news

Gosia potrójnie nominowana w plebiscycie VIVA Comet 2007 !! (2007-09-19)         Fani, Gosiomaniacy do dzieła !!!! Gosia została nominowana aż w trzech kategoriach do prestiżowych nagród muzycznych VIVA Comet:

- Wielka Niedźwiedzica, czyli Artystka Roku
- Planet VIVA, czyli Charts Award
- Stylowy Skafander, czyli Image Roku

Bardzo prosimy Was o głosy. Wierzymy, że dzięki Wam jedna ze statuetek powędruje w ręce Gosi! Swoje głosy możecie oddawać na stronie VIVA Comet 2007 (www.comet.vivapolska.tv) od 28 sierpnia do 24 września.

"Głęboko wierze, że mogę na Was liczyć moi Cudowni Fani, przesyłam Wam milion całusków i mnóstwo ciepła ;-). Pozdrawiam Was gorąco. Do zobaczenia na koncertach!" - mówi Gosia

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 4 października we wrocławskiej Hali Orbita.


Kochani Fani! (2007-09-18)

         Jestem bardzo szczęśliwa ;-) Powodów jest wiele - przede wszystkim pierwsze miejsce Siły Marzeń, jako najczęściej oglądanego i najlepiej ocenianego teledysku w portalu INTERIA! Chciałam w tym miejscu podziękować Wam wszystkim za cudowne opinie na jego temat.
Kolejnym powodem mojego wspaniałego nastroju jest wylot do USA :)) W tym tygodniu wybieram się tam na koncerty i już nie mogę doczekać się tej niezwykłej przygody ;-)

Bardzo Was proszę o głosy na Viva Comet.

Zapraszam wszystkich na moje koncerty!!
Całuski

Gosia


Siła Marzeń na szczycie listy TOP 10 portalu INTERIA! (2007-09-17)


Zobacz


         Teledysk do piosenki "Siła Marzeń" znalazł się na 1 miejscu listy przebojów TOP 10 portalu INTERIA. Bardzo dziękujemy Wam za wszystkie głosy!!


Teledysk do Siły Marzeń najlepiej ocenianym klipem! (2007-09-15)

         Chcieliśmy Was poinformować o tym, że teledysk do piosenki "Siła marzeń" dotarł na szczyt zestawienia TOP 10 najlepiej ocenianych teledysków portalu Interia.pl. Dziękujemy za głosy!
Dzisiaj również miał on swoją premierę na portalu Onet.pl.


Gosia w programie Szymona Majewskiego (2007-09-14)         Już w najbliższy poniedziałek tj. 17-tego września o godz. 21:30 na kanale TVN, Gosia będzie gościem w programie Szymon Majewski Show. Zapraszam Was do oglądania!!


Gosionowości (2007-09-08)

         Bardzo Wam dziękuję za wczorajszy czat, który odbył się na stronie OFC: www.andrzejewicz.com.pl. Odwiedzając tę stronę dowiecie się również o biuletynie informacyjnym Netfanu, w którym zamieszczony został artykuł o webmasterkach OFC. Ponadto wczoraj powstało również oficjalne forum na którym, możecie zadawać mi pytania i dyskutować między sobą. Wiem, że nie wszyscy zdążyli zadać mi pytania, ale już wkrótce odbędzie się kolejny czat ze mną, tym razem na stronie MTV, najprawdopodobniej 13 września o godzinie 15:00.
Zapraszam Was również na mój Oficjalny Blog www.wszystko-o-gosi-andrzejewicz.blog.onet.pl, który prowadzi moja fanka Asia. Poza tym już 11 września o godz. 16:00 będziecie mogli zobaczyć wywiad ze mną w tv Viva w programie VIVA SPOT.

Gosia


Premiera teledysku do piosenki Siła Marzeń w Interia.pl! (2007-09-07)


Zobacz


         Możecie już zobaczyć teledysk do pochodzącej z płyty The best of Gosia Andrzejewicz piosenki Siła Marzeń. Zapraszamy Was do oglądania !!!


Gosionowości (2007-09-02)

Kochani Fani,         

W czwartek na portalu INTERIA będzie miała miejsce oficjalna premiera mojego teledysku do piosenki "Siła Marzeń", natomiast już jutro (również na tym portalu) będziecie mogli zobaczyć zabawny "making of" z kręcenia tego klipu.
W piątek odbędzie się czat ze mną na stronie OFC www.andrzejewicz.com.pl. Mam nadzieję, ze podyskutujemy wtedy na temat mojego najnowszego teledysku.
Dziękuję Fanom z Bydgoszczy za fenomenalny koncert, wspaniałą atmosferę, za prezenty i wielką miłość, którą mi przekazaliście. Bardzo chciałam z Wami dłużej zostać i rozdać mnóstwo autografów, ale po koncercie dowiedziałam sie od organizatora, że ze względów bezpieczeństwa nie mogę tego zrobić. Gdybym się do tego polecenia nie dostosowała, komuś z publiczności mogłaby stać się krzywda, a Wasze bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Nie martwcie się! Jeszcze nie raz będę w okolicach Bydgoszczy!

Przesyłam Wam mnóstwo ciepła i buziaczków!

Gosia


Gosia w programie "Pytanie na śniadanie" (2007-08-29)

         Już w najbliższy piątek tj. 31-tego Gosia będzie gościem porannego programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie", w którym zaśpiewa dwie piosenki: "Lo Specchio Dei Ricordi" oraz "Siłę marzeń". Teledysk do piosenki "Siła marzeń" będzie miał swoją premierę już w przyszłym tygodniu na portalu Interia. Zapraszamy Was do oglądania!


Lepszych Fanów już mieć nie można :)) (2007-08-28)         Właśnie wróciłam do domu i mam w sobie tyle emocji, że muszę Wam o tym napisać. Moi Fani zaskakują mnie na każdym kroku. Dziękuję Wam za te wszystkie prezenty, które od Was dostałam podczas koncertu w Buku, Raciborzu i w Białej Podlaskiej. Właśnie mam na sobie kolczyki od jednej z fanek :))
W Buku publiczność zaskoczyła mnie żywiołowością, fenomenalną energią, którą miała w sobie oraz frekfencją. Wiem, że do tego miasta przyjechali również moi Fani z Poznania, a nawet Warszawy, którzy wręczyli mi album od kilkunastu Gosiomaniaków!! Serdecznie Wam dziękuję za niesamowity szał i głośny śpiew w czasie wszystkich piosenek. To wspaniałe, że znacie je wszystkie na pamięć! Organizatorzy tego koncertu stwierdzili, że od lat nie widzieli takich żywiołowych reakcji podczas występów innych artystów. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy!
W Raciborzu było podobnie: szał, pisk, radość, świetna zabawa i rynek wypełniony cudowna publicznością. Marzę, by do Was wrócić!! Pozdrawiam też Fanów, którzy czekali na mnie przed hotelem :))
Na koncercie w Białej Podlaskiej zgromadziło się aż 20 tysięcy Fanów, a scena umieszczona była na lotnisku. Takiego widoku jak tam dawno nie widziałam .. las rąk uniesionych ku górze, falujących w rytm piosenek, w oddali lasy, zatopione w pięknych czerwieniach zachodzącego słońca, kolorującego cały horyzont, publiczność, scenę i ... ten wiatr unoszący me włosy, w różnych kierunkach ;-) Cały koncert był cudowny!! Gdy usłyszałam jak publiczność wywoływała mnie na kolejnego bisa poczułam w sobie emocje nie do opisania. Widziałam na Waszych twarzach wielką radość i szczerość. Dla takich momentów warto żyć:) Jeszcze raz dziękuję wszystkich Fanom z całej Polski za szczere emocje, których nie wstydzicie się ujawniać!!

Całuski

Gosia


Koncerty (2007-08-21)         Jestem bardzo szczęśliwa, że moje koncerty tak bardzo się Wam podobają. Dziękuję Wam za wszystkie maile, prezenty i wpisy do księgi gości. To co dla mnie robicie jest cudowne!! Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem fanów z Rumii i Czerska. którzy tak licznie przybyli, aby mnie zobaczyć. Bawiliście się świetnie! Chciałabym znów do Was wrócić. Dziękuję Wam za energię, którą mi przekazaliście. Dzięki Wam napisałam dzisiaj nową piosenkę :))
Dziękuję także Straży Miejskiej w Rumii za pełny profesjonalizm.
Już w najbliższy czwartek kręcę teledysk do piosenki "Siła Marzeń". Mam nadzieję, że dzięki niej uwierzycie w siebie i w swoje marzenia.
To bardzo ważne!!

Przesyłam Wam całusy

Gosia


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA