news

Wręczenie Złotej Płyty (2006-11-24)

         Chciałam podziękować wszystkim moim Fanom za to, że kochacie moją muzykę, jesteście ze mną na koncertach, dajecie mi energię, radość, siłę do dalszej pracy. Bardzo Was szanuję i cenię. W tym miejscu chciałam również powiedzieć, że mam wielki szacunek dla tych z Was, którzy pomimo popularnego i tak wszechobecnego piractwa kupują moje płyty. Ten gest wiele dla mnie znaczy, to właśnie dzięki Wam mogłam przeżyć ten cudowny dzień w którym wręczona została mi Złota Płyta. Mam nadzieję, że dzięki Wam płyta Lustro pokryje się platyną.

Dziękuję Wam z całego serca!
Gosia.


Zdjęcia z wręczenia Złotej Płyty oraz koncertu w klubie Tuba.


Gosia w TV (2006-11-24)

         Już w tę niedzielę tj. 26.11 o godzinie 14:30 na polsacie, będzie miała miejsce relacja z gali Jetix Kids Awards 2006. Wśród występujących tam artystów zobaczycie również Gosię śpiewającą, pochodzącą z jej najnowszej płyty piosenkę, zatytułowaną "TROCHĘ CIEPŁA".

Ponadto na Vivie w dniach 29,30 listopada oraz 1,2 grudnia Gosia będzie gościem Tomu Kultury.

Zapraszamy do oglądania.


TROCHĘ CIEPŁA w gorącej 20-tce POP LISTY RMF! (2006-11-18)

"TROCHĘ CIEPŁA"
Głosuj na TAK!


         Dzięki Wam piosenka "TROCHĘ CIEPŁA" dostała się na POP LISTĘ RMF FM.
Dziękujemy Wam za wszystkie głosy i prosimy o dalsze głosowanie. Mamy nadzieję, że dzięki Wam piosenka "TROCHĘ CIEPŁA" wyląduje niebawem na 1 miejscu.
Głosować możecie klikając tutaj "TROCHĘ CIEPŁA" Głosuj na TAK!.
"Gorąco dziękuję za wszystkie głosy. Jesteście Kochani!!" - mówi Gosia!


Płyta Gosi już w sklepach! (2006-11-17)        Już dziś! Sprawdź, kto na okładce!

        Już dziś w sklepach pojawi się najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz, z okładką, która od kilku dni budzi wielkie emocje i kontrowersje. Wśród natłoku nazwisk największych polskich i światowych gwiazd, które będą mogły zobaczyć się na okładce płyty Gosi, wymienia się także zupełnie nieznanych? zwykłych? ludzi. Nazwisk jest tak wiele, że trudno ustalić, kogo tak naprawdę zobaczymy. Wydawca płyty, My-music wciąż podaje nowe nazwiska, przekonując jednocześnie, że każdy, kto pójdzie do sklepu po płytę Gosi Andrzejewicz ma szansę zobaczyć na okładce swoją twarz. Dziś także poznamy tytuł płyty, który do ostatniej chwili był najpilniej strzeżoną tajemnicą.


Daty spotkań autorskich z Gosią Andrzejewicz (2006-11-15)              Daty spotkań autorskich z Gosią Andrzejewicz:

20 listopada, godz. 17.00
EMPiK Megastore Poznań, ul. Ratajczaka 44

21 listopada, godz. 17.00
EMPiK DTC Lubin, ul. Krak. Przedm. 40

22 listopada, godz. 16.30
EMPiK Megastore CH Arkadia, Warszawa, Al. Jana Pawła II 82

23 listopada, godz. 17.00
EMPiK CH Echo, Kielce, ul. Świętokrzyska 20

24 listopada, godz. 16.00
EMPiK CH City Point, Tychy, Al. Jana Pawła II 16/18

25 listopada, godz. 13.00
EMPiK CH Matarnia, Gdańsk, ul. Złota Karczma 26

27 listopada, godz. 18.00 - Bytom
EMPiK CH Plejada, ul. Dolnośląska 25

28 listopada, godz. 17.00
EMPiK Częstochowa, ul. N. M. P. 63/65

29 listopada, godz. 15.00
EMPiK CH Arkadia, Opole, ul. Krakowska 45/47

30 listopada, godz. 17.00
EMPiK Płock, ul. Wyszogrodzka 146

2 grudnia
Gorzów Wielkopolski
Centrum Panorama, 2 piętro, Salon Odzieży VILA

5 grudnia, godz. 17.00
EMPiK CH ZENIT, Tarnów, ul. Słoneczna 29-33

Zapraszamy.


Eminem, In-Grid i Piotr Rubik - zobaczą się na okładce GOSI (2006-11-14)              Tajemnica, która miała być utrzymana do dnia premiery płyty, czyli 17 listopada, została ujawniona już dziś i zaskoczyła wszystkich! Wiemy już, że na okładce nowej płyty Gosi Andrzejewicz będą mogli się zobaczyć: Eminem, Kasia Kowalska, In-Grid, Tiesto, Piotr Rubik, Szymon Wydra, Doniu, Kasia Cichopek, Maciej Zakościelny, Adam Małysz, Robert Kubica, Marcin Bisiorek oraz dwójka finalistów castingu odbywającego się na www.gosiaandrzejewicz.net - Magdalena Prymek z Warszawy oraz Szymon Zieliński z Wrocławia. Zapewniamy, że to jeszcze nie wszystkie osoby, które będą mogły zobaczyć się na okładce nowej płyty Gosi Andrzejewicz. Płyty, która po raz pierwszy w historii fonografii połączyła słuchaczy oraz gwiazdy największego formatu, zupełnie niezwiązane z wykonawcą.


Gosia Andrzejewicz - 6 dni! (2006-11-11)              Już za sześć dni - 17 listopada w sklepach pojawi się najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz. Nie szukajcie informacji o tytule płyty. Nie próbujcie odnaleźć projektu okładki. Do dnia premiery wytwórnia My Music będzie strzec tych tajemnic sto razy bardziej niż oka w głowie.

              Muzycznie oprócz tego, które już znacie, poznacie kilka nowych wcieleń Gosi Andrzejewicz. Delikatną i kontrowersyjną, śpiewającą romantyczne ballady, szybkie - imprezowe numery, a jednocześnie rymującą bardzo poważnie o aborcji. Ta różnorodność tematyczna jak i muzyczna, jest na tyle spójna, że warto wysłuchać płyty jednym tchem. Gosia Andrzejewicz. Już 17 listopada.

Tracklista:

01. Intro
02. Lustro
03. Ty Decyduj
04. Trochę Ciepła
05. Siła Marzeń
06. Piękno
07. Latino
08. Blisko Bądź feat. Doniu & Liber
09. Refleksje M.
10. Zło
11. Zanim Powiesz
12. Outro

Bonus

13. Pozwól Żyć feat Sznaju
14. Ciacho
15. Lo Specchio Dei Ricordi


Gosia otrzymała Złotego Dzioba! (2006-11-06)              Dzisiaj w Warszawie, w Sali Kongresowej miała miejsce uroczystości wręczenia Złotych Dziobów Radia Wawa 2006. Nagrody wręczano w kategoriach: Wykonawca Roku, Odkrycie Roku, Przebój Roku, Płyta Roku, Medialna Osobowość Roku i Wydarzenie Roku. Złoty Dziób w kategorii ODKRYCIE ROKU powędrował do Gosi!!
"Serdecznie dziękuję wszystkim moim fanom za to, że na mnie głosowaliście. Jesteście Kochani. Dziękuję!!!!" - mówi Gosia.


"Trochę Ciepła" w Radio Eska! (2006-11-03)              "Trochę Ciepła" - taki tytuł nosi singiel promujący najnowszą płytę Gosi Andrzejewicz. Już od 3 listopada, tj. dnia premiery radiowej będziecie mogli usłyszeć tę piosenkę w Radio Eska. Serdecznie zapraszamy do słuchania.


Dzięki Wam Słowa mogą zdobyć miano teledysku roku!! (2006-10-24)              6 listopada wręczona zostanie nagroda portalu Onet.pl dla najlepszego polskiego teledysku. Do nagrody została nominowana Gosia Andrzejewicz z teledyskiem do piosenki SŁOWA. Głosować można za pośrednictwem ankiety zamieszczonej tutaj. Głosowanie zakończy się 1 listopada. Statuetka dla najlepszego polskiego teledysku zostanie wręczona podczas gali Złotych Dziobów Radia WaWa.
Bardzo Was proszę Kochani Fani o głosowanie na piosenkę Słowa. Bardzo Wam dziękuję!!!

              Chcieliśmy Was również poinformować, że już 3 listopada we Wrocławskim klubie Columbus odbędzie się koncert Gosi. Wszystkie informacje o pozostałych bieżących koncertach znajdziecie w dziale koncerty. Zapraszamy.


Gosia Andrzejewicz poszukuje twarzy na okładkę nowej płyty (2006-10-23)

              Już 20 listopada 2006 roku, w sklepach muzycznych w całej Polsce pojawi się najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz. Dopiero w dniu premiery poznamy tytuł płyty i zobaczymy jej okładkę. Do 14 listopada na stronie www.gosiaandrzejewicz.net trwać będzie casting. Aby wziąć w nim udział wystarczy odwiedzić stronę Gosi i opublikować na niej swoje zdjęcie.

Do wspólnej zabawy artystka zaprasza wszystkich bez względu na płeć i wiek. Uczestnicy oprócz głównej nagrody, – czyli znalezienia swojej twarzy na okładce nowej płyty Gosi Andrzejewicz – mogą liczyć na dodatkowe prezenty i atrakcje. Na stronie www.gosiaandrzejewicz.net można także przeglądać i oceniać zdjęcia wszystkich uczestników zabawy.

Jak mówi sama piosenkarka pomysł na taką interakcję z fanami powstał spontanicznie:

"Chciałam dać ludziom coś, czego, nikt inny im jeszcze nie zaoferował. Sama zawsze marzyłam, żeby moje zdjęcie zdobiło okładkę płyty mojego ulubionego wykonawcy. To trochę zwariowany pomysł, ale uważam, że moi fani są tego warci. Dają mi bardzo wiele, a ta płyta powstaje w dużej części właśnie dzięki nim. Postanowiłam to wszystkim pokazać i dlatego oddaję im okładkę. Bardzo żałuje, że nie mogę na niej umieścić wszystkich zdjęć, ale dzięki mojej nowej stronie internetowej cała Polska może zobaczyć i bliżej poznać moich fanów. Wielu z nich spotykam na koncertach, jestem jednak ciekawa, kim w większości są i jak wyglądają."

W dniu premiery, 20 listopada br., fani dowiedzą się, kto wygrał casting. Wszyscy jego uczestnicy mają szansę znaleźć się na okładce płyty Gosi oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy tylko zalogować się na stronie www.gosiaandrzejewicz.net i wysłać swoje zdjęcie.


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45    >>

facebookSukcesy „Mocy” na listach przebojów:

1 miejsce - RADIO BIELSKO - Codzienna Lista Przebojów
1 miejsce - RADIO ŁÓDŹ - Lista Przebojów
1 miejsce - RADIO STARGARD - Kolej Na Twoje Przeboje
1 miejsce - RADIO FAMA - Balladowa Lista Przebojów
1 miejsce - POLSKIE RADIO CHICAGO - Gorąca Dziesiątka
1 miejsce - RADIO ŻNIN - Power Lista
1 miejsce - POLSKIE RADIO BANITA - Lista Top 30
3 miejsce - ARTRADIO - lista przebojów
11 miejsce - RADIO OLSZTYN - Lista Przebojów RagaTop
poczekalnia - RADIO ZNAD WILII - Lista PL
poczekalnia - MUZYKOHOLICY.COM - Pl Top 30


video miesiaca
videos
Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Wojowniczka
Siła Marzeń
Album: Wojowniczka
Pozwól Żyć
Album: Lustro
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA