news

Gosia w "Gali" (2007-04-05)         W najnowszym wydaniu magazynu "Gala" znajdzicie wywiad z Gosią Andrzejewicz na temat tegorocznych nagród Radia Eska. Zachęcamy Was do lektury i bardzo prosimy o głosy na Gosię. Przypominamy, że artystka jest nominowana aż w trzech kategoriach:

- Artystka Roku
- Hit Roku Pop
- Radiowy Debiut Roku

Mamy nadzieję, że w tym roku dostanie od Was nagrodę, bo wiemy, że bardzo o tym marzy.
Fani do dzieła!!! Głosować możecie pod tym linkiem.

Chcieliśmy Was również poinformować, że wczoraj licznik rejestrujący wejścia na stronę Gosi przekroczył 1 000 000 odwiedzin !!


Gosia Andrzejewicz Plus (2007-04-04)

Album "Gosia Andrzejewicz Plus" znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się płyt polskich wokalistów. Wyniki sprzedaży zostały przedstawione przez ZPAV w zestawieniu TOP 50 za 2006 rok.

"Serdecznie dziękuję wszystkim fanom, którzy tak bardzo kochają moją muzykę i kupują moje płyty. To dla mnie ogromna radość widzieć, że w dobie piractwa sa jeszcze osoby,które kupują płyty. Kocham WAS!!!"

Gosia Andrzejewicz


The Best of Gosia Andrzejewicz - w dniu EMA 2007! (2007-04-03)

         Już 27 kwietnia, dokładnie w dniu rozdania nagród Eska Music Awards odbędzie się premiera najnowszego albumu z największymi przebojami Gosi Andrzejewicz. Na płycie znajdą się dwa, całkiem nowe utwory Gosi w skomponowane przez Goffredo Orlandi i wyprodukowane przez Adama Kamińskiego, który zajął się również dopracowaniem brzmienia całej płyty. To właśnie dzięki niemu album Gosi brzmi bardzo nowocześnie i na wysokim poziomie. Na płycie będą również remiksy utworów "Trochę Ciepła" i "Latino" wyprodukowane przez St0na. Dodatkiem będzie DVD z teledyskami artystki i filmem zrealizowanym podczas trasy promocyjnej płyty "Lustro".
Miłośnicy śpiewania na płycie znajdą wersje instrumentalne kilku utworów Gosi.


Kochani Fani! (2007-04-02)

         Mam nadzięję, że mój żart prima aprilisowy się Wam spodobał. Wczorajszy news to oczywiście żart. Nie zostawiłabym Was na tak długi okres czasu. Bardzo Was kocham!!

Przesyłam Wam milion całusów!

Gosia


Gosia - Wokalistką Roku! (2007-03-27)Kochani Fani,

         Gdy dzisiaj przeczytałam w Popcornie, że dzięki Wam zostałam Wokalistką Roku chciałam każdego z Was przytulić z wszystkich sił i podziękować! Tak bardzo jestem szczęśliwa, że wierzycie we mnie i w moją muzykę. Ta nagroda jest dla mnie szczególnie ważna, bo to Wy byliście jurorami! Bardzo Wam dziękuję, że uznaliście mnie za najlepszą wokalistkę w Polsce.

Przesyłam Wam mnóstwo buziaków.

Gosia


Gosia potrójnie nominowana!!!! (2007-03-25)

         Gosia zdobyła trzy nominacje do nagród Eska Music Awards 2007 w kategoriach:

- Artystka Roku
- Hit Roku Pop (z piosenką Pozwól żyć)
- Radiowy Debiut Roku

Bardzo Was prosimy o głosy na Gosię wierzymy, że każdy Fan zagłosuje na nią i dzięki temu Gosia odbierze trzy nagrody na gali Eska Music Awards 2007 już 27 kwietnia. Głosować możecie tutaj. Dziękujemy !!!!

         Chcieliśmy Was również poinformować o ankiecie znajdującej się na portalu onet.pl, której autorzy zadają internautom następujące pytanie: GOSIA ANDRZEJEWICZ czy MONIKA BRODKA? Która piosenkarka zasługuje na tytuł "Artystki roku"? Głosować możecie tutaj. Fani DO DZIEŁA !!!!


Gosia gotuje w programie "Pytanie na Śniadanie"!! (2007-03-22)

         Jutro 23 marca, Gosia będzie gościem popularnego programu TVP2 pt: "Pytanie na śniadanie". Program będzie trwać w godzinach 9.00-11.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania.


Lustro na 1 miejscu w ONET.PL (2007-03-21)         Najnowszy teledysk Gosi do piosenki: "Lustro" uplasował się na 1 miejscu wśród najchętniej oglądanych klipów w portalu Onet.pl. Dziękujemy wszystkim, którzy na niego głosowali. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć jak wygląda Gosia śpiewająca o lustrze wspomnień z jej życia zapraszamy na stronę teledyski.onet.pl.


Gosionowości (2007-03-15)

         "Kto według Ciebie jest najbardziej charyzmatyczną osobą na polskiej scenie muzycznej" - takie pytanie postawili internautom Twórcy ankiety zamieszczonej na portalu interia.pl. Jeżeli Waszym zdaniem jest to Gosia to prosimy o głosy!!! Głosować możecie kilkając tutaj.

         Dzisiaj w portalu onet.pl ma miejsce premiera najnowszego teledysku Gosi do piosenki Lustro. Zapraszamy do oglądania!!

         Dzisiaj oficjalny Fanclub obchodzi swoje pierwsze urodziny!. Bardzo dziękuje Gosi Sanetrze i Marzenie Gardyńskiej za serce jakie w niego włożyły. Z okazji pierwszych urodzin dziewczyny przygotowały dla Was konkurs w którym można wygrać ciekawe nagrody. Szczegóły na stronie www.andrzejewicz.com.pl.


Gosia w najnowszym Bravo! (2007-03-11)         W najnowszym numerze magazynu Bravo będziecie mogli zobaczyć zdjęcia Gosi oraz ... ;-) Zapraszamy do lektury.


Gosia w Avanti i Popcornie! (2007-03-01)         Na łamach najnowszego wydania miesięcznika Avanti będziecie mogli znaleźć zdjęcia Gosi na których prezentuje nową kreację - jaką? Zobaczcie sami! Poza tym w najnowszym wydaniu magazynu Popcorn czeka na Was duży plakat Gosi. Zapraszamy do lektury.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA