news

Nominacja do ZŁOTYCH DZIOBÓW (2006-10-10)Kochani Fani,

Chciałam Wam serdecznie podziękować za wszystkie maile jakie mi przysyłacie. Pracuję teraz nad moją płytą w studio i niestety nie jestem w stanie nikomu odpisać. Obiecuję, że po premierze płyty zabiorę się za nadrobienie tych zaległości. Dzisiaj dowiedziałam się, że zostałam nominowana do nagrody ZŁOTE DZIOBY Radia Wawa. Bardzo Was proszę o głosowanie na mnie :). Głosować możecie tutaj. Niezależnie od wyników pamiętajcie, że BARDZO WAS KOCHAM!!


Złota Płyta dla Gosi Andrzejewicz! (2006-10-05)15000 nośników płyty „Gosia Andrzejewicz Plus“ sprzedane! - poinformowało nas dzisiaj SONY/BMG – dystrybutor debiutanckiego albumu Gosi. Droga do sukcesu miała swój początek 10 kwietnia tego roku, w dniu premiery płyty, promocja wydawnictwa oparła się na dwóch utworach „Pozwól żyć“ oraz „Słowa“, oba dotarły do 5 najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych w kraju.

Chcieliśmy Was równiesz poinformować, że piosenka słowa, od wielu tygodni gości na szczycie list MTV MAXXX HITS. Dziękujemy za wszystkie głosy i prosimy o dalsze głosowanie na piosenkę Słowa (kliknij aby oddać głos).


Gosia w najnowszym Bravo! (2006-10-04)W najnowszym numerze magazynu Bravo (20) znajdziecie w Song Book'u tekst do piosenki "Słowa" oraz zdjęcie Gosi. Chcieliśmy Wam również przypomnieć, że w numerze 19 znajdziecie duży plakat Gosi oraz dowiecie się jakie tajemnice skrywa jej torebka i walizka podróżna.


Gosia w 4 Fun Tv i VIVIE. (2006-10-02)Już jutro 3 października o godzinie 11:00 na kanale 4 Fun Tv, będziecie mogli zobaczyć wywiad z Gosią. Również w tym tygodniu Gosia będzie gościem w programie Tom Kultury emitowanym przez Vivę.
Serdecznie zapraszamy.


Gosia w programie "Pytanie na śniadanie" (2006-09-26)Jutro 27 września, Gosia będzie gościem popularnego programu TVP2 pt: "Pytanie na śniadanie". Program będzie trwać w godzinach 9.00-11.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania.


Gosia ponownie zdobyła sam szczyt Pop Listy RMF FM!! (2006-09-21)Dzięki Waszym głosom piosenka Gosi po raz kolejny zajęła 1 miejsce na Pop Liście RMF FM. Bardzo dziękujemy wszystkim za głosy!
Poza tym chcieliśmy Was również poinformować o tym, że już 23 września będziecie mogli zobaczyć Gosię na żywo podczas koncertu w klubie Fantazja w Jaświłach koło Białegostoku. Zapraszamy.


Słowa na szczycie Pop Listy RMF FM!! (2006-09-14)Dzięki Wam piosenka "Słowa" trafiła na szczyt Pop Listy RMF. "Niezmiernie się cieszę! Dziękuję Wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jesteście Kochani!! Do zobaczenia na koncertach." - mówi Gosia.


Gosia zagości w Pop Liście RMF FM oraz programie ZIG ZAP (2006-09-07)

Gosia będzie gościem specjalnym jutrzejszego notowania Pop Listy w RMF FM. Serdecznie zapraszamy do słuchania. Ponadto w poniedziałek o godzinie 16.30 będziecie mogli zobaczyć Gosię w programie ZIG ZAP. Zapraszamy!

Mamy jeszcze dla Was specjalną niespodziankę: zdjęcia pochodzące z sesji, w której Gosia zaprezentowała się w kreacji przygotowanej specjalnie z myślą o Sopot Festival 2006.


Moje refleksje po Sopot Festival 2006 (2006-09-04)Pozwól żyć (live)
Zobacz

Chciałam Wam podziękować za te wszystkie maile, które do mnie napisaliście tuż po festiwalu w Sopocie. Gratulowaliście mi w nich wspaniałego występu! Szczególnie wzruszyły mnie te Wasze opinie, w których nazywaliście mnie zwyciężczynią, a mój występ określaliście mianem najlepszego. Dziękuję również za głosy, oddane na mnie w licznych ankietach internetowych (tuż po koncercie półfinałowym w Sopocie), w których pytano o to "Kto powinien wygrać Bursztynowego Słowika?". To właśnie dzięki Waszym głosom uplasowałam się w nich na pierwszych miejscach. (Jedna z takich ankiet o ile jeszcze istnieje znajduje się pod adresem http://sopotfestival.info/index.php). Dziękuję Wam za wszystko.
Wasze maile, głosy, łzy, reakcja na mój występ, na mnie ... nigdy nie zapomnę jak tuż przed ogłoszeniem wyników skandowaliście właśnie moje imię. Tym razem nie mogliście wpłynąć na to, kto zdobędzie Bursztynowego Słowika, bo zadecydowało o tym jury. Jednak Wasza miłość stanowi dla mnie prawdziwe trofeum, którego nie sposób zamknąć w statuetce, to mój Bursztynowy Słowik, wypływający wprost z Waszych wnętrz.
Najbliższe tygodnie będą dla mnie okresem intensywnej pracy nad nową płytą, na której poruszę też nurtujące mnie kontrowersyjne tematy. Myślę, że bardzo się Wam spodoba. Przesyłam buziaki.

Gosia Andrzejewicz


Cześć Kochani Fani! (2006-08-29)Za parę dni wystąpię na najważniejszym dla mnie konkursie - Sopot Festival 2006. Chciałam Wam podziękować za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście dwa miesiące temu. Dzięki Wam spełniły się moje marzenia i teraz mogę wystąpić na deskach Opery Leśnej. Mam do Was jeszcze jedną prośbę. Chciałabym, żebyście mocno trzymali za mnie kciuki w piątek o godz 20.00. Występuję jako pierwsza i mam nadzieję, że dzięki Waszej pozytywnej energii przejdę do finału tego konkursu. Jeśli tak się stanie, bardzo Was proszę o wysyłanie smsów na piosenkę "Pozwól żyć" w czasie koncertu finałowego. Niezależnie od wyników Sopot Festival dziękuję Wam za to, że jesteście przy mnie. Kocham Was!!

Gosia Andrzejewicz


Słowa w propozycjach na POP LISTĘ RMF! (2006-08-19)

"Słowa"
Głosuj na TAK!


Wierzymy, że dzięki Waszmy głosom piosenka "Słowa" dostanie się do gorącej 20-tki POP LISTY RMF. Głosować możecie klikając tutaj "Słowa" Głosuj na TAK!. Prosimy o głosy!


<<    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50    >>

videos
Doceń To

Moc

Obiecaj Mi
Album: Film
Film
Album: Film
Ciszej
Album: Film
Klucz
Album: Film
Choose To Believe f. NatStar & St0ne
Album: Film
Otwórz Oczy
Album: Wojowniczka
Zabierz Mnie
Album: Wojowniczka
Wojowniczka
Album: Wojowniczka
Trochę Ciepła
Album: Lustro
Lustro
Album: Lustro
Siła Marzeń
Album: Lustro
Pozwól Żyć
Album: GA Plus
Słowa
Album: GA Plus
Magia Świąt
Album: Zimno? Przytul Mnie
Superstar f. Krist Van D
Album: Film
You Can Dance
Album: You Can Dance
facebook


© 2011 - belarte.net, projekt graficzny: 4S NOWE MEDIA