzejczuk to nazwisko, które nadano mojemu pradziadkowi w wojsku. Wstąpił do wojska carskiego jako Andrzejewicz, a wyszedł z niego jako Andrzejczuk. Nikt tego błędu wtedy nie poprawił. Historia ta zdarzyła się w okresie zaboru rosyjskiego. Od czasu odkrycia błędu moja rodzina postanowiła zmienić nazwisko na te prawdziwe czyli Andrzejewicz (a to miało miejsce kiedy byłam jeszcze w liceum).

Na koniec niespodzianka dla Was: video z koncertu "Hity na czasie".

Pozwól Żyć
(Hity na czasie 2007)

zobacz
Trochę Ciepła
(Hity na czasie 2007)

zobacz


Cudowni Fani! (2007-08-02)

         Jestem zachwycona Waszymi cudownymi reakcjami, tymi wszystkimi emocjami, które trafiają do mnie wprost od Was podczas koncertów, na których wspólnie tak wspaniale się bawimy. Często gdy jestem w drodze na kolejny koncert, w moich myślach otwiera się album, w którym znajdują się fotografie wszystkich niezapomnianych chwil, które z Wami przeżyłam ;-) Niedawno jednak zasmuciła mnie pewna informacja zamieszczona w mediach, jej autorzy niejako podzielili Polskę na tę lepszą i gorszą, odnosząc się do miejscowości w których występowałam. Trudno było mi uwierzyć, że ktoś może w ten sposób myśleć. To jest jawna dyskryminacja osób, które mieszkają poza wielkimi miastami. Czy takie osoby nie mają prawa pójść na koncert, doznać niezapomnianych emocji i zobaczyć na żywo swojego ulubionego artystę? Za chwilę może dojść do tego, że podzielą oni też Polaków na biednych i bogatych i stwierdzą, że nie wypada śpiewać dla kogoś biedniejszego! Apeluję do wszystkich, aby wyrobili sobie odpowiedni stosunek do mediów propagujących taką dyskryminację. Trzeba im głośno powiedzieć "NIE"!!
W tym miejscu chciałam Wam powiedzieć, że zawsze gdy wyjeżdżam w trasę myślę o Was. Bo to Wy jesteście dla mnie najważniejsi, a nie miejsca, w których odbywają się koncerty. Wieś, gmina, miasto to nie ma dla mnie zupełnie żadnego znaczenia ponieważ gdziekolwiek się wybieram to Wy moi Kochani Fani jesteście celem mojej podróży!

Gosia


Koncert w Gryficach (2007-08-01)

         Na początku chcę gorąco pozdrowić Fanów z Gryfic! Byliście wspaniali i bardzo Wam dziękuję za świetną atmosferę i za to, że mimo ulewnie padającego deszczu byliście ze mną do samego końca!! Wczoraj pojawiły się w internecie nieprawdziwe informacje na temat tego koncertu, tak więc dla wszystkich, którzy nie mogli być na moim występie chcę napisać kilka słów prawdy.
W Gryficach byłam już 2 godziny przed moim występem. Organizator tej imprezy może to potwierdzić, więc informacja, że spóźniłam się na koncert jest kłamstwem. Zawsze w czasie moich koncertów chce być jak najbliżej moich Fanów, co bajkopisarze (czyli twórcy plotek w mediach) traktują jako zarzut. Bo według nich artystka powinna być zapatrzona w siebie i trzymać się z daleka od swoich Fanów. Ja natomiast cenię sobie normalność, szczere emocje i ciepło, które chcę przekazywać Fanom poprzez moje piosenki śpiewane na koncertach.
W Gryficach przyszło aż tak wielu moich fanów, że ochroniarze nie potrafili sobie z nimi poradzić. Ulewny deszcz spowodował problemy techniczne, w wyniku których przestał działać mikrofon. W związku z tym, że na każdym moim występie śpiewam na żywo, niedziałający mikrofon zmusił mnie do przerwać koncertu.
Fani niestety musieli odejść od sceny, bo ochrona była już wyraźnie załamana faktem, że ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się dla kogo ten koncert był organizowany? Dla moich fanów czy dla ochroniarzy, którzy zamiast pracować chcieli sobie posiedzieć w namiocie?! Po kilkunastominutowej przerwie mogłam kontynuować koncert. Było cudownie oczywiście dzięki fanom, którzy do końca świetnie się bawili mimo ulewnie padającego deszczu.
Po występie udałam się do namiotu, gdzie rozdawałam autografy. Później okazało się, że moje podpisy uzyskali tylko Ci, którzy byli znajomymi ochrony. Pozostali fani zostali poinformowani, że nie będę rozdawać autografów, bo już sobie pojechałam. Wszystkich tych, którzy zostali oszukani przez ochronę proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie i wtedy uzyskacie ode mnie autografy.

Kocham Was moi Fani

Gosia


Wakacyjny prezent dla Fanów! (2007-07-24)

         Zapraszam Was do posłuchania najnowszego remixu piosenki Latino! Możecie go pobrać klikając tutaj:
Latino (St0ne rmx). Miłego słuchania ;-)


(zobacz)
Chciałam Was również zaprosić do obejrzenia zapisu wideo z mojego czata, który odbył się 20 lipca w Letniej Kawiarence WP.

Poza tym już jutro tj. 25 lipca na TVP2 będę gościem w programie "Pytanie na śniadanie". Program rozpoczyna się o godzinie 9:00, zapraszam do oglądania.

Gosia

ps/ Serdecznie pozdrawiam Fanów z miasta Gołdap i Dziekanowic, byliście cudowni !!!!


Kochani Fani! (2007-07-16)         Zachęcam Was wszystkich do zakupu "Kropki Tv", w którym znajdziecie wywiad ze mną i magazynu kobiecego "Twój Styl", w którym pojawiło się moje zdjęcie zrobione podczas Festiwalu Opolskiej Piosenki.
Teledysk do "Siły Marzeń" będzie zrealizowany ok 4 sierpnia i będzie zupełnie inny od tych klipów, które dotychczas widzieliście. Zatem uzbrójcie sie w cierpliwość :-)

A teraz niespodzianka .. Niedawno jedna z moch fanek zrobiła ciekawy klip do piosenki "Zanim powiesz". Bardzo się wzruszyłam i zachęcam wszystkich Was do obejrzenia go pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=xPx6uztz8sc

Jak Wam się podobają moje nowe zdjęcia??

p.s. Bardzo Wam dziękuję za żywiołowe reakcje na koncercie w Krokowej, tak pięknie ze mną śpiewaliście! Szkoda, że nikt tego nie nagrał na kamerze :(( Byliście świetni!

Gosia


Historyczne zwycięstwo Gosi Andrzejewicz (2007-06-20)

Słowa, Latino
(Opole 2007)

zobacz


Trochę Ciepła, Pozwól Żyć
(Opole 2007)

zobacz


SuperJedynki - pokaz fotek
zobacz


        
W tym roku, podczas wręczenia Superjedynek - nagród muzycznych, przyznawanych w kilku kategoriach przez telewidzów, radiosłuchaczy i internautów, najbardziej liczyło się jedno nazwisko. To Gosia Andrzejewicz, która zdobyła aż dwie statuetki, pierwszą w kategorii Wokalistka roku, a drugą w kategorii Debiut roku. Po raz pierwszy w historii rozdania nagród Superjedynek debiutantce udało się zdobyć także tytuł Wokalistki roku. To wydarzenie świadczy o spektakularnym sukcesie Gosi. Jej kariera wybuchła jak Supernova, a w Opolu udowodniła, że nie tylko świetnie potrafi śpiewać na żywo, ale także jest odważna i potrafi powiedzieć "NIE".

         Kochani Fani w sobotę byłam najszczęśliwszą wokalistką w Polsce. Dzięki Wam zdobyłam aż dwie statuetki. To spełnienie moich najskrytszych marzeń. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam najlepszych fanów w Polsce!! Kocham Was wszystkich i mam nadzieję, że zobaczymy się niedługo podczas moich koncertów (wtedy podziękuję Wam na żywo:))! Wiem, że zawsze jesteście po mojej stronie, a ja jestem zawsze z Wami i nie pozwolę, aby ktokolwiek Was oszukiwał. Na krytyków mojej muzyki nigdy nie zwracałam uwagi, ale nie mogłam przejść obojetnie wobec artykułów dziennikarzy, którzy Was wszystkich oszukali przed moim występem w Opolu. Okłamali Was, bo napisali w swoich artykułach, że śpiewałam na próbach z playbacku, mimo że dyrektor artystyczny festiwalu w Opolu na konferencji prasowej potwierdził, że śpiewałam na żywo. Myślałam, że w Polsce nie można publikować kłamstw, a jednak się myliłam. Cieszę się, że mogłam im zaśpiewać "mam już dość tych kłamstw" w piosence "Pozwól żyć". Tekst tego utworu idealnie pasował do mojej sytuacji ;-).
Mam nadzieję, że podczas mojego występu w Opolu zobaczyliście, że Kocham śpiewać, a muzyka jest moją największą pasją. Zawsze wierzcie w swoje marzenia, "nawet gdyby cały świat przeciwko był". Ja jestem żywym przykładem na to, że marzenia się spełniają. Wierzcie w siebie i nie bójcie się mówić NIE!!

Kocham Was bardzo!

Gosia Andrzejewicz


Niezapomniane chwile (2007-06-17)         Dziękuję Wam za wszystkie maile i komentarze, które piszecie po moich występach. Bardzo się cieszę, że moje koncerty tak bardzo się Wam podobają. Ja jestem Wami zachwycona! Kochani jesteście po prostu cudowni!! Dajecie mi mnóstwo energii za każdym razem, gdy słyszę Wasz śpiew, pisk, krzyk. Byłam na wielu koncertach innych artystów, ale nigdy nie widziałam takiego szału i powera jaki mają w sobie moi fani. Jestem szczęśliwa, że aż tak dużo osób przychodzi na moje koncerty. Nawet organizatorzy imprez mówią mi, że tak licznej publiczności, jaka gromadzi się na moich koncertach nie widzieli już od lat. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak licznie przychodzą na moje występy i świetnie się bawią. W szczególności pozdrawiam fanów z Ornontowic i Pyskowic. Nigdy nie zapomnę tego, co się działo w Waszych miastach.

Kocham Was!!

Wasza Gosia

P.S. Wierzcie w swoje marzenia!!!


Cudowne koncerty (2007-06-16)

Kochani Fani,         Z całego serca dziękuję Wam za cudowną atmosferę podczas moich koncertów. Ostatnio przeżyłam jeden z piękniejszych występów w moim życiu. Wszystko za sprawą fanów z BYTOMIA - mojego rodzinnego miasta . Tak jak obiecałam Wam na koncercie, piszę o Was na mojej stronie internetowej. Nie spodziewałam się, że po wyjściu z mojego samochodu kilka tysięcy fanów bedzie skandowało moje imię. Bardzo się wzruszyłam, gdy Was zobaczyłam na znanym mi z dzieciństwa rynku. Daliście z siebie wszystko śpiewając na cały głos moje największe przeboje. Widząc kilka tysięcy fanów skaczących i skandujących "Gosia" , czułam się bardzo szczęśliwa i nie chciałam wyjeżdżać z Waszego miasta. Bardzo Wam dziękuję, że jesteście i że zawsze mogę na Was liczyć. Pozdrawiam wszystkich moich fanów, straż miejską z Bytomia (nr 25 i 41), i zapraszam na moje koncerty.

Gosia Andrzejewicz

p.s. Zobaczcie jak bawili się fani ze Starachowic na moim koncercie. Oni są po prostu cudowni! Właśnie tam przeżyłam jeden z piękniejszych występów:


zobacz

zobacz


Konferencja prasowa w Opolskim Ratuszu. (2007-06-15)

         Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w Opolskim Ratuszu, Pan Zygmunta Kukla w odpowiedzi na pytanie dziennikarza , odnoszącego się do zamieszania jakie powstało wokół Gosi Andrzejewicz, zdementował wszelkie wątpliwości dotyczące jej prób oraz występu. Swoją wypowiedź zaczął od tego, że Gosia podczas porannej jak i wieczornej próby śpiewała na żywo. Natomiast powodem przerwania porannej próby było nieporozumienie, powstałe na skutek tego, że management Gosi nie otrzymał wysłanych przez organizatorów wytycznych określających między innymi dopuszczalną formę dla zespołu, która wykluczała dogrywanie przez muzyków żywych instrumentów do pół playbacku. Pan Kukla dobrze ocenił postawę i sprawność działania managementu Gosi oraz muzyków, którzy do wieczornej próby przygotowali nowe aranżacje utworów.
Swoją wypowiedź zakończył stwierdzeniem: "Wieczorna próba była w pełni na żywo, wszystko było ok. Na tym chciałbym zakończyć ten temat."


Kochani Fani! (2007-06-01)

         Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń, szczęścia, upragnionych prezentów i wiecznej pogody ducha!
A teraz chciałabym się z Wami podzielić moimi refleksjami.
         Przez ostatnie dwa miesiące czuję się bardzo szczęśliwa, a wszystko dzięki Wam - MOIM KOCHANYM FANOM, którzy przychodzą na moje koncerty i cudownie reagują na moje piosenki. Chciałam pochwalić w szczególności fanów z Kątów Wrocławskich, którzy głośno skandowali moje imię podczas koncertu. Fani z Gniezna okazali się również niesamowici i sprawili, że bardzo się wzruszyłam. Po każdej piosence krzyczeli, że mnie kochają, a pod koniec koncertu zatarasowali mój samochód, abym nie wyjechała z ich miasta. Jesteście Kochani!! Bardzo chciałabym do Was wrócić!
         Nie mogę pominąć Fanów z Torunia, Warszawy, Sycowa, Radomia i Krotoszyna, którzy tak pięknie śpiewali ze mną wszystkie moje piosenki i głośno krzyczeli "Nie" w piosence "Pozwól żyć". Dziękuję Wam że jesteście!!
Dziękuję również za wszystkie prezenty i listy, które od Was dostaję. Mam nadzieję, że czerwcowe koncerty będą tak wspaniałe jak te, które już przeżyłam. Zapraszam Was na nie serdecznie!

         Mam dla moich wszystkich fanów drobny upominek:
         Teledysk do remiksu piosenki "Trochę ciepła", który możecie zobaczyć klikając tutaj.

Kocham Was!!
Gosia

p.s.

         Zachęcam Was do zakupu magazynu "GALA". Znajdziecie tam obszerny wywiad ze mną, w którym dokładnie opowiadam o trudnych początkach mojej kariery. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi zyskacie pewność siebie i zaczniecie spełniać swoje marzenia! Natomiast już w najbliższy weekend w tvn w programie Dzień dobry i zdrowy o godz. 8.10 będziecie mogli ze mną poćwiczyć. Pamiętajcie, że ruch to zdrowie!


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA