news

Koncert Gosi na Mistrzostwach Dee Jay 'ów - "Reloop 2005" (2005-11-07)

Już 12 listopada, w najbliższą sobotę będziecie mogli zobaczyć Gosię na koncercie zatytułowanym "Reloop 2005", który odbędzie się w prestiżowym klubie Mega Music w Wildze. Artystka wystąpi tam razem z Kristem Van D, z którym nagrała ostatnio utwór pt: "Waiting for love". Na koncercie Gosia przedstawi również swoje najnowsze utwory w stylu klubowym m.in. "The best thing", który ma szansę stać się przebojem dyskotek. Zapraszamy wszystkich na ten wyjątkowy koncert.


Gosia Andrzejewicz zwyciężczynią w konkursie Rap Eskadry! (2005-10-28)Z radością informujemy, że Gosia Andrzejewicz została zwyciężczynią konkursu Rap Eskadra, w którym nagrodą jest propozycja kontraktu płytowego z wytwórnią Umc, promocja piosenki Miłość w Radiu Eska oraz wydanie jej na składance „Rap Eskadra 3”. Zwycięstwo Gosi to jeden z największych sukcesów w jej życiu. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.


ROZWIĄZANIE KONKURSU (2005-10-22)Kochani, bardzo Wam dziękuję za wszystkie nadesłane prace. Trudno było wybrać zwycięzców, ale po długich naradach z Asią - przedstawicielką mojego fanklubu, doszłyśmy do wniosku, że najlepsze prace należą do: tajemniczego chłopaka z Gliwic (1 miejsce) natomiast wyróżnienia dostają: Dagmara i Ola. Mam nadzieję, że idea konkursu Wam się spodobała, bo od teraz częściej będę organizować wspólnie z moim fanklubem różne atrakcje przeznaczone dla Was.
Zwycięzcom serdecznie gratuluję, a pozostałych zachęcam do brania udziału w innych konkursach, które już niebawem się ukażą.

Dziękuję, że jesteście ze mną!
Gosia


OD GOSI (2005-10-02)

Kochani fani, piosenka pt:" Daj coś od siebie" ma szansę stać się przebojem Radio Eska. Wszystko leży w Waszych rękach. Wystarczy, że codziennie posłuchacie i ściągniecie sobie ten kawałek. Jeśli się Wam spodoba, przekażcie linki znajomym. Konkurs trwa do 24 października. Dziękuję za wszystkie głosy i gwarantuję, że piosenka trafi do Waszych serc.

POSŁUCHAJ
ŚCIĄGNIJ


Gosia Andrzejewicz w Usa (2005-09-27)

"Tu Fan” - tak zatytułowana jest najnowsza płyta popowo-rockowego artysty Wilkinsa, której datę premiery za oceanem ustalono właśnie na dzisiaj(27 września 2005 ). Na płycie tej znalazła się nowa wersja „Wielbicielki”, która w oryginalnej wersji śpiewana jest przez Gosię Andrzejewicz, piosenka ta ma stać się drugim z singli promujących to wydawnictwo. Wilkinsowi tak bardzo spodobał się głos Gosi w oryginalnej polskiej wersji, że postanowił nie zmieniać polskich słów. Za pewne ta wersja „Wielbicielki” będzie dla Amerykanów bardzo egzotyczna, bowiem w refrenie brzmią polskie słowa napisane i zaśpiewane przez Gosię, zwrotki są zaśpiewane w języku hiszpańskim przez Wilkinsa, a amerykański rap wykonany jest przez znakomitego rapera Donalda-D. Znajdująca się na płycie nowa wersja „Wielbicielki” nosi tytuł „Tu Fan”, a Gosia występuje pod pseudonimem Pearl. Do piosenki powstanie klip. Utwór ten został bardzo dobrze przyjęty przez branże muzyczną. Sam menager Shakiry i Rickiego Martina postanowił zająć się promocją tego albumu.


First Sight na składance radia Sunshine Live. (2005-09-25)

W dziale dyskografia możecie już zobaczyć okładkę prestiżowej składanki 'Welcome to the club 4", która zawiera utwór zaśpiewany przez Gosię pt. "First Sight".


Specjalnie dla Was ! (2005-09-21)

Gosia dla swoich fanów przygotowała niespodziankę i uruchomiła swój własny butik, w którym znajdziecie różne gadżety. Od dziś każdy z Was może mieć misia z koszulką, na której jest twarz Gosi, koszulkę lub kubek z Gosią. Wystarczy wejść na stronę http://www.gosiaandrzejewicz.pl/new/main_p.html i wybrać, to co chcielibyście mieć. Serdecznie zapraszamy. Jeśli macie jakieś pytania związane ze sklepem, piszcie na adres mailowy: gosia@gosiaandrzejewicz.pl


Ponad 100 000 stron o Gosi ! (2005-09-19)

Gosia Andrzejewicz znalazła się wśród 50 najpopularniejszych polskich wokalistek i wokalistów. O tej artystce pojawiło się mnóstwo informacji na ponad 100 000 różnych stron www i z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim fanom za pomoc.


Aktualności (2005-09-09)

Dzisiaj dodaliśmy na stronę uzupełnioną o ostatnie wydarzenia biografię Gosi oraz linki do stron o Waszej ulubionej wokalistce. Sprawdźcie to.


Strony fanów o Gosi (2005-09-08)

Z miesiąca na miesiąc powstaje coraz więcej stron o Gosi Andrzejewicz. Wszystko za sprawą fanów, którzy poświęcają swój czas dla swojej ulubionej wokalistki. BArdzo im za to dziękujemy. Wybraliśmy 4 najładniejsze strony i umieścimy je już niedługo w linkach. Zapraszamy do odwiedzenia stron :http://www.gosiaandrzejewicz.mylog.pl/ , http://gosia-andrzejewicz.blog.onet.pl/ , http://gosiaandrzejewicz.blog.onet.pl/, http://www.gosiaandrzejewicz.fanclub.prv.pl/ Czekamy na kolejne strony..


Gosia w Radio Planeta (2005-09-07)

Piosenka "Daj coś od siebie" nagrana ze składem 2-12 jest już słyszalna na antenie Radio Planeta i jest coraz bardziej popularna, oczywiście dzięki Wam. Dziękujemy za wszystkie maile z pytaniami, kiedy ukaże się płyta z tym utworem. Prawdopodobnie już w tym miesiącu będziecie mogli go kupić na płycie zatytułowanej "Spoko płyta".


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA