news

Niebezpieczna Gra (2006-01-22)


20 maja w Atenach odbędzie się 51 Konkurs Piosenki Eurowizji. Bardzo chciałabym zaśpiewać tam specjalnie dla Was. Przez kilka ostatnich tygodni pracowałam ze St0ne'm nad nową piosenką mającą przekonać jury polskich eliminacji konkursu. Nagranie zatytułowane "Niebezpieczna Gra" rywalizowało ze 111 innymi utworami. Niestety nie dostało się do grona 15 wybranych piosenek. Ocenę trafności wyboru polskich ekspertów pozostawiam Wam. Ja jednak postanowiłam zweryfikować ich decyzje poddając się ocenie innej całkowicie niezależnej komisji.

Dziś mogę Wam już zdradzić, że piosenka "Dangerous Game" (angielsko- języczna wersja "Niebezpiecznej Gry") została zakwalifikowana do finału białoruskich preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji.

10 lutego w Mińsku zaśpiewam dla wszystkich, którzy do tej pory trzymali za mnie kciuki. Zaśpiewam dla tych, którzy wierzą w moją muzykę i cenią moje piosenki. Zaśpiewam dla tych, którzy są przy mnie nie tylko w czasie zwycięstw, ale także w chwilach niepowodzeń.

10 lutego zaśpiewam dla Was !!!

Gosia Andrzejewicz


Niezwykłe rozpoczęcie roku 2006 (2006-01-15)

Pierwsza w Polsce niezwykła, flashowa prezentacja singla Gosi Andrzejewicz pt. "Miłość".

Zobacz samZa oknem styczeń, a w moim sercu maj, bo moje serce wygrzewa się w Waszym cieple. DZIĘKUJĘ za setki pięknych maili, które wysłaliście w dniu moich urodzin. DZIĘKUJĘ za każdą myśl poświęconą mi lub mojej muzyce. DZIĘKUJĘ, że jesteście przy mnie.

Rozpoczęłam kolejne 12 miesięcy swojej muzycznej przygody. Przygody, w której pełno Waszego dobra. Przygody, w której mogę z Wami dzielić się tym, co najcenniejsze - swoimi myślami, tęsknotami, pragnieniami, pasjami. Przygody, w której mogę dawać Wam siebie w swoich piosenkach.
Początek roku rozpoczął się dla mnie niezwykle. Zaskoczył mnie cudownymi niespodziankami. Od kilku dni na antenach wielu rozgłośni radiowych, w tym w Radiu ESKA możecie słuchać utworu "Miłość". W wielu stacjach tej sieci nagranie prezentowane jest w czasie gorącej dwudziestki. Teraz od Waszych maili, telefonów, SMSów zależeć będą jego dalsze losy. Od Waszego poparcia zależał będzie kolejny rozdział mojej muzycznej przygody. Wierzę, że będziecie ze mną.
Jeżeli chcecie lepiej poznać "Miłość", a nie macie jeszcze mojej płyty, to zachęcam do słuchania składanki "MAXYMALNY KARNAWAŁ 2006". Na tym krążku obok wielu doskonałych hitów znajdziecie również moją piosenkę. Album pojawi się w sklepach już 23 stycznia. Flashowy zwiastun tego utworu możecie zobaczyć klikając na moje wakacyjne zdjęcie znajdujące się w nagłówku newsa.

Gorąco pozdrawiam

Gosia Andrzejewicz


ONI !!! (2006-01-03)To był niezwykły rok..Prawie tak niezwykły jak ludzie, których spotkałam przez wszystkie 365 dni.
To dzięki nim ciągle wierzę w to, co robię. To ONI dodają mi sił, abym mogła realizować swoje pasje...

Kim są ONI?

To Ci, którzy uwierzyli w moją muzykę.
To Ci, którzy każdego dnia odwiedzają moją stronę. W 2004 roku było ich zaledwie 5000. Rok później już
50 000
osób zawitało na www.gosiaandrzejewicz.pl
To Ci, którzy czytali wiadomości zamieszczone na stronach Wirtualnej Polski. Prawie 100 000 osób zainteresowało się informacjami o mnie i o mojej muzyce.
To Ci, którzy na swoich stronach internetowych wspomnieli o mnie lub wręcz poświęcili mi sporą ich część. W wyszukiwarce "Google" znaleźć można aż 300 000 takich miejsc.
To Ci, którzy opisując w blogach swoje myśli, uczucia, pragnienia sięgają do moich piosenek. 800 takich internetowych pamiętników to skarbnica uczuć i wspomnień, w których również znalazłam swoje miejsce.
To Ci, którzy tak wiele serca wkładają w działalność moich fanklubów. Powstały już 3, a jeden z nich www.gosia.up.pl zaskoczył mnie nową piękną grafiką. Nie mogę zapomnieć też o sześciu stronach poświęconych w całości mojej muzyce.
To Ci, którzy rejestrują się na stronie www.emuzyka.pl i deklarują przynależność do grona moich fanów. Jeszcze 15 stycznia była to zaledwie 1 osoba. Dziś grupa ta ma ich już ponad 100.
To Ci, którzy słuchali moich piosenek ściągniętych ze strony Wirtualnej Polski. Sześciu udostępnionych tam moich utworów przesłuchało łącznie ponad 1 000 000 osób.
To Ci, którzy z tak ogromnego grona muzyków wybrali właśnie mnie i emitują moje piosenki na antenach rozgłośni radiowych. W 2004 roku zaufało mi 12 stacji. Rok później było ich już 70 (w tym 30 internetowych)

ONI....to WY

Dziękuję z całego serca.
Gosia Andrzejewicz


Koncert Sylwestrowy! (2005-12-28)


W najbliższą sobotę, 31 grudnia Gosia będzie gwiazdą wieczoru Sylwestrowego we Świdnicy niedaleko Wrocławia. Impreza odbędzie się w prestiżowym hotelu Piast-Roman. Gosia wraz z zespołem zaprezentuje tam swoje najnowsze utwory oraz piosenki z debiutanckiej płyty.

Dzisiaj wylosowaliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania była najnowsza płyta Rap Eskadry. Prawidłowa odpowiedź to: "Słowa" i "Niebezpieczna gra". Przyszło bardzo dużo maili, za co serdecznie dziękujemy. Nadesłane maile ponumerowaliśmy, a z pośród nich wylosowaliśmy jeden oznaczony numerem 5. Okazał się on szczęśliwy dla anonimowego "Administratora", którego prosimy o podanie swoich danych.


Gosia w TVP 2 !!! (2005-12-23)


Tuż po świętach, 27 grudnia we wtorek, Gosia Andrzejewicz będzie gościem popularnego programu TVP 2 pt: "Pytanie na śniadanie". Program będzie trwać od godziny 9.00 do 11.00. Wypatrujcie cierpliwie występu Gosi, która zaprezentuje dla Was 2 piosenki. Jakie?? To zadanie dla Was. Obserwujcie dokładnie program, a po jego zakończeniu napiszcie do Gosi maila(gosia@gosiaandrzejewicz.pl) z tytułami piosenek, które zaśpiewała. Każdy, kto udzieli dobrej odpowiedzi, weźmie udział w losowaniu pięcio- płytowej składanki RAPESKADRA, podpisanej osobiście przez Gosię. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie.


Świąteczna Gosia!! (2005-12-14)


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Gosia przygotowała dla Was bardzo atrakcyjne prezenty. Każdy, kto zamówi debiutancką płytę Gosi dostanie dodatkowo zdjęcie artystki z autografem i ze specjalnymi świątecznymi życzeniami oraz najnowsze nagranie "Lulajże Jezuniu" wraz z niespodzianką. Zamówienia składajcie na adres mailowy gosia@gosiaandrzejewicz.pl
Gosia życzy wszystkim ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wyjątkowego Sylwestra i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2006!


Video z występu Gosi w Barze oraz konkurs!! (2005-12-09)

Już od dzisiaj dostępne są do pobrania dwa videa z występu Gosi w Barze do piosenek Miłość i Słowa. Znaleźć je możecie tutaj (utwory do pobrania) bądź też bezpośrednio na stronie głównej. Zapraszamy!!

Poza tym ogłaszamy Konkurs na tapetę na pulpit z Gosią! Swoje prace przysyłajcie do 1 stycznia 2006r! Więcej szczegółów na http://gosiaandrzejewicz.blog.onet.pl


Trendy Gosia !! (2005-12-05)


W najlbiższą sobotę 10 grudnia Gosia będzie gościem młodzieżowego programu TRENDYMANIAK w Radiu Nadzieja. Więcej informacji na temat tego wywiadu znajdziecie na stronie http://www.trendymaniak.radionadzieja.pl. Zapraszamy do słuchania.


SOBOTA Z GWIAZDĄ!! (2005-12-01)


Już w tę sobotę czyli 3 grudnia na antenie Polskiego Radia Kielce odbędzie się audycja z Gosią Andrzejewicz pt: "Sobota z gwiazdą". Od godziny 8.10 przez cały dzień będziecie mogli posłuchać rozmowy z Gosią i wszystkich dotychczasowych utworów tej artystki! Mamy więcej dobrych informacji dla Was! Od pewnego czasu utwór "Miłość" coraz częściej pojawia się w wielu rozgłośniach w Polsce i zagranicą. Prosimy wszystkich o głosowanie na tą piosenkę na listach przebojów. Posłuchajcie również jak ona brzmi w Muzycznym Radio Jelenia Góra! (Hit Planeta - posłuchaj)


Gosia Andrzejewicz na składance „2-12 i przyjaciele”! (2005-11-25)


Na składance dołączonej do bieżącego numeru magazynu „Magazyn Hip Hop #32”, który 24.11 ukazał się w sieci salonów EMPIK, znalazły się dwie piosenki Gosi:
Miłość oraz What cha really wanna? Za ich produkcją stoi St0ne. Poza składanką w magazynie znajdziecie również artykuł opisujący okoliczności jej powstania. Zapraszamy do czytania i słuchania!


Rewelacyjny występ Gosi w Barze !! (2005-11-23)


W ubiegły czwartek Gosia wystąpiła w najpopularniejszym reality show w Polsce - Bar Europa. Jej występ został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Dziękujemy za wszystkie maile z gratulacjami. Specjalnie dla was już niedługo zamieszczone zostanie video z występu Gosi. Już dzisiaj możecie zobaczyć zdjęcia z tego występu na stronie Baru. Zapraszamy!!!


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA