news

Gosia otrzymała Złotego Dzioba! (2006-11-06)              Dzisiaj w Warszawie, w Sali Kongresowej miała miejsce uroczystości wręczenia Złotych Dziobów Radia Wawa 2006. Nagrody wręczano w kategoriach: Wykonawca Roku, Odkrycie Roku, Przebój Roku, Płyta Roku, Medialna Osobowość Roku i Wydarzenie Roku. Złoty Dziób w kategorii ODKRYCIE ROKU powędrował do Gosi!!
"Serdecznie dziękuję wszystkim moim fanom za to, że na mnie głosowaliście. Jesteście Kochani. Dziękuję!!!!" - mówi Gosia.


"Trochę Ciepła" w Radio Eska! (2006-11-03)              "Trochę Ciepła" - taki tytuł nosi singiel promujący najnowszą płytę Gosi Andrzejewicz. Już od 3 listopada, tj. dnia premiery radiowej będziecie mogli usłyszeć tę piosenkę w Radio Eska. Serdecznie zapraszamy do słuchania.


Dzięki Wam Słowa mogą zdobyć miano teledysku roku!! (2006-10-24)              6 listopada wręczona zostanie nagroda portalu Onet.pl dla najlepszego polskiego teledysku. Do nagrody została nominowana Gosia Andrzejewicz z teledyskiem do piosenki SŁOWA. Głosować można za pośrednictwem ankiety zamieszczonej tutaj. Głosowanie zakończy się 1 listopada. Statuetka dla najlepszego polskiego teledysku zostanie wręczona podczas gali Złotych Dziobów Radia WaWa.
Bardzo Was proszę Kochani Fani o głosowanie na piosenkę Słowa. Bardzo Wam dziękuję!!!

              Chcieliśmy Was również poinformować, że już 3 listopada we Wrocławskim klubie Columbus odbędzie się koncert Gosi. Wszystkie informacje o pozostałych bieżących koncertach znajdziecie w dziale koncerty. Zapraszamy.


Gosia Andrzejewicz poszukuje twarzy na okładkę nowej płyty (2006-10-23)

              Już 20 listopada 2006 roku, w sklepach muzycznych w całej Polsce pojawi się najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz. Dopiero w dniu premiery poznamy tytuł płyty i zobaczymy jej okładkę. Do 14 listopada na stronie www.gosiaandrzejewicz.net trwać będzie casting. Aby wziąć w nim udział wystarczy odwiedzić stronę Gosi i opublikować na niej swoje zdjęcie.

Do wspólnej zabawy artystka zaprasza wszystkich bez względu na płeć i wiek. Uczestnicy oprócz głównej nagrody, – czyli znalezienia swojej twarzy na okładce nowej płyty Gosi Andrzejewicz – mogą liczyć na dodatkowe prezenty i atrakcje. Na stronie www.gosiaandrzejewicz.net można także przeglądać i oceniać zdjęcia wszystkich uczestników zabawy.

Jak mówi sama piosenkarka pomysł na taką interakcję z fanami powstał spontanicznie:

"Chciałam dać ludziom coś, czego, nikt inny im jeszcze nie zaoferował. Sama zawsze marzyłam, żeby moje zdjęcie zdobiło okładkę płyty mojego ulubionego wykonawcy. To trochę zwariowany pomysł, ale uważam, że moi fani są tego warci. Dają mi bardzo wiele, a ta płyta powstaje w dużej części właśnie dzięki nim. Postanowiłam to wszystkim pokazać i dlatego oddaję im okładkę. Bardzo żałuje, że nie mogę na niej umieścić wszystkich zdjęć, ale dzięki mojej nowej stronie internetowej cała Polska może zobaczyć i bliżej poznać moich fanów. Wielu z nich spotykam na koncertach, jestem jednak ciekawa, kim w większości są i jak wyglądają."

W dniu premiery, 20 listopada br., fani dowiedzą się, kto wygrał casting. Wszyscy jego uczestnicy mają szansę znaleźć się na okładce płyty Gosi oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy tylko zalogować się na stronie www.gosiaandrzejewicz.net i wysłać swoje zdjęcie.


Nominacja do ZŁOTYCH DZIOBÓW (2006-10-10)Kochani Fani,

Chciałam Wam serdecznie podziękować za wszystkie maile jakie mi przysyłacie. Pracuję teraz nad moją płytą w studio i niestety nie jestem w stanie nikomu odpisać. Obiecuję, że po premierze płyty zabiorę się za nadrobienie tych zaległości. Dzisiaj dowiedziałam się, że zostałam nominowana do nagrody ZŁOTE DZIOBY Radia Wawa. Bardzo Was proszę o głosowanie na mnie :). Głosować możecie tutaj. Niezależnie od wyników pamiętajcie, że BARDZO WAS KOCHAM!!


Złota Płyta dla Gosi Andrzejewicz! (2006-10-05)15000 nośników płyty „Gosia Andrzejewicz Plus“ sprzedane! - poinformowało nas dzisiaj SONY/BMG – dystrybutor debiutanckiego albumu Gosi. Droga do sukcesu miała swój początek 10 kwietnia tego roku, w dniu premiery płyty, promocja wydawnictwa oparła się na dwóch utworach „Pozwól żyć“ oraz „Słowa“, oba dotarły do 5 najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych w kraju.

Chcieliśmy Was równiesz poinformować, że piosenka słowa, od wielu tygodni gości na szczycie list MTV MAXXX HITS. Dziękujemy za wszystkie głosy i prosimy o dalsze głosowanie na piosenkę Słowa (kliknij aby oddać głos).


Gosia w najnowszym Bravo! (2006-10-04)W najnowszym numerze magazynu Bravo (20) znajdziecie w Song Book'u tekst do piosenki "Słowa" oraz zdjęcie Gosi. Chcieliśmy Wam również przypomnieć, że w numerze 19 znajdziecie duży plakat Gosi oraz dowiecie się jakie tajemnice skrywa jej torebka i walizka podróżna.


Gosia w 4 Fun Tv i VIVIE. (2006-10-02)Już jutro 3 października o godzinie 11:00 na kanale 4 Fun Tv, będziecie mogli zobaczyć wywiad z Gosią. Również w tym tygodniu Gosia będzie gościem w programie Tom Kultury emitowanym przez Vivę.
Serdecznie zapraszamy.


Gosia w programie "Pytanie na śniadanie" (2006-09-26)Jutro 27 września, Gosia będzie gościem popularnego programu TVP2 pt: "Pytanie na śniadanie". Program będzie trwać w godzinach 9.00-11.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania.


Gosia ponownie zdobyła sam szczyt Pop Listy RMF FM!! (2006-09-21)Dzięki Waszym głosom piosenka Gosi po raz kolejny zajęła 1 miejsce na Pop Liście RMF FM. Bardzo dziękujemy wszystkim za głosy!
Poza tym chcieliśmy Was również poinformować o tym, że już 23 września będziecie mogli zobaczyć Gosię na żywo podczas koncertu w klubie Fantazja w Jaświłach koło Białegostoku. Zapraszamy.


Słowa na szczycie Pop Listy RMF FM!! (2006-09-14)Dzięki Wam piosenka "Słowa" trafiła na szczyt Pop Listy RMF. "Niezmiernie się cieszę! Dziękuję Wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jesteście Kochani!! Do zobaczenia na koncertach." - mówi Gosia.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA