news

NIEBEZPIECZNA GRA GOSI A. (2006-02-24)Niedawno Gosia Andrzejewicz uczestniczyła w preselekcjach do konkursu Eurowizji na Białorusi. Była nie tylko pierwszą Polką, która dostała się na eliminacje do tego kraju, ale również pierwszą osobą z zagranicy. Koncert 15 finalistów odbył się w Mińsku 10 lutego. Gosia spotkała się z bardzo przychylną atmosferą. Udzielono jej pomocy w zoorganizowaniu zespołu, który wystąpił z nią podczas koncertu. Występ spodobał się publiczności, która nagrodziła ją długimi brawami. Gosia nie dostała się do finałowej trójki, choć była jedną z faworytek wśród publiczności. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że na kilka piosenek nie można było głosować z powodu blokady telefonicznej. Wśród tych piosenek znalazła się także piosenka Gosi pt: "Dangerous Game".
Chcielibyśmy również przytoczyć opinie krytyków z jednego z białoruskich pism: " Najbardziej korzystnie wypadły tylko dwie wykonawczynie: Primavera oraz rozmarzająca, inteligentna Polka-Gosia Andrzejewicz z kompozycją najbliższą formatu Eurowizji i niezapomnianym wyglądem, kształtna blondynka z arystokratycznymi nawykami. Widocznie białorusko-polski konflikt dyplomatyczny przeszkodził ludziom ocenić piękność. Na nią głosowało tylko 200 widzów."
"Jedyne pozytywne wrażenie z koncertu to: Lavony, Dorofiejewa (chociaż piosenka absolutnie nie zgodna z formatem Eurowizji), Giunesz (energetyczność bardzo pozytywna) i Polka Andrzejewicz (ona śpiewała nadzwyczaj melodyjnie i nie fałszowała)".
Moja obecność w białoruskich preselekcjach wynika z tego, że ten sam utwór nie zakwalifikował się do polskich preselekcji, na których mi zależało. Może za rok będę miała więcej szczęścia w Polsce.
Piosenka "Dangerous Game", której producentem jest St0ne, znajdzie się na najnowszej płycie Gosi zatytułowanej "Gosia Andrzejewicz - plus". Już teraz możecie posłuchać jej fragmentu - posluchaj, lub zobaczyć występ Gosi z preselekcji eurowizyjnych w Białorusi, który dostępny jest w dziale teledyski.
Chcielibyśmy również Was poinformować o tym, że dzięki Waszym głosom piosenka "Miłość" ma szansę stać się "Przebojem karnawału 2006" w ankiecie(kliknij) publikowanej przez Wirtualną Polskę.
PROSIMY o Wasze głosy!!!!


Prasa o Gosi (2006-02-15)Z dnia na dzień Gosia staje się coraz bardziej popularna. W lutym ukazało się mnóstwo informacji na temat artystki, m.in w Magazynie Hip Hop #34 ukazał się obszerny wywiad z wokalistką, która mówi o swych tajemnicach, o miłości. W młodzieżowym magazynie "Popcorn" pojawił się artykuł o Gosi zatytułowany "To będzie jej rok". Możecie go przeczytać w dziale prasa.


Eurowizja w Białorusi oraz Walentynki w Bravo Tv (2006-02-12)W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi mojego występu w Mińsku chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami. Piosenka "Dangerous Game" spotkała się z ogromnym uznaniem wśród publiczności i była faworytką wśród 14 innych utworów. Wygrana w tym konkursie była nierealna z wielu powodów, o których wolałabym nie mówić. Jedyne co mogę zdradzić to, to że głosowanie było niestety zafałszowane, gdyż na wiele piosenek nie można było zagłosować z powodu blokady telefonicznej. Blokada ta dotyczyła również mojej piosenki. Moim celem było jednak profesjonalnie zaprezentować piosenkę "Dangerous Game" i myślę, że mi się to udało, gdyż po koncercie dostałam mnóstwo gratulacji i ciekawe propozycje muzycznej współpracy.
Jestem wdzięczna Telewizji Białoruskiej, że dała mi szansę wystąpienia w tym konkursie.

W między czasie udzieliłam również walentynkowego wywiadu dla popularnego programu Bravo Tv. Już jutro o 7.30 w Telewizji Polsat będziecie mogli mnie w nim zobaczyć.
Zapraszam Was serdecznie przed ekrany!

Gosia Andrzejewicz


Remik My-Music (2006-01-24)Jest nam bardzo miło poinformować, że kawałek Gosi Andrzejewicz pt: "Dangerous Game" zakwalifikował się do grona 15'stu najlepszych utwrów, które już 10 lutego wezmą udział w konkursie Eurowizji na Białorusi. Według białoruskich mediów, Gosia jest wymieniana w ścisłej czołówce artystów ubiegających się o występ w konkursie finałowym Eurowizji w Atenach.
Wyprodukowany przez Artura 'St0ne' Kamińskiego kawałek "Dangerous Game" jak i wersja polska utworu "Niebezpieczna Gra" będzie dostępny na debiutanckiej płycie Gosi pt: "Gosia Andrzejewicz - Plus". Płyta będzie wzbogacona o drugi krążek z remixami i teledyskami.
Premiera płyty kwiecień 2006.

Gosia A.:
"10 lutego w Mińsku zaśpiewam dla wszystkich, którzy do tej pory trzymali za mnie kciuki. Zaśpiewam dla tych, którzy wierzą w moją muzykę i cenią moje piosenki. Zaśpiewam dla tych, którzy są przy mnie nie tylko w czasie zwycięstw, ale także w chwilach niepowodzeń."

Remik My-Music
P.S wszystkie media chcące przeprowadzić wywiad z Gosią na zywo prosto z Minska prosze o kontakt.


Niebezpieczna Gra (2006-01-22)


20 maja w Atenach odbędzie się 51 Konkurs Piosenki Eurowizji. Bardzo chciałabym zaśpiewać tam specjalnie dla Was. Przez kilka ostatnich tygodni pracowałam ze St0ne'm nad nową piosenką mającą przekonać jury polskich eliminacji konkursu. Nagranie zatytułowane "Niebezpieczna Gra" rywalizowało ze 111 innymi utworami. Niestety nie dostało się do grona 15 wybranych piosenek. Ocenę trafności wyboru polskich ekspertów pozostawiam Wam. Ja jednak postanowiłam zweryfikować ich decyzje poddając się ocenie innej całkowicie niezależnej komisji.

Dziś mogę Wam już zdradzić, że piosenka "Dangerous Game" (angielsko- języczna wersja "Niebezpiecznej Gry") została zakwalifikowana do finału białoruskich preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji.

10 lutego w Mińsku zaśpiewam dla wszystkich, którzy do tej pory trzymali za mnie kciuki. Zaśpiewam dla tych, którzy wierzą w moją muzykę i cenią moje piosenki. Zaśpiewam dla tych, którzy są przy mnie nie tylko w czasie zwycięstw, ale także w chwilach niepowodzeń.

10 lutego zaśpiewam dla Was !!!

Gosia Andrzejewicz


Niezwykłe rozpoczęcie roku 2006 (2006-01-15)

Pierwsza w Polsce niezwykła, flashowa prezentacja singla Gosi Andrzejewicz pt. "Miłość".

Zobacz samZa oknem styczeń, a w moim sercu maj, bo moje serce wygrzewa się w Waszym cieple. DZIĘKUJĘ za setki pięknych maili, które wysłaliście w dniu moich urodzin. DZIĘKUJĘ za każdą myśl poświęconą mi lub mojej muzyce. DZIĘKUJĘ, że jesteście przy mnie.

Rozpoczęłam kolejne 12 miesięcy swojej muzycznej przygody. Przygody, w której pełno Waszego dobra. Przygody, w której mogę z Wami dzielić się tym, co najcenniejsze - swoimi myślami, tęsknotami, pragnieniami, pasjami. Przygody, w której mogę dawać Wam siebie w swoich piosenkach.
Początek roku rozpoczął się dla mnie niezwykle. Zaskoczył mnie cudownymi niespodziankami. Od kilku dni na antenach wielu rozgłośni radiowych, w tym w Radiu ESKA możecie słuchać utworu "Miłość". W wielu stacjach tej sieci nagranie prezentowane jest w czasie gorącej dwudziestki. Teraz od Waszych maili, telefonów, SMSów zależeć będą jego dalsze losy. Od Waszego poparcia zależał będzie kolejny rozdział mojej muzycznej przygody. Wierzę, że będziecie ze mną.
Jeżeli chcecie lepiej poznać "Miłość", a nie macie jeszcze mojej płyty, to zachęcam do słuchania składanki "MAXYMALNY KARNAWAŁ 2006". Na tym krążku obok wielu doskonałych hitów znajdziecie również moją piosenkę. Album pojawi się w sklepach już 23 stycznia. Flashowy zwiastun tego utworu możecie zobaczyć klikając na moje wakacyjne zdjęcie znajdujące się w nagłówku newsa.

Gorąco pozdrawiam

Gosia Andrzejewicz


ONI !!! (2006-01-03)To był niezwykły rok..Prawie tak niezwykły jak ludzie, których spotkałam przez wszystkie 365 dni.
To dzięki nim ciągle wierzę w to, co robię. To ONI dodają mi sił, abym mogła realizować swoje pasje...

Kim są ONI?

To Ci, którzy uwierzyli w moją muzykę.
To Ci, którzy każdego dnia odwiedzają moją stronę. W 2004 roku było ich zaledwie 5000. Rok później już
50 000
osób zawitało na www.gosiaandrzejewicz.pl
To Ci, którzy czytali wiadomości zamieszczone na stronach Wirtualnej Polski. Prawie 100 000 osób zainteresowało się informacjami o mnie i o mojej muzyce.
To Ci, którzy na swoich stronach internetowych wspomnieli o mnie lub wręcz poświęcili mi sporą ich część. W wyszukiwarce "Google" znaleźć można aż 300 000 takich miejsc.
To Ci, którzy opisując w blogach swoje myśli, uczucia, pragnienia sięgają do moich piosenek. 800 takich internetowych pamiętników to skarbnica uczuć i wspomnień, w których również znalazłam swoje miejsce.
To Ci, którzy tak wiele serca wkładają w działalność moich fanklubów. Powstały już 3, a jeden z nich www.gosia.up.pl zaskoczył mnie nową piękną grafiką. Nie mogę zapomnieć też o sześciu stronach poświęconych w całości mojej muzyce.
To Ci, którzy rejestrują się na stronie www.emuzyka.pl i deklarują przynależność do grona moich fanów. Jeszcze 15 stycznia była to zaledwie 1 osoba. Dziś grupa ta ma ich już ponad 100.
To Ci, którzy słuchali moich piosenek ściągniętych ze strony Wirtualnej Polski. Sześciu udostępnionych tam moich utworów przesłuchało łącznie ponad 1 000 000 osób.
To Ci, którzy z tak ogromnego grona muzyków wybrali właśnie mnie i emitują moje piosenki na antenach rozgłośni radiowych. W 2004 roku zaufało mi 12 stacji. Rok później było ich już 70 (w tym 30 internetowych)

ONI....to WY

Dziękuję z całego serca.
Gosia Andrzejewicz


Koncert Sylwestrowy! (2005-12-28)


W najbliższą sobotę, 31 grudnia Gosia będzie gwiazdą wieczoru Sylwestrowego we Świdnicy niedaleko Wrocławia. Impreza odbędzie się w prestiżowym hotelu Piast-Roman. Gosia wraz z zespołem zaprezentuje tam swoje najnowsze utwory oraz piosenki z debiutanckiej płyty.

Dzisiaj wylosowaliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania była najnowsza płyta Rap Eskadry. Prawidłowa odpowiedź to: "Słowa" i "Niebezpieczna gra". Przyszło bardzo dużo maili, za co serdecznie dziękujemy. Nadesłane maile ponumerowaliśmy, a z pośród nich wylosowaliśmy jeden oznaczony numerem 5. Okazał się on szczęśliwy dla anonimowego "Administratora", którego prosimy o podanie swoich danych.


Gosia w TVP 2 !!! (2005-12-23)


Tuż po świętach, 27 grudnia we wtorek, Gosia Andrzejewicz będzie gościem popularnego programu TVP 2 pt: "Pytanie na śniadanie". Program będzie trwać od godziny 9.00 do 11.00. Wypatrujcie cierpliwie występu Gosi, która zaprezentuje dla Was 2 piosenki. Jakie?? To zadanie dla Was. Obserwujcie dokładnie program, a po jego zakończeniu napiszcie do Gosi maila(gosia@gosiaandrzejewicz.pl) z tytułami piosenek, które zaśpiewała. Każdy, kto udzieli dobrej odpowiedzi, weźmie udział w losowaniu pięcio- płytowej składanki RAPESKADRA, podpisanej osobiście przez Gosię. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie.


Świąteczna Gosia!! (2005-12-14)


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Gosia przygotowała dla Was bardzo atrakcyjne prezenty. Każdy, kto zamówi debiutancką płytę Gosi dostanie dodatkowo zdjęcie artystki z autografem i ze specjalnymi świątecznymi życzeniami oraz najnowsze nagranie "Lulajże Jezuniu" wraz z niespodzianką. Zamówienia składajcie na adres mailowy gosia@gosiaandrzejewicz.pl
Gosia życzy wszystkim ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wyjątkowego Sylwestra i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2006!


Video z występu Gosi w Barze oraz konkurs!! (2005-12-09)

Już od dzisiaj dostępne są do pobrania dwa videa z występu Gosi w Barze do piosenek Miłość i Słowa. Znaleźć je możecie tutaj (utwory do pobrania) bądź też bezpośrednio na stronie głównej. Zapraszamy!!

Poza tym ogłaszamy Konkurs na tapetę na pulpit z Gosią! Swoje prace przysyłajcie do 1 stycznia 2006r! Więcej szczegółów na http://gosiaandrzejewicz.blog.onet.pl


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45    >>

facebookSukcesy „Mocy” na listach przebojów:

1 miejsce - RADIO BIELSKO - Codzienna Lista Przebojów
1 miejsce - RADIO ŁÓDŹ - Lista Przebojów
1 miejsce - RADIO STARGARD - Kolej Na Twoje Przeboje
1 miejsce - RADIO FAMA - Balladowa Lista Przebojów
1 miejsce - POLSKIE RADIO CHICAGO - Gorąca Dziesiątka
1 miejsce - RADIO ŻNIN - Power Lista
1 miejsce - POLSKIE RADIO BANITA - Lista Top 30
3 miejsce - ARTRADIO - lista przebojów
11 miejsce - RADIO OLSZTYN - Lista Przebojów RagaTop
poczekalnia - RADIO ZNAD WILII - Lista PL
poczekalnia - MUZYKOHOLICY.COM - Pl Top 30


video miesiaca
videos
Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Wojowniczka
Siła Marzeń
Album: Wojowniczka
Pozwól Żyć
Album: Lustro
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA